Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 09.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: jewel78]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано20.01.10 12:31



Ако Слави някога се кандидатира на избора.Със огромно удоволствие ще гласувам за него.Писнаха ми крадливи и лъжливи политици като ББ



Тема Re: atia33нови [re: atia33]  
Автор AGLER ()
Публикувано20.01.10 14:11





Стига му се натиска ма Кукундрело,
не разбра ли, че твоето Учиндолско говедо е импотентно,у при това дупедавец защото нищо друго от секса не му остава.

Чувам, че щял да си прави транссексуална операция, да
си монтира цици и вагина и да прави травестит шоу!

"Прилича мууууууууууу..........!!! Мяза муууууууууууууу...........!!!" - би казаба Баб"Гицка!

Редактирано от AGLER на 20.01.10 14:12.



Тема Re: atia33нови [re: AGLER]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано20.01.10 14:37



Стика му се натиска АGLER на премиера

не разбра ли ще твоето говодо ББ е импотентно ,у при това дупедавец на Сидеров и нищо друго от секса не му остана.
Чувам ,че премиера щял да си прави трансексуална операция за да си монтира циците и да прави травестит шоу в парламентарната зала!
"Прилича мууууууууууу...........Mяза мууууууууууу............!!! -би казала Баб"Гицка!
Със камъните на антифеновете по техните глави



Тема Re: atia33нови [re: AGLER]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано20.01.10 14:40



АGLER .Слави не е обратен и знае как да се държи със една красива Българска жена.Типичен пример за това е Стаси от балет Магаданс .Не случайно го целуна по бузата



Тема Re: atia33нови [re: atia33]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано20.01.10 15:13



(няма емотикон за отвращение от тъпотия...) ...Изключително трудно е да се намери второ по-примитивно и тъпо същество от нашето Ати...
Ако някой знае за таково или лично познава, ще бъде твърде интересно да си направим една колекция.
Но съм почти 100% сигурен, че второ по-тъпо такова не би могло да се роди, а ако се роди, не би могло да се отгледа...


Тъпо, примитивно, без капчица чувство за хумор, за човешко същество ли говорим изобщо?



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: antivik]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано21.01.10 07:15



За да се види колко се е чалнал Учиндолеца - цитирам:
„Слави Трифонов на война с Борисов
20.01.2010 00:49
„Бойко Борисов тероризира медиите, заяви Трифонов в предаване, посветено изцяло на спречкването му с премиера”
"Хрумвало ми е, че ако можеш да извадиш качествен лидер, който да може да организира хора около себе си, би могъл чрез него да вкараш в парламента достойни хора.
„Хрумвало ми е, че подобен човек може да бъде ракетоносител, включително ми е хрумвало, че аз мога да бъда ракетоносител"
"Ако реша да се занимавам с политика т.е. да вкарвам хора в парламента, защо ще ми е Бойко Борисов на мен?
"Може да не е такъв резултатът като при него, но мога спокойно да изляза и убедително на базата на цялата ваша (бел.ред. - на сценаристите на шоуто) и моя история да кажа: искам да ми се доверите, аз ще направя нещо добро за страната".
„Да не говорим пък какви есемеси пише на главни редактори и на всякакви други. Защо са се навели всички и са притихнали? Защо се срамуват или се страхуват да го кажат? Той ги тероризира.”
„Докога ще ги тероризира и ще управлява в медиите като им пише есемеси и като им се обажда?", попита Слави Трифонов.”
„На въпрос дали самият той е получавал есемеси от Борисов той отговори, че няма да коментира лични въпроси.”


Цитатите са взети от „vesti.bg”

Които има акъл да чете и съобразява. Това май само на Атито ще се хареса и хич няма да забележи дума, като "ракетоносител", дума която липсва в Правотисния речник на книжовния българсни език. Абе Ати, ако не можеш да намериш речника, напиши думата в Word и ще видиш, че компютъра е по-умен от тебе и подчертава думата, като грешна. За останалите участници коментара е излишен, те сами ще разберат.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: antivik]  
Автор atia33 (новак)
Публикувано21.01.10 10:28



Бойко Борисов изпраща sms и на господарите на ефира .За да спрат да му се подиграват.
Арменците не са толкова тъпи и не се огъзват на властта .



Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: atia33]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано21.01.10 12:34



Като пишеш, пиши поне свързано

. Ти обаче нямаш с какво да си свържеш мисълта/нещо което при теб липсва/. Каква връзка има ББ със сайт за ТЪПИЯ ДЪЛГУН? Като ще плюеш ББ, намери сайт за политика или за управлението на България, тука е място да оплюем дългия глупендер и такиви ненормални негови фенове, като тебе.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: MУTPA]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано21.01.10 16:37



Вижте ко е писал Карбовски за бат Бойко :)





Тема Re: На Слави му са иска, ама не му стиска!нови [re: lvaylo]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано21.01.10 21:37



И кой, по-точно, е Карбовски?
Преди години, че и досега, съществуват едни специални коли, наричани "WOMA", които създават налягане и подналягане в рамките на 100 атм.
Та с тези коли се продухват канали или, което в случая е по-важното - изсмукват се помийни ями, гиризи, задръстени с лайна канализации.
Е, точно това представлява въпросният "журналист" Карбовски, човек без капка морал, каквато и да било деликатност или обществена чувствителност.
Бърка в най-големите лайна на обществото и изпитва огромно удоволствие, когато демонстрира, че е омазан до ушите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.