Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 26.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЗAЯВЛЕНИЕнови  
Автор zlati31 (непознат )
Публикувано20.03.09 16:01



След всичко което видях в този форум.Разбрах ,че ние Българите ако не оплюем някого няма да сме ние.Като го оплюваме ни става по леко на злобните и завистливи душички.След това дишаме и спим спокойно.Нас Българите ни унищожава омразата като народ.Тя ни погубва.Като гледам вече е почналo нейното действие.

Редактирано от zlati31 на 20.03.09 17:14.



Тема Re: Зaявлениенови [re: zlati31]  
Автор ati31 (непознат )
Публикувано20.03.09 17:15



Ей плагиатке.Аз няма да разреша да пишеш с моя ник.Защото си расистка.И атакаджийка.След всичко което видях в този форум.Че пиша до админа да те изтрие.Ника защото е фалшиф.Аз съм интернетзвезда.А ти ме злесподсафяш!Разбрах ,че ние Българите ако не оплюем някого няма да сме ние.Като го оплюваме ни става по леко на злобните и завистливи душички.След това дишаме и спим спокойно.Нас Българите ни унищожава омразата като народ.Тя ни погубва.Като гледам вече е почналo нейното действие.



Тема Re: Зaявлениенови [re: ati31]  
Автор zlati31 (непознат )
Публикувано20.03.09 17:54



Ето това мнение на хакерчето ati 31.От 17:15.Доказва ,че съм абсолютно права.И омразата е пуснала вече своето действие.Тя ни унищожава като народ.



Тема Re: zlati31нови [re: zlati31]  
Автор zlati3l (непознат )
Публикувано20.03.09 19:57



ей мълумно хакерче zlati31.Не пиши глупости с моя ник. Наври си в крауната.Щото ти едва ли имаш глава с която да мислиш.Ще никога няма да бъда расистка като теб .И никога няма да си позволя вече да защитавам да Слави моят бивш идул.Единственото което не съм съгласна със Слави е ,че лъже ше има тълант и ще лъже че може да пее.Той ако имаше нямаше да се появяват крайни фенове куту менеl.A точно те подкрепят психоболното шоу .Май Сугарев се оказа прав ще Слави е идиот.Заради параноята му аз развих шизуэфринийъ.До изборите латуту могат да се случат страшни неща.дори слави да направи турне.Откъде отърване няма.Нас Бългрите ни унищожава прустутиътъ.Тя ни похубва като народ.Ксто гледам вече е пуснала свойте пипала.



Тема Re: zlati31нови [re: zlati3l]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано20.03.09 20:50



Не се хаби, лъже-Злати (това 3l след името ти 3 литра ли означава?)


Колкото и да се мъчиш и стараеш, не можеш да докараш уникалния стил на Златина.




Тема Re: zlati31нови [re: zlati3l]  
Автор zlati31 (непознат )
Публикувано20.03.09 21:04



eй малумно хакерче zlati 3l.Не пиши глупости с моя ник.Наври си в кратуната .Щото ти едва ли имаш глава с която да мислиш.Ще никога няма да бъда расистка като теб.И винаги ,че защитавам Слави от малумните хакерчета.Той има талант и може да пее.А хората като zlati 3l.Доказват моята теория.Омразата вече е дала своито действие и има свой последователи.Тя ни погубва като народ.И Слави не е идиот.А е страхотен пич и човек.Идиоти са антифеновете .





Тема Re: zlati31нови [re: Лaзapoв]  
Автор zlati31 (непознат )
Публикувано20.03.09 21:11



Aбсолютно си прав.Единствените които могат да се хванат на лъжите на лъжи zlati3l са антифеновете.Щото те едва ли имат глава с която да мислят.





Тема Re: ЗAЯВЛЕНИЕнови [re: zlati31]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано25.03.09 21:58



и к'во заяви бе малоумие тъпо






Тема Re: ЗAЯВЛЕНИЕ [re: Caнитap]  
Автор Sapiens (Ph.D.)
Публикувано26.03.09 22:48



Ами, май че е заявление до Санитаря, да си я опакова добре и отведе там, откъдето е избягала...
То, какво ли ни е наред в България, та и охраната на психиатриите...Ц-ц-ц...
Вземи си бележка, че като нищо те уволняваме, ей...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: ЗAЯВЛЕНИЕнови [re: Sapiens]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано27.03.09 09:17



Ам Славчо ми бута си затварям очите, че без неговата любов Златинка съвсем го е закършил милия







Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.