Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 27.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Слави е тъпак!  
Автор MУTPA ()
Публикувано29.01.10 00:11



В смисъл, не че е некъф пидираз, а че наистина е тъп пидираз.

Мотивите ми са следните.

Селската чест си поверва, че е медиен гуру и поведе медийна война с бат Бойко. Като отговор от страна на Бат Бойко очаквам, пренебрежително мълчание. От друга страна, Учиндолското говедо требе да очаква масирана медийна атака по сички фронтове. Верните на властта медии ша го засипят с говна, даже повече от колкот си е заслужил. Бат Бойко ша продължи снизходително да го нарича нещо кат свй приятел, но от време на време, ша му изкарва по некой миризлив чорап, ей тъй за аромат на поредния важен политически коментар пред медиите.

Въобще, не му завиждам на Слави. Освен тъп пидираст, е и кърък дюстабанлия:)

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: Слави е тъпак!нови [re: MУTPA]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано29.01.10 12:17



Бойко Борисов си заслужава всички подигравки на света.Преди изборите обеща ще сте увеличи пенсиите ,заплатите и ще намали данъчите.Уви нищо от това не се случи.Ако некадърния ни премиер не беше подиграван щеше да си краде най спокойно от държавната фазна.Предполагам ще това искат всички фенове на герб да ги оставят на мира за да крадят най спокойно без никой да ги безпокой.
Слави Трифонов направи от обикнновени хора звезди.Руменеца и Енчев Каризма ,Невена Цонева която има три албума вече зад гърба си ,куку бенд ,дори неблагодарниците които му забиха наж в гърба също са негови открития.
Слави ни е дал много повече на нас Бъгарите.Единствените които не са ни дали нищо са Българските политици.За мен хората които го оплюват са злобни завистливи и неблагодарни същества.

Редактирано от atia33 на 29.01.10 12:28.



Тема Re: Слави е тъпак!нови [re: atia33]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано29.01.10 13:53



Ма патко заспала, тука говорим, че някой трябва да оправя помията на цялата държава, а ти ми говориш, как оная плешива кратуна направила някоя и друга чалга звезда. Гледаш много на ниско, но пък явно само до там можеш да видиш



Тема Re: Слави е тъпак!нови [re: atia33]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.01.10 22:35



Нещастен урод, млъкни, защото с тъпотията и неграмотността си ми образуваш нерви и стомашни киселини.





Тема Re: Слави е тъпак!нови [re: atia33]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано30.01.10 08:45




Има ли смисъл от коментар? Това са грешки които видях на първо четене. Ако се загледа човек по – внимателно, сигурно ще открие още.
Оставям без коментар изказванията ти за ББ. Не ти стига ума да разбереш, че когато нещо е съсипвано с години, трудно се поправя. Също като любимия ти дългун. Толкова време чалгализира младите и им вкарва фалшиви ценности, че не години – векове – ще трябват да се поправят щетите нанесени от него. Освен това ББ не управлява еднолично. Да си чувала нещо за разделение на властите?
Няма значение, това за теб е непонятно. А за краденето – на него ще му е най – трудно, понеже е пред очите на всички и опозицията сам това и чака. Виж при твоя човек нещата са други, лъскава фасада – осран задник, какви ги върши зад кулисите не трябва да се знае. Ако някой каже – под съд, но стига ти толкова, ще те заболи празната глава.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Редактирано от antivik на 30.01.10 08:48.



Тема Re: Слави е тъпак!нови [re: antivik]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.01.10 17:22



И друг път съм ти казвал - основната ти грешка в контактите ти с този интелектуален урод е, че се опитваш да контактуваш с нея като с нормален човек и да й обясняваш като на нормален човек...
Което просто си е чиста загуба на време и енергия.



Тема Re: Слави е тъпак!нови [re: Sapiens]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано31.01.10 12:04



Деформация от даскалските години. Все се опитваш да налееш акъл някому. На края най-калпавите ти ученици почват да ти харесват най-много. Най-много те разсмиват

.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Слави е тъпак!нови [re: antivik]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано31.01.10 15:06



Аха, сега разбрах..
Явно разчиташ, че Тъпото Ати, в крайна сметка ще започне да ти харесва, така ли?



Тема Re: Слави е тъпак!нови [re: Sapiens]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано01.02.10 06:28



Само в началото. После разбрах, че дори аз не съм чак толкова деформиран, но да се заяждаш с нея е до някъде забавно

.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.