Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 12.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хайде де.  
Автор drugata ()
Публикувано14.07.00 02:50



Може да го наричате какъвто си искате, но голата истина е ,че е постигнал много от нищо!!!И то благодарение на себе си!

Тема Хайде де.нови [re: drugata]  
Автор gringo ()
Публикувано17.07.00 17:26



apcelutno...evala mu che se e izdignal sam :)) ochevidno nee bratovched na vanio k., nito mu e tast za razlika ot razni mamini sincheta. a otnosno tova che slavi i kompania balvat laina i prostotia..kwo da kajem...to moje li v edna prostashka strana kadeto vsichko naokolo e laina da precenim koi tochno gi balva. mizeriata e maika na prostashtinata, a sled kato tia deto upravliavat darjavata ne mogat da likvidirat mizeriata, mnogo iasno ot kade tragva vsichko... :))

Тема Хайде де.нови [re: drugata]  
Автор valia_cska ()
Публикувано23.07.00 11:00



spored men sl.trifonov e talantliv postignal e mnogo i produljava da postiga mnogo principno nenavijdam 4alga(vklu4itelno i negovata)no mislia 4e ina4e predavaneto mu e jako s izklu4enie na 4asut na benda. predi mi biaha lubimcite,no tova ne me pravi pristrastna v mnenieto si! kefia mu se samo kato shoumen a ina4e-dale4 ne! niakoi go mraziat zatova 4e e nadut i nesto ot roda,no te samo sa go 4uvali-ne go poznavat li4no tui 4e.......


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.