Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 01.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Продуцента Трифоновнови  
Автор antivik (много умен)
Публикувано13.09.09 09:03



Не съм много сигурен дали темата е точно за тук, но от известно време ме терзаят смътни съмнения и реших да ги споделя с участниците в клуба. Мисълта ми е за това, че по новини, ТВ и вестници, постоянно ни залива "кризата това - кризата онова", "Световната финансова криза..." и на фона на всичко това върви реклама за нов "Сървайвър", който щял да бъде незнам къде си по света. Интересно ми е толква ли сме се замогнали, че да трошим грешни пари за глупости? Ако толкова искат "Сървайвър" що не го направят в България? По нашите балкани има места, където са измрели много по-вече хора отколкото във всички "Сървайвър"-и събрани на куп. Не могат ли да натирят участниците в някой балкански джендем да ги оставят без огън и храна, да им кажат "Хайде оправяите се!", пък снимаите и им организираите състезанията. Гарантирам ви, като стар планинар, че условията по нашите балкани с нищо не са по леки от разните острови. Който не вярва да изкачи Мусала за време от Боровец ама без да ползва лифт и превозни средства, че и с раница и екипировк, а и времето ако се изкели, върви оцелявай. Не стига че още І "Сървайвър" беше опорочен с намирането на разни случайни ярета и градинки, ами и никой не пита колко пари се трошат и за чия сметка? Според мен те могат да се дадат за нещо по-полезно, а не някой да се размотава по разни екзотични остров. Сега някой сигурно ще каже, "Ама те там работят, мъчат се." Ами като не искаш да се мъчиш не ходи или ако толкова ти е мерак мъчи се някъде по-наблизо, що трошиш пари/или ги пичелиш и си пълниш джобчето/? Индересно ми е да видя как ще се разделят мненията, не че телевизиите ще се съобразят с тях. Дано с това си писание успея "да разлая кучетата"

.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: antivik]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано13.09.09 19:17



От всички подобни буламачи, особено от Биг- и Вип- брадърите се печели минимум 4:1.
Влагат се примерно средства 1 милион, но се изсмукват от телевизията и основно от есемеси от тъпите българи поне още 3 или 4 милиончета суха пара...
Особено гадно беше с последния Вип-брадър, който беше обявен за благотворителен, за децат-сираци и за домовете за тяхното приютяване.
Защо никой от продуцентите не се отказа поне от част от печалбите си?
Защо мобилните оператори прибраха тлъстия пай от печалбите?
Защо държавата не се отказа от ДДС-то и си го прибра, след като нейна беше (и до сега си е!) грижата за бездомните деца?
Защо и до този момент не станя ясно къде точно и в кои домове и при кои деца отидоха спечелените средства над 1 милион (това е само официалната версия, спечеленото е многократно повече!)?
Ей-такава, че и много по-голяма гад е и въпросният Учиндолски гигант с душа и морал на пигмей...



"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: Sapiens]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано13.09.09 19:50



Виждам, че не всички в страната ни са заблудени или отнесени, има хора готови да кажат истината. Но има и от другия вид, за да не съм голословен пасвам буквално едно съобщенийце адресирано до мен:
"Първо.Слави въобще не е прибрал нищо за себе си.
Второ .Всички пари от бъгарската коледа ги даде на болните деца.
Трето .Единствено той помогна на децата сираци абитуренти без да иска в замяна нищо.
четвърто .Той нищо не е съсипал.Всички предавания които той е правил са супер и са професионални направени.
Пето.Всички политици независимо дали са Б.Б баба Лили Иванова и разни подобни индивиди.Си заслужават подигравките които им се отпращат от шоуто на Слави.И аз по същият начин щях да постъпя.
Пето.Ако малко го познаваше нямаше да говориш по друг начин.Щеше да говориш по съвсем друг начин.
Шесто такива като теб са неблагодарни същества които знаят само да се оплакват."
Да се чуди човек да плаче ли да се смее ли

? Сигурно не съм единствения с такиви послания.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: antivik]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано13.09.09 22:56



По фрапиращата безграмотност и невероятно тъп словоред, това единствено може да бъде Съществото с една-единствена мозъчна клетка, човекът с отрицателно IQ, "тъп, тъп та чак вдлъбнат" или известният на целия Интернет дебелогъз дебил - Злати39 (или 29, все не мога да го запомня)...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: Sapiens]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано14.09.09 07:15



Почти позна, размина се с малко. 32 е. Нямам честта да го/я познавам, затова незнам дали е дебелогъз/а, от къде е и какъв/а е, обаче от всичките и писания оставам с впечетление, че отношението и/му към Дългия е като кон с капаци. Само неиното/неговото мнение е вярно, а всички останали са тъпаци.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: antivik]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано14.09.09 17:22



МомЕ, е даже старо...
От Пловдив е и е дебелогъзо, защото го познавам лично...
А че е тъпо, няма защо да те убеждавам, нали...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: Sapiens]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано14.09.09 18:48



А - а - а за тъпнята спор няма, само немога да разбера дали това е природна даденост или е от заслепеност по Дългия. За доказателство ще започна да слагам всичките и послания към мен, та да им се радват по-вече хора.

"Пъво Слави никога не е казвал за своята благотворителност .За разлика от някой хора в нова
Трето .Студенското предаване куку беше се изчерпало и трябваше да се създаде нова.
Същото е с каналето.И то се беше изчерпало .И се създаде шоуто на Слави .Които вече са 10 години са на екран.
Никое предаване не би издържало толкова години
Четвърто.Ако някой ден го видиш .Никога не би му казал какво мислиш за него.Само на компа си смел.За мен такива хора като теб са страхливи злобни и завистливи.
Четвърто.Няма да ми промениш мнението за моя идол. Така ще не се опитвай да го правиш. "

.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: antivik]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано15.09.09 00:11



грамотният човек и заслепен си е грамотен, а това си е природно тъпо и неграмотно...
Обаче сега ми даваш нова идея - ново шоу за изсмукване на парички чрез есемеси - "Стани по-тъп от Злати!"...
Обаче това ще бъде златна идея - никой няма да вземе Голямата награда, защото е невъзможно да се намери по-тъпо същество от въпросното "Злати"...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: Sapiens]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано17.09.09 07:31



Направо се чудя дали да не започна да пасвам всичките и бележки към мен заедно с моите отговори? Сигурно ще замяза на малък сапунен сериал

.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Продуцента Трифоновнови [re: antivik]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано18.09.09 14:39



Ами, то нейните тъпотии нямат свършване...
Най-добре и тури една майна и не й обръщай внимание.

"Неназованите неща не променят смисъла си"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.