Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ZASHTO???нови  
Автор zitta_sev ()
Публикувано13.07.00 19:39



Ima tolkova drugi temi - zashto se vkljuchvate samo za da rugaete njakogo?Nima nikoj ne se interesuva ot podadenata tema? Zashto togava e otkrit tozi nabor - ne razbiram? Zitta

Тема ZASHTO???нови [re: zitta_sev]  
Автор jude ()
Публикувано14.07.00 00:38



kakvo im se chudish na tia praznoglavci, koito samo mogat da rugaiat drugite a sebe si ne vijdat......

Тема Ето затова!нови [re: jude]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано14.07.00 11:54



Слушайте ме внимателно: Има разлика между обикновеното ругаене и това, предизвикано от мъката в душата на човека. Вас ако не ви пука за това каква гнусна роля играят в българското общество такива като Слави Трифонов, на мене ми се къса сърцето. Защото с тая антикултура, дето я продават на килограм, те успешно могат да затрият добрите качества на българския народ, което не са успели да направят столетия физическо потисничество. Като при това ще се обогатят от цялата операция (материално, разбира се - кой ти мисли за друго). Може Слави да пуска умни приказки, може да се подиграва на правителства и всичко останало, но простият българин знае чалгите му, а не колко остроумно е закопал някой си. Та такива като него спомагат за моделирането на "новия" българин - човек, използващ само първосигналната си система. Виждали ли сте интелигентен човек, който да харесва Слави и останалите? Не твърдя, че въобще няма такъв, но това ще е изключение. Мога да изпиша още много, достатъчно е пак да кажете, че само ругаем без причина. Само че ако го направите, ще си проличи, че вече са ви промили мозъка... И точно затова ми е болката...

Тема Ето затова!нови [re: zitta_sev]  
Автор jude ()
Публикувано14.07.00 13:08



iasno, prav si.

Тема Ето затова!нови [re: GoaMaster]  
Автор Пинко ()
Публикувано14.07.00 13:11



Прав си. А най-гадното е арогантното поведение на оня кубелия. По- този начин се насажда такъв тип на поведение като нормално. Честно казано, ако не беше тази нагла демонстрация на пари и тоталното презрение към другите, което лъха от него, може би щях да го харесвам заради това че се подиграва с управляващите. За музиката му въобще не говоря - тя е гадна мазна чалга.

Тема Ето затова! [re: Пинко]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано14.07.00 13:36



Да, за арогантното поведение пропуснах да кажа. Ми какво, нови реалности... А най-лошото е, че тия хора, дето са се продали на дявола за пари, въобще не са тъпи. И ако се впрегнеха да работят на ползу роду, големи работи можеха да свършат...

Тема Ето затова!нови [re: GoaMaster]  
Автор Anfield ()
Публикувано14.07.00 13:50



Има нещо много гадно в това да заемеш една позиция заради интереси и после да се изхрачиш над нея, с извинение, пак заради интереси. Слави прави точно това. Далеч съм от мнението че трябва да се сервилничи, но позицията и тези са лайна като другите е най-слабата позиция... Тази мания за величие и самочувствието че 'кой друг ако не ние', отблъсква здравомислещия човек. Тук въоще не включвам музиката. И тя като самата личност на Слави преминава от едната крайност до другата. От чистия български фолклор до абсолютната простащина на моменти. Знам че това се харесва и той го знае и на това разчита. Иначе за феновете. Вярно е че ги има, но фенове имат и Кондьо и Софи Маринова, но това не ги прави звезди. За разлика от тях Слави е много умен обаче, той прекалено добре оценя всяка една ситуация и е в състояние да извлече максималното от нея. Какво от това че утре може да плюеш върху собствената си позиция... Поздрави!

Тема Ето затова!нови [re: Пинко]  
Автор nezabravka ()
Публикувано17.08.00 03:17



TI si gaden i mazen prostak i kato ne ti haresva za6to si byta6 tupiq zadnik tyk??????????????


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.