Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Що таканови  
Автор Cънчo (член)
Публикувано08.02.10 18:00



Почти всяка тема тук е посветена на Златина - ще рече човек, че всъщност шоуто е нейно. Според мен не е възможно човек да е чак толкова зле - явно някой от екипът му чрез дебилни писания и фалшива самоличност поддържа интереса на малкото пишещи тук. Но така е - все нещо трябва да се обсъжда и като няма какво по предаването, явно трябва да се обсъждат феновете му. Що не си направите експериментът да не й отговаряте, да видим дали този форум ще замре?!



Тема Re: Що таканови [re: Cънчo]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано08.02.10 19:55



Ха ха ха които не е на мнението на антифеновете.Значи е от екипа на шоуто на Слави.Егати и малоумната логика дето имат някой хора.
Не съм от екипа и никой не ми плаща.Имам си мое мнение и винаги ще защитавам Слави.Той ни е дал на нас Българите много повече отколкото един Български политик.Направи от обикновенните хора звезди.Румънеца и Енчев ,Каризма ,Невена Цонева която има три албума ,куку бенд дори и неблагодарниците Любо Нейков и Росен Петров са негови открития .

За мен хората който го оплюват са неблагодарници .Аз за разлика от други оценявам това което е направил Слави за нас Българите.А то е много повече.
Но за съжаление че бъде оценено само от много малко Българи като мен.
Просто защото повечето Българи са неблагодарни и не умеят да оценяват това което са направили за тях известните личности.

Редактирано от atia33 на 08.02.10 20:37.



Тема Re: Що таканови [re: atia33]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано08.02.10 20:10



Ама тъпа краво, какво като е направил един куп чалгаджийски звезди, какво печели българския народ от това. Ама ти си баси тъпата сган, не може човек да не те опикае, като те види огъзена на слави и си е



Тема Re: Що таканови [re: atia33]  
Автор Cънчo (член)
Публикувано09.02.10 05:00



Преди малко казах на тоалетната чиния какво е направил Слави за България, и тя ме разбра. Но с теб не бих пробвал. Също така й обясних, че разликата между "ще" и "че" я дава големината на населеното място, и тя и това разбра. С теб и това не бих пробвал.



Тема Re: Що таканови [re: Cънчo]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано09.02.10 06:08



Изглежда получи отговор на въпроса си. Разбра ли сега защо това явление е тъй коментирано? Щото не само е тъпо

, а и се меси на всякъде и спира умните хора да обсъдят, какъвто и да е сериозен въпрос. Не мисля, че заради 1 изключение трябва да си разваляме кефа и да напускаме форума.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Що таканови [re: Cънчo]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано09.02.10 13:58



Вярно е, е няма толкова тъп човек, наистина...
Като седна да измислям до никъде не стигам и се налага пак от нея да копирам...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Що таканови [re: Cънчo]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано09.02.10 13:59



Ъхъ, чинията ще може...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Що така [re: Cънчo]  
Автор AGLER ()
Публикувано10.02.10 17:57



Почти всяка тема тук е посветена на Златина - ще рече човек, че всъщност шоуто е нейно. Според мен не е възможно човек да е чак толкова зле - явно някой от екипът му чрез дебилни писания и фалшива самоличност поддържа интереса на малкото пишещи тук.



Ако е вярно, значи това е най доброто шоу, в България!

"Шоуто на Златина във виртуала"



Тема Re: Що таканови [re: AGLER]  
Автор Cънчo (член)
Публикувано10.02.10 18:49







Тема Форумът е умрял отдавнанови [re: Cънчo]  
Автор deltaVpn (leviatan)
Публикувано09.03.10 03:48



Пикът на "Шоуто на Слави" отмина отдавна. Самият Слави го знае. С това и феновете изчезнаха, темите се изчерпаха, и сега всичко е покрито с прах и мухъл.


За "Шоуто на Слави", няма какво повече да се каже. Някога имаше шоу, имаше фенове, имаше и анти-фенове. Навремето много се подвизавах тук, като "анти-фен". Реших, че няма смисъл повече да участвам в спорове за отминали времена. На мен самият Слави вече ми е безразличен, не се интересувам за и около него.

Днес шоу няма. Шоуто умря. По БТВ има само едно обикновенно телевизионно предаване, което живее на "изкуствено дишане", защото еуфорията около Слави умря отдавна. С това се изчерпаха дискусиите и споровете, за и против него.

Това е причината всички мнения тук да са шаблонни, от едни и същи хора: 3-4-ма.
Пишат си, защото са свикнали един с друг. Клубът е напълно изчерпан, но все пак техен.

Редактирано от deltaVpn на 09.03.10 03:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.