Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 26.04.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Тема Шокирана съм  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано25.11.11 14:32



Много от клубовете съм ги подминавала мимоходом, без да влизам в тях. Един от тези клубове е клуб " Коне". Едва снощи разбрах, че има такъв клуб. По-скоро влезнах там от любопитство. Шокира ме една новина, свързана с един клубар, който често пишеше тук. Отнасяше се за АГЛЕР .Научих, че е починал на 30.09.т.г.
Стана ми гадно.



Тема Re: Шокирана съмнови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор jeweel ()
Публикувано07.12.11 21:10



Наистина ли?

Беше пич, аз му харесвах писанията. Колко тъжно, и ме кара да се замисля как днес те има, а утре... никой не знае... а всички живеем, все едно винаги ще сме тук...

Дано почива в мир.

Редактирано от jeweel на 07.12.11 23:35.



Тема Re: Шокирана съмнови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано05.01.12 20:53



... Стана ми много, много тъжно... Беше ми много добър интернет-приятел и за мене беше един изключително интелигентен и точно "пич", нещо, което изключително рядко мога да кажа за някого в Интернет. Лека му пръст и вечно ще бъде в спомените ми... Много ми е мъчно, когато от света си отиде без време свестен човек, а боклуците живеят по над 100 години... Нищо, не съм им душманин, само дето ми е мъчно за хубавите хора

...



Тема Re: Шокирана съмнови [re: Sapiens]  
Автор Headline (^,^)
Публикувано21.06.12 09:59



чака ни да се съберем там...

не съм Вечна безкрайностт


Тема Хмъ-хмъ *DELETED*нови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор smbdnn-21430 (зъл прът)
Публикувано10.05.14 14:25



Мнението е изтрито от smbdnn

Тема Re: Хмъ-хмънови [re: smbdnn-21430]  
Автор Некф (зъл прът)
Публикувано10.05.14 14:31



Профила активен, ама ника Некф вече го немА - демек и Некф го пишете умрел :)

И това ако не е ирония: няма ни вече феновете, няма ги и антифеновете, а Шоуто все така си върви



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хмъ-хмънови [re: Некф]  
Автор stillpigi-166243 (Magentusiast)
Публикувано20.09.14 19:44



Бе да те попитам знам кой си споко. Та да те попитам: завчера гледах едно шоу на Трифонов Слави в което инсценира интерв. И там на двамата им разправяше едни доста проникновени работи Изобщо като гледа човек започва да си мисли и така нататък . Та да те попитам Как си обясняваш че един , една електорална единица са ....есетина милиона в сметката ( с здраве да си ги харчи) като не може да направи нищо за оздравяването на нашето общество (както той си каза нееднократно и в една смутена поза на човек в немощ и безпомощност), та да те запитам като как една прочее електорална единица която намира работа от време на време и когато я намери не е сигурна дали кога и колко ще му се заплати тая пък другата електорална единица,тя пък как ще спомогне за съвземане на нацията ХМ??? Щото аз пък това се размислих след шоуто (беше сутрешно от завчера) Колко личности се крият зад едното лице на водещият ти? И не е ли безсрамно такова едно поведение в ефир. Никой не му иска имането нито да се самозапалва или дави или да ходи нейде джихадистите да му режат главата! Искам мнението му като на оправен човек как да се помогне на нашата преизстрадала държава.
Много ли искам .Инак с какво се различава неговата визия за живота в България от тази на на Бареков или Борисов Софиянски Агов или пък от визията на които да е от участниците в оняденшните диспути в Варна.Ми нека се кандидатира за политик аз ще съм първия дето ще гласувам за него до края на живота си ! Защото от добър политик може и да не излезе добър бизнесмен но обратното е сигурно особено в условията на откровен капитализъм. Да не говорим че Рейгън е бил и на артистичното поприще. Един някакъв си Рейгън събори стена в мегаполис на мегаимперия а един Клинтън не можа да обрише спермата си от полите на някаква аризонска патица Моника Така че ... личните качества , до личните качества опират нещата а не до личното положение и разположение. Разбра ли ме кво те питам а?



Тема Re: Хм-хмнови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (Magentusiast)
Публикувано21.09.14 09:52



"хм хм" се пише!
Какво замлъкна. Ха ха, ти да не мислиш че съм очаквал отговор! Такива кат' тебе и шефа ти валяло! Живот и здраве ще посетя пак някой ваш концерт , да се изкефя на войнстващата ви посредственост,а и за да видя и се наслаждавам какъв не съм, не съм бил и какъв не трябва да бъда. А, да не забравя - Лозанова станала водещ в телевизията. Нерде Ямбол нерде Стамбул! Както се казва нищо не започва от вчера, напушва ме смях като си представя какво издухване ще последва. А бе вие яко подценявате телевизията. Тя да не се е появила с появата на "Щоуто на Слави"?! Самомнителност чак "Стой та гледай".....
До Лъчезарна Светлина.И аз обичам животните, но замисли се дали хората в тази държава не са вече превърнати в животни. Ти виждала ли си очите на майка която гасне, и детенцето и ще остане само заради това че някой там нищо не можел да направи да се отпусне нужното лекарство. Някой там с положение, ама не в разположение.И аз обичам животните но не бих искал пак да видя такива очи. Не че не е възможно да се случи.Дано не дава Бог да се случват такива неща често.

Редактирано от stillpigi-166243 на 21.09.14 09:59.



Тема Re: Хмъ-хмънови [re: Некф]  
Автор ТРУПОНАРЕЗЕНинс (непознат )
Публикувано25.03.15 15:48



Където е текло, па ше тече, друже.



Не унивай, прося.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.