Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Търкулнала се тензждерата.......нови  
Автор AGLER ()
Публикувано24.11.09 14:12



.......и си паднала на капака!



Та така и с учиндолското говедо.
Днес чувам, че снощи агент Гоце - селянчето от Сирищник
му било на гости!



Страшна симбиоза!
При единият никой не ще да ходи от нормалните хора,
другият пък никое от нормалните формати в медиите не го кани!

Редактирано от AGLER на 24.11.09 14:12.



Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: AGLER]  
Автор atia33 (непознат )
Публикувано24.11.09 14:51



Слави и президента са пичове. Медийната звезда Мухобойко е един некадърник лъжец и лицемер. Междо другото Цветан Цветанов много обича да лиже гъза на своя любим вожд.
Горко на нашата страна България със такова правителство и със такъв премиер.Нищо добро не ни чака е разбира се заблудените овчици Гербери винаги ,че вярват на своя лидер.Никога няма да се осъзнаят и това правителство не струва.



Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: AGLER]  
Автор atia33 (непознат )
Публикувано24.11.09 14:55



Ако Слави се кандидатира за президент със удоволствие бих го подкрепила.Писна ми да гледам некадърници като Мухобойко и Цветан Цветанов.
Имам чувството ,че Герб още малко и в кенефа ,че се наврът.


Откакто са на власт нищо не правят за България освен да се показват по телевизията



Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: AGLER]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано24.11.09 16:10



И аз разбрах, гледх го в нета. Две комплексирани селянчета. Единия е циганин даже




Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: Пaлaч®]  
Автор atia33 (непознат )
Публикувано24.11.09 16:25



Най големи комплексиран селянин се казва Мухобойко.Това което той направи като кмет за София е едно голямо нищо.
Няма да помогне и на България
Тежко и на България със такъв некадърен премиер.Е да заблудени овчици Гербери винаги ,че му вярват.



Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: AGLER]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано24.11.09 19:22



Гледам,че славчо доста често се изказва срещу бойко,явно се е навел на другата страна



Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: Kpaличa]  
Автор atia33 (непознат )
Публикувано24.11.09 19:53



ББ си заслужава оплюването .Това което той направи като кмет за София е едно голямо нищо.Горко на нашата родина България със такъв некадърен премиер .Нищо хубаво не ни чака.Е да заблудените овчици на Герб обичат да лижат задника на своя любим вожд



Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: atia33]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано25.11.09 07:23



Жалко тука не мога да взема точна позиция. На мнението на Бай Ганьо съм, и едните и другите са маскари. Въпроса е кой е по-голяма маскара

? Президента, че допусна тройна коалиция, Слави, че лиже задните части на всеки който плаща. Абе все тая и те ще пукнат някой ден и нищо няма да вземат със себе си от това дето са го откраднали. Жалко само, че дингила продължава да допринася за изпростяването на младите в страната. Ати, извинявай ти не влизаш в тази категория, ти си си проста по рождание, само когато слагши чужди постове и мнения, трябва да споменаваш източника си(превеждам - мястото и човека от когото си ги взела).

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: atia33]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано25.11.09 11:23



Има за какво да бъде оплюван ББ но си личи,че слави го прави тенденциозно.Докато слави лижеше преди време задника на бойко ,сега явно е зализал друг задник





Тема Re: Търкулнала се тензждерата.......нови [re: Kpaличa]  
Автор atia33 (непознат )
Публикувано25.11.09 11:39



А вие заблудените гербери лижете гъза на Мухобойко.Това правителство е некадърно и не струва.Слави и сценаристите са душички сравниния със мен.Ако бях аз нямаше да оставя сегашния премиер да диша.Щях да го подигравам от сутрин до вечер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.