Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 26.04.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лорд оф дъ чефс ...  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано15.03.11 21:47



Трябваше ми да гледам не повече от 30 мин от "новото" "кулинарно" шоу за да се убедя напълно в следното - ако продуцентите на "Адската кухня" с Гордън Рамзи случайно забележат новата интелектуална чикия на Слави, ще му цепнат г*зеца от еб..., дела, исках да кажа! Без вазелин!!!





Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: deadreckoning]  
Автор antivik (непознат )
Публикувано16.03.11 06:39



Тю-ю разкандардиса ме да го гледам

. Не знаех, че е негова измишльотина, а как се радвах тая година, че не съсипа трети март с някакъв чалгаджийски концерт. И толкова яко ли е изплагиатствал "Адската кухня"?



Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: deadreckoning]  
Автор Мария Ангелова (непознат)
Публикувано16.03.11 19:44



ново, ново за България и аз го гледах, че ми беше интересно какво ще представлява.
-------------------------------





Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: deadreckoning]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано21.03.11 17:17



Ха-ха-ха, "Формат, формат, колко да е пък формат..."


То пък един "формат"... :(
"Формат" е на Гордън Рамзи...
На учиндолското гологлаво говедо е недъгаво откраднато и недъгаво представено недоразумение от отвратителен на целия свят "продуцент".
Виж, ако в журито (също твърде тъповато и с недодялана демонстрация на комплексарско Его) участваше поне Андре Токев, бих го гледал единствено заради него.
Но той едва ли ще падне толкова ниско, за някакви пари, които Продуцентът (с извинение...) би могъл да му даде. А по-скоро не би могъл, както вече за незнам си кой път се случва...
На мене основното ми недоволство е строго принципно и е от т.н. "продуцент"...
Много отдавна е явно, че не питая светли чувства към въпросното лице (трудно ми беше да напиша "лице", след като цял свят знае, че е задник, но нали съм си деликатен....
На мене основното ми недоволство е строго принципно и е от т.н. "продуцент"...
Явно е, че и двамата не питаем светли чувства към въпросното лице (трудно ми беше да напиша "лице", след като цял свят знае, че е задник, но нали съм си деликатен....
Но винаги ми е било безкрайно неприятно, когато един отявлен некадърник се опитва да се прави на специалист в области, от които и хабер си няма и никога, до края на живота си, няма да си има.
Учиндолският чукундур е орисан да си остане чукундур, независимо от милионите, които спечели от тъпия ни народ чрез "прахосмукачка за смс-и", каквито и предаванияи "форматите", нагло и безмилостно да краде твърде отдавна...
От години гледам тъпото му предаване единствено заради артистите, които наистина са добри. И отчасти, заради бенда, който той деформира с тъпата си селска просташка чалга.

Най-голямото невежество е, да отблъснеш нещо, което въобще не познаваш...

Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: Sapiens]  
Автор antivik (непознат )
Публикувано22.03.11 07:24



Сто пъти си прав братко, силен анализ. Само що се изразяваш толкова нежно за "продуцента"?!? Той не е задник, той си е направо ГЪЗ

. Лошо, че никой няма да си земе бележка от истините за смс-ките и чалгарството, които си писал. Най-много да отнесеш някоя "благословия" от върлите му фенове-хардлаинери.



Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: antivik]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано22.03.11 12:00



Свикнал съм да ме благославят... Няма да ми падне варакът...
От това само самочувствието ми се повишава и се надявам след стотина-сто и петдесет години да стигне поне 1/100 от самочувствието на Учиндолския Гологлав Чукундур...
Ей, има много наглеци и простаци във всяка държава по света, но Учиндолския Чукундур е от Вселенски мащаб...

"Единствено човешката глупост конкурира по безкрайност Вселената"

Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: deadreckoning]  
Автор antivik (непознат )
Публикувано22.03.11 17:10



УЖАС!!!

Хванах повторението на тази твърде рекламирана продукция и добих представа за какво иде реч. Ако Гордън Р. го види хем ще повърне, хем ще се гътне. Събрали 2-3-ма тулупа, излегнати на столовете/като рязани.../, ама типично по БАЙ Ганьовски и дават отценки/те първо не гледат, те как се държат пред камерата/. Излиза някакъв ПЕДАЛ певец и поставя задача - децка закуска, и след всичките му простотии започва да отценява според здравословно и разделно хранене или калорични бомби. Абе-ей-й, аланколу-у, абе простако, едно дете тази калорична бомба ще я изгори още на втория час, щото то не седи като теб на задните си части, а е в движение дори по време на час. Здравословно хранене - глупости детето ще предпочете да седи гладно или да хвърли това, което му дават, но ще изяде това което на него му харесва, а не даденото му от тебе здравословно. И как ли така са го избрали за такава задача, като нито има нито е работил с деца. Изобщо пълна простотия ако искаш нещо да се ОСЕРЕ, остави го на "ПОДУЦЕНТА".
Лично мнение!

Редактирано от antivik на 22.03.11 17:13.



Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: antivik]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано24.03.11 20:38



Очаквам следващата "свежа" идея на Слави да бъде за нещо от сорта на "Кухненски кошмари" (Kitchen's nightmares)!


Майтапа настрана, ама много слабо изпълнение наистина. Най-ме дразни оня дъртия с вид на хомо от журито, с очилата, дето претенциите му са по-високи от Еверест, а пък сигурно всяка вечер плюска ориз, леща и боб със лук, чесън и сланина.



Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: deadreckoning]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано24.03.11 21:26







Тема Re: Лорд оф дъ чефс ...нови [re: deadreckoning]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.03.11 00:12



То-о-о, няма лошо да плюскаш лук, чесън и сланина, ама само да не демонстрираш пред цяла чалгарска България лучено-чесново-сланиненият си манталитет и Его...
То, не че на Учиндолския чукундур манталитета и Егото са по-различни, ама цял щаб от сценаристи се старае неистово и пряко сили да замазва пред хората този печален факт...

"Единствено човешката глупост конкурира по безкрайност Вселената"


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.