Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 28.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема На Слави му са иска, ама не му стиска!  
Автор MУTPA ()
Публикувано18.01.10 23:48



Признавам си, за пръв път гледах "Шоуто на Слави". Дигнах му рейтинга, дет са вика.



Какви изведи си извадих от това.

1. Слави посъпи като пидираз. Обеща цветя и рози, представи пепел от рози.
2. Слави е над тия неща. Щото е нищо.
3. Явно освен сценаристи в шоуто са привлечени и психиатри.

Иначе съм удовлетворен. Мнението ми за Трифонов се затвърди. Жив пидираз!

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]

Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: MУTPA]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано19.01.10 09:05



нали щеше да истговаря на Бойко във вторник?Или вчера е решил да отговори



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: MУTPA]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано19.01.10 11:42



Вчера имаше aктьорска вечер .Ако бяхте по умни гъзолизците на герб щяхте да се сeтете
Днеска Слави застава пред редколегията.И ще видите истина ще това което каза Бойко Борисов е една долна лъжа.

Редактирано от atia33 на 19.01.10 11:44.



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: MУTPA]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано19.01.10 11:46



ББ е психично болен и те затова с Болен Лидеров са дупи и гащи.
Точно в стила на гъзолизците на герб.



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: MУTPA]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано19.01.10 23:38



А казах ли ви ще ББ е един долен лъжец.И в шоуто днес това се докажа.Междо другото някой хора които оплюваха Слави трябва му се извинят.
Но и те като премиера нямат смелост да го направят.



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: atia33]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано20.01.10 07:09



Ле-лей 1 ден да не пусна компютъра и ме засипали с бисери. Ало-о-о Атито, само отоново видяхме акъла му. То че е малко - малко е ама че съвсем то няма

. Че актьорските му вечери не бяха ли в понеделник? Или си ги върти както на него му е удобно? И ако щеше да е такава вечер защо цяла седмица преди това ни надуха главите, че ще чуем някаква истина? То тя истината е ясна на Дългуня толкова му порасна егото, че се опита да изцуца парички от където не трябва, но му показаха среден пръст. Да се радва, че още не са го натиснали с проверки, че ще има и да дава. Пък ако му вземат преданането - дай Боже всеки му такова щастие.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: atia33]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано20.01.10 10:06








Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: atia33]  
Автор jewel78 ()
Публикувано20.01.10 11:54



Щом ББ е психично болен, за чий тогава Слави се натиска да му става съпартиец? Или и Слави е такъв?





Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: jewel78]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано20.01.10 12:15



Слави никога не се е натискал да става съпартиец на ББ.
Това което каза премиера при Диков беше чиста лъжа.



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: jewel78]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано20.01.10 12:17



Ако Слави се кандидатира на някой избори.Би спечелил огромно мнозинство.
Така ще на него не му трябва помощта на ББ



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: jewel78]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано20.01.10 12:31



Ако Слави някога се кандидатира на избора.Със огромно удоволствие ще гласувам за него.Писнаха ми крадливи и лъжливи политици като ББ



Тема Re: atia33нови [re: atia33]  
Автор AGLER ()
Публикувано20.01.10 14:11





Стига му се натиска ма Кукундрело,
не разбра ли, че твоето Учиндолско говедо е импотентно,у при това дупедавец защото нищо друго от секса не му остава.

Чувам, че щял да си прави транссексуална операция, да
си монтира цици и вагина и да прави травестит шоу!

"Прилича мууууууууууу..........!!! Мяза муууууууууууууу...........!!!" - би казаба Баб"Гицка!

Редактирано от AGLER на 20.01.10 14:12.



Тема Re: atia33нови [re: AGLER]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано20.01.10 14:37



Стика му се натиска АGLER на премиера

не разбра ли ще твоето говодо ББ е импотентно ,у при това дупедавец на Сидеров и нищо друго от секса не му остана.
Чувам ,че премиера щял да си прави трансексуална операция за да си монтира циците и да прави травестит шоу в парламентарната зала!
"Прилича мууууууууууу...........Mяза мууууууууууу............!!! -би казала Баб"Гицка!
Със камъните на антифеновете по техните глави



Тема Re: atia33нови [re: AGLER]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано20.01.10 14:40



АGLER .Слави не е обратен и знае как да се държи със една красива Българска жена.Типичен пример за това е Стаси от балет Магаданс .Не случайно го целуна по бузата



Тема Re: atia33нови [re: atia33]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано20.01.10 15:13



(няма емотикон за отвращение от тъпотия...) ...Изключително трудно е да се намери второ по-примитивно и тъпо същество от нашето Ати...
Ако някой знае за таково или лично познава, ще бъде твърде интересно да си направим една колекция.
Но съм почти 100% сигурен, че второ по-тъпо такова не би могло да се роди, а ако се роди, не би могло да се отгледа...


Тъпо, примитивно, без капчица чувство за хумор, за човешко същество ли говорим изобщо?



