Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано14.08.09 10:23



Общество
Слави: Доган е един изключително мъдър човек
13.08.2009 20:24
572
За "обичта" му към Костов и никаквото управление на ГЕРБ

Слави: Доган е един изключително мъдър човек





"Моето откровено мнение е, че господин Доган е един изключително мъдър човек. Аз не съм нито анти-ДПС, нито за ДПС. Нито съм адвокат на Доган, нито нищо. Той казва истината".

Това казва пред списание L'Europeo телевизионният водещ Слави Трифонов.

По думите му Доган е единственият политик, който се е осмелил да каже истината - различният политик, който си има добри и лоши страни.

"Аз обаче не мисля, че той е нещо лошо за България. Или пък поне не е по-лошо от това, което представляват останалите. Не го защитавам. Но по принцип ми е симпатичен. Наистина", допълва шоуменът.

Трифонов не подминава и коалиционния партньор на ДПС във властта - БСП, като заявява, че пред тях алтернативата е модернизация, а не престой в миналия век и социализма.

"Окей, пенсионери, пенсионери! Аман от тези пенсионери! И аз вече отивам към тази възраст, ама младите хора са важни.

Да бяха станали модерни, а не да робуват на едни социалистически постулати и в крайна сметка влизат като всички партии в меркантилни, корупционни и всякакви игри.

Всички партии го правят, ще видим ГЕРБ дали ще го направи", казва той.

По думите му сегашното управление не му изглежда никакво, защото все още го няма.

"Бойко Борисов досега е управлявал София. Аз съм скептичен за управлението на София.

А той твърди, че ще управлява България, както управлява София. Но аз не мисля, че той управляваше София добре", твърди Трифонов.

Слави заявява още, че не може да понася Иван Костов и въртеливостта му в политиката.

"Ще ви кажа защо не мога да го понасям. Той е човек с огромно его. Той е толкова запленен от собствения си императорски вид!

При Иван Костов всичко е завоалирано под фразата "Аз съм голям политик!", а е толкова въртелив. Прави се, че е европейски и интелектуално обоснован, а всъщност по нищо не се различава от останалите", завършва Трифонов.


Редактирано от lvaylo на 14.08.09 10:25.



Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доган [re: lvaylo]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано15.08.09 20:45



Да,бе, да...
Аз четох цялото интервю на този дърт педал - гъзолизец...
Ами, то твърде отдавна е известно, че в неговото тъпо предаване се плюят всякакви други личности, с изключение на Ахмед Доган...
Какво да го коментираме...
Но и двамата педали станаха мултимилионери единствено играейки на тънките струни на простащината на тъпия български народ.
"То било лесно...", ще кажеш.
Е, да, ами защо ние не сме го направили, а?
Отговори си сам.
Апропо - България е най-скапаната, най-бедната и най-ненормалната страна в Европа - не го казвам аз, а си е абсолютно достоверен статистически факт.
Е, каква искаме да бъде, след като "най-големият шоумен" е Слави Трифонов, а "най-добрият политик" е Ахмед Доган?

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Редактирано от Sapiens на 15.08.09 20:49.



Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови [re: Sapiens]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано16.08.09 10:00



Че то защо му падна рейтинга и народа спря да му гледа предаването? Защо започна да търси предавания и формати от различни тертипи, белкин стане по-интересен/и каквото пипне, всичко проваля/? Ами защото премина към отдавна известната "Бай Ганьова" формула за вестника и за плюенето. А и другата за управляващите - маскари ама шапка трябва да им клатиш. Това младо момченце беше интересноу когато изказваше собственото си мнение и не го беше страх да накастри когото и да е, лошото е, че се ояде и то, и шоу то му отиде по дяволите.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови [re: lvaylo]  
Автор zlati32 (непознат )
Публикувано16.08.09 10:30



Яд ли ви е ще дългият казва самата истина.Най добрия политик в България е Ахмед Доган.Нашите Българския политици начело с мутрата Б.Б не стават за нищо.Това което направи бившият кмет за София е едно голямо нищо.
Ние Българите не обичаме да ни се казва истината в очите.Я някой се осмели да ни я каже.Сме готови да го убием със лопатата.За това ще си останем прост злобен завистлив ограничен комплексиран и завистлив народ.Именно точно такива хора плюят по Слави.

