Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 17.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Няма ли кой...  
Автор hi_hi_hi (непознат)
Публикувано04.11.11 00:00



...да го озапти тоя перверзник Трифонов?!?!
Гледам преди малко някакъв кастинг - хем глупава, хем с големи претенции.
Няма лошо, ама някакви 16-17 годишни момиченца се явяват и тоя дърт нещастник точи мазни лиги по тях, а около него насядала така наречената ПЕДколегия и му пригласят с едно такова мръснишко удоволствие, макар че се дзверят всички как били женени, ама как - оооох!!! - била неземно - ооох!! - секси, поредната 16 годишна търсачка на еФтина слава, малоумница.
А ги пуснах да ги видя тея пишман капацитети какво ще кажат за изборите, понеже устите им не можеше да затвориш преди това. Ама насран им е задника - след толкова платено плюене срещу герб и борисов, та се чудят какво да правят сега и какво ще им поръчат, каква нова помия да измислят и да издрискат.
И как се изтърва, лумпена нещастен, когато една от поредните кандидатки каза, че била нещо си в болница за раково болни деца - Аоууу, ма то много гадно там, как издържаш - или нещо от сорта. А иначе по-голям български коледник от него няма - ама само когато се пускат SMS-и.
Ако беше някъде другаде отдавна да са го прибрали за непристойно поведение пред подрастващи. Тука не е така.
За жалост.



Тема Re: Няма ли кой...нови [re: hi_hi_hi]  
Автор antivik (непознат )
Публикувано04.11.11 06:36



Че що го гледаш тоя тъпанар изобщо...?





Тема Re: Няма ли кой...нови [re: hi_hi_hi]  
Автор jeweel ()
Публикувано10.11.11 16:13



Мани го тоя, не знам как още се държи там, като никой не го гледа. Колкото пъти съм го пускала напоследък (случайно при превъртане на каналите) - погрознял, направо страшен за гледане, и озлобен, само ръси помия. Дори клозетният хумор вече липсва, само помия и злоба. Баси и шоуто.



Тема Re: Няма ли кой...нови [re: jeweel]  
Автор hi_hi_hi (непознат)
Публикувано10.11.11 20:36



Абе чудих се - наистина що ли го гледам от време не време - и се сетих за един стар виц от преди 10.11.89.
Един всяка сутрин си купувал вестник Работническо дело, поглеждал го и го изхвърлял. Една сутрин продавачката не издържала и го попитала защо така прави. Човекът отговорил :
- Чакам една новина.
- Ама ти не го разгръщаш вестника, откъде знаеш, че я няма новината някъде вътре?
- Ааа, тая новина, дето я чакам, ще е на първа страница - отговорил.

Та и аз така - чакам една новина...



Тема Re: Няма ли кой...нови [re: hi_hi_hi]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.01.12 23:18



За съжаление май още държи рейтинг, комплексарят му с комплексар... Обаче това за ПЕДколегията ме кефи много!!


Тях ги мразя повече от него, защото са талантливи, а си хабят таланта в платена помия...Като вземат да ми се правят на "гласа на народа" и на съвестта на планетата... все те най-умни, поучават, клатят глави и пръсти в ефира... и Кулеков - и той барабар Петко с мъжете... пълна отврат!!



Тема Re: Няма ли кой...нови [re: hi_hi_hi]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано05.01.12 21:10



Хм, ако си зададеш въпроса кой създаде в България еталон за чалга-поведение и възпита цяло (или две?) чалга-поколение с всички произтичащи от това последствия - гордост, че си неграмотен, гордост от това, че не си прочел "ни една книга", че направи еталон за момичетата курвенското поведение и външен вид на чалгаджийките, а за момчетата - нахакано поведение на мафиоз, скъпи коли, големи цици и много пари, на фона на пълно безкултурие...
Така това, от което се възмущаваш, просто ще ти се види "манна небесна".



Тема Re: Няма ли кой...нови [re: hi_hi_hi]  
Автор la4ezarna svetlina (усмихната)
Публикувано21.02.12 20:46



Това не беше последният кастинг за това предаване. Ще има и други. Не мисля, че кой знае какво интересно може да ни предложи.



Тема колко съм изостаналнови [re: hi_hi_hi]  
Автор dragon OO7 (Змей горянин)
Публикувано04.03.12 12:20



Въпросното предаване не съм го гледал, да не съм луд. Но вярвам на описаното от теб, просто си го представям.
За мен и шоуто му на Слави е показател за сбъркан канал на телевизията - веднага го премествам. По цял ден да се тормозим с разни задачи, а вечерно време - с него, да си гледа работата, че и телевизията, дето го пуска.
И все пак, в началото беше интересен - първата година. А след това година - две служеше за приспивна приказка за унасяне.
Но всяко нещо би трябвало да има край и всеки трябва да може да прецени кога да се оттегли с достойнство. А не с шут от телевизията.

Поздрави




Тема Re: колко съм изостаналнови [re: dragon OO7]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано05.03.12 22:54



Да, бе, да, че и "новото и изцяло обновено предаване"... Ха-ха-ха,
наглият глупак учиндолски козината си мени, но...



Тема че на мен ми харесванови [re: Sapiens]  
Автор dragon OO7 (Змей горянин)
Публикувано10.03.12 19:50



това шоу. Защото никога не го гледам.


И сега, като гледам едни туристи, италианци, в хотел във Флоренция, се чудя: колко са задръстени завалиите, че не познават шоуто на Слави Трифонов.

Поздрави



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.