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: antivik]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано21.01.10 07:15



За да се види колко се е чалнал Учиндолеца - цитирам:
„Слави Трифонов на война с Борисов
20.01.2010 00:49
„Бойко Борисов тероризира медиите, заяви Трифонов в предаване, посветено изцяло на спречкването му с премиера”
"Хрумвало ми е, че ако можеш да извадиш качествен лидер, който да може да организира хора около себе си, би могъл чрез него да вкараш в парламента достойни хора.
„Хрумвало ми е, че подобен човек може да бъде ракетоносител, включително ми е хрумвало, че аз мога да бъда ракетоносител"
"Ако реша да се занимавам с политика т.е. да вкарвам хора в парламента, защо ще ми е Бойко Борисов на мен?
"Може да не е такъв резултатът като при него, но мога спокойно да изляза и убедително на базата на цялата ваша (бел.ред. - на сценаристите на шоуто) и моя история да кажа: искам да ми се доверите, аз ще направя нещо добро за страната".
„Да не говорим пък какви есемеси пише на главни редактори и на всякакви други. Защо са се навели всички и са притихнали? Защо се срамуват или се страхуват да го кажат? Той ги тероризира.”
„Докога ще ги тероризира и ще управлява в медиите като им пише есемеси и като им се обажда?", попита Слави Трифонов.”
„На въпрос дали самият той е получавал есемеси от Борисов той отговори, че няма да коментира лични въпроси.”


Цитатите са взети от „vesti.bg”

Които има акъл да чете и съобразява. Това май само на Атито ще се хареса и хич няма да забележи дума, като "ракетоносител", дума която липсва в Правотисния речник на книжовния българсни език. Абе Ати, ако не можеш да намериш речника, напиши думата в Word и ще видиш, че компютъра е по-умен от тебе и подчертава думата, като грешна. За останалите участници коментара е излишен, те сами ще разберат.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: antivik]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано21.01.10 10:28



Бойко Борисов изпраща sms и на господарите на ефира .За да спрат да му се подиграват.
Арменците не са толкова тъпи и не се огъзват на властта .



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: atia33]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано21.01.10 12:34



Като пишеш, пиши поне свързано

. Ти обаче нямаш с какво да си свържеш мисълта/нещо което при теб липсва/. Каква връзка има ББ със сайт за ТЪПИЯ ДЪЛГУН? Като ще плюеш ББ, намери сайт за политика или за управлението на България, тука е място да оплюем дългия глупендер и такиви ненормални негови фенове, като тебе.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: MУTPA]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано21.01.10 16:37



Вижте ко е писал Карбовски за бат Бойко :)





Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: lvaylo]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано21.01.10 21:37



И кой, по-точно, е Карбовски?
Преди години, че и досега, съществуват едни специални коли, наричани "WOMA", които създават налягане и подналягане в рамките на 100 атм.
Та с тези коли се продухват канали или, което в случая е по-важното - изсмукват се помийни ями, гиризи, задръстени с лайна канализации.
Е, точно това представлява въпросният "журналист" Карбовски, човек без капка морал, каквато и да било деликатност или обществена чувствителност.
Бърка в най-големите лайна на обществото и изпитва огромно удоволствие, когато демонстрира, че е омазан до ушите...



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: lvaylo]  
Автор AGLER ()
Публикувано21.01.10 23:19



Вижте ко е писал Карбовски за бат Бойко



Този гнус нито го чета нито го гледам...............



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: lvaylo]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано22.01.10 06:22



Що се отклоняваш от темата на форума бе

?

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: antivik]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано22.01.10 10:16



Май никой не е чел какво е писал Карбовски. Не се отклонявам от темата. Човекът (Карбовски) е писал точно за това.
Аз не гледам Славчо. Аз гласувах за Бойко. Карбовски казва някой истни, колкото и да ви е неприятно. Например :
Слави трудно ще пребори премиера със скечове ,
Слави му прави скечове и гримаси, любезничи с БСП - ясно е вече защо - защото не е назначавал правителството. ,
Станишев се опита да го бори с интелектуално надменно поведение, после опита с театъра на кучешката каишка и увисна.,




Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: lvaylo]  
Автор AGLER ()
Публикувано22.01.10 11:15





Казал е истината онзи тулуп, но ми е толкова противен, че
не искам да чета и истини от него дори.

Освен това, тези истини не са нищо ново и отдавна са обществено достояние.



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: AGLER]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано22.01.10 16:42



Оф коурсе...



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: lvaylo]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано23.01.10 08:04



Абе точно темата за ББ не и е тука мястото. Опитах се да понапиша нещо в "ПОЛИТИКА" обаче - ядец! Нито има иконка нито ме пуска от някъде. Де да знам що е така? А цитатите - за тях браво тъкмо да ги видят итези които не са ги видели

.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: AGLER]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано23.01.10 08:08



За "онзи тулуп" нямам определено мнение май, май и на него самочувствието му идва в по-вече, като на дългия. А щом казва истини... - ми да ни ги пращат без да казват, че са от него

и работата се решава.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.