Редактирано от zlati32 на 16.08.09 10:34.



Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови [re: zlati32]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано16.08.09 16:00



Тъпо нещастно дебело говедо, най-напред се научи да пишеш грамотно, пък после се опитвай да се намесваш в разговорите на интелигентните хора.
Засега си стой в дупката, пий си редовно розовите хапчета, слушай мама (че от нейната пенсия и заплата зависиш...) и я помоли да ти купи нова клавиатура, че на тази си й изтрила вече буквичките от непрекъснато писане по форуми.
Хайде, къш!

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови [re: zlati32]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано16.08.09 19:53



Не мога да повярвам, че заради едното близане на задника на Станислав, си готова да продадеш отечество, ценности и българщина.
Защо се изиживяваш, като поредната българска курва, ибрикчийка на Доган, тоя е най лошото, което може да се случи на българската политика.
Не мога да повярвам, че има курви, като теб.
Сигурен съм, че ако Амед каже, че майка ти е курва и Станислав го потвърди, то ти ще си на 100% убедена, че е прав
Незнам ка може да съществива измет, като теб, жени готови да продадат себе си, готови да станат зомби, без лично мение, само и само да са под "вещеото" ръководство на жалкия доганов ибрик Станислав и нескопоснаите му твърдеия за рязания гей на който с кеф ще му свърша на лицето, дори да е последното нещо, което ще направя
Мразя тази турска измет, дано Бойко направи нещо да махне боклука на България.
Господ да пази България от тази непотребна рязана паплач, техните ибрикчии и жалки курви даден им ефир от национална медия, заблуждавайки проти хора, като Златина

Редактирано от lvaylo на 16.08.09 20:02.



Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови [re: lvaylo]  
Автор zlati32 (непознат )
Публикувано16.08.09 21:12



Яд ли ви ще това което казва Слави е самата истина.Най добрият и най умният политик в България е Доган.Нашите крадливите политици въобще не са умни и не могат да му стъпят и на малкият пръст.Това което направи Б.Б за София е едно голямо нищо.Нищо няма да направи за България и като премиер.Но така е като мислим със задниците а не със главата си и гласуваме за този които не трябва.Господ да пази България от расисти и фашисти.А те за съжаление в нашата родина са адски много.



Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови [re: zlati32]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано17.08.09 00:29



Млъкни, уродливо нещастно тъпо говедо!
Изчезни!

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови [re: zlati32]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано18.08.09 06:45



Не, не ни е яд, че казва"Яд ли ви ще това което казва Слави е самата истина.". Той не казва никаква истина, Доган не е "Най добрият и най умният политик в България е Доган.", а обикновен ориенталски хитрец, който се възползва от положението. Ако е добър политик, какво направи за българите с мюсулманско вероизповедание/В БЪЛГАРИЯ ТУРЦИ НЯМА/? Просто балансира между останалите партии и цуца каквото може. А тъпия Трифонов изказва такиви "истини" каквито му отърват и където знае, че няма да има проблеми. Искам да попитам привържениците му - КЪДЕ ОТИДЕ ТРИФОНОВ ЗАРАДИ ЧИЙТО ИСТИНИ МУ СПИРАХА ПРЕДАВАНИЯТА ОТ ТЕЛЕВИЗИЙТЕ - който си водеше предаванията от неизвестни заведения и по неизвестни канали, а беше много по-интересен от сега и народа го гледаще?

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Тема Re: Станислав Трифонов - жалка подлога на Доганнови [re: lvaylo]  
Автор Taтkoтo нa Becи (napalmoff )
Публикувано19.08.09 15:30



В отговор на:

"Ще ви кажа защо не мога да го понасям. Той е човек с огромно его. Той е толкова запленен от собствения си императорски вид!





И това от устата на слаФчо. Едва ли има по самовлюбено копеле от тоя баСтун





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.