Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 07.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема salavi e super!!!!!!!!!!!!  
Автор alien ()
Публикувано20.08.00 20:00



muaaaaaaaaaaaahaha kak mozeh da go kaza??? :( ama se zaribi nali? abe selski 4algadzio nai6 ko?! sti kaza samo edno V DIVIQ BE SELSKI!!! q samo viz kolko ot mneniqta sa 4e s.t. (nqma da mu pi6a imeto) e basi mizenrnika maina!!!!!!!!!!!!!!!!! ei slavi ako znae6 kak se puska pc-to i 4ete6 tva da znae6 4e maikati e muz!!!!!!!!!!! i tva ne e bazik :P~

Тема KOLKO SI PRAV.......нови [re: alien]  
Автор valia_cska ()
Публикувано22.08.00 12:17



TUKMO MISLEH DA TE NAPSUVAM,A TO KVO SE OKAZA...... ABE KUR ZA SLAVI TAM KAKTO SE KAZVA,TOI E EDIN OT 10-TE NAI-TUPI HORA NA SVETA

Тема KOLKO SI PRAV.......нови [re: valia_cska]  
Автор Х ()
Публикувано22.08.00 14:13



Защо първо не се научите как се пише всичко това на български и после да изказвате мнение, а???? Той ако е прост ти си десетократно повече.

Тема ieiiiiiiiiiiнови [re: Х]  
Автор nema ()
Публикувано22.08.00 20:37



v diviq kakto ve4e kazzzzzah Х написа: ------------------------------- Защо първо не се научите как се пише всичко това на български и после да изказвате мнение, а???? Той ако е прост ти си десетократно повече.

Тема kurviiiiiiiiiiнови [re: alien]  
Автор valia_cska ()
Публикувано27.08.00 13:33



spokoino be, ние можем и на български, no niama nujda stom taka mi haresva,a moga da ti garantiram,4e sum po-umna ot nego milioni puti,ta to dori ti si po-umna!!!!!1 emi tva e!

Тема kurviiiiiiiiiiнови [re: valia_cska]  
Автор Х ()
Публикувано28.08.00 10:48



а познаваш ли го, че да говориш така за него. случвало ли ти се е поне да поговориш с него, а?????

Тема За живота, вселената и всичко останало...нови [re: Х]  
Автор FeYo ()
Публикувано28.08.00 11:21



Скъпи неинтелектуално мозъчно необременен индивид от неопределен пол. Искам да ти кажа че щеом ще засягаме темата за интелекта то трябва да ти призная нещо, смятам те за изключително слабонадарен със сиво вещество и ако пак не ме разбираш просто ще ти намекна, че си изключително малоумен. С.Т. е най-гнусния мазен наркомански педал който някога е съществувал. От този човек я е срам цяла българия с изключение на циганското население което го харесва и слуша неговата пумия. ВСИЧКИ тъпи путки харесват С.Т. защото и той е една от тях. Той е по тъп и от боклукчия той е просто мега тъп и смотан.... ако можех с удоволствие бих направил послендите му минути от гнусния му живот АД. Искам да видя как някой слага топките на този педал на мястото на очните му ябълки. Той е педераст и наркоман.

Тема kurviiiiiiiiiiнови [re: Х]  
Автор alien ()
Публикувано29.08.00 22:54



ako go vidq nema6 predstaa ko ste mu kaza....!!!!!! xixixi dano da go vidq nekoi den!!!!!! ama da ne mi varvi s nekvi tapi glavi i da mi se prai na oboroten??? stot go znam kvi sa 4algadfziite be 4oveko!!!!!!! predelno qsni ste mi!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.