Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема za6to sa svalili Slavi?нови  
Автор Danena (непознат)
Публикувано19.01.09 19:37



Ne jiveya v Bg i razbrah, 4e slavi ve4e ne e vode6t na 6outo si....Nyakoi moje li da mi obyasni za6to....kakvo e stanalo?



Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: Danena]  
Автор House m.d. ( Sapiens)
Публикувано19.01.09 20:08




Ами, най-вероятно е омръзнал до безумие и на себе си, освен на целия останал български свят...

"Неназованите неща не променят смисъла си..."

Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: Danena]  
Автор ati39 (пристрастен)
Публикувано19.01.09 20:32



За неразбралите.Слави не водеше шоуто .Защото беше болен от грип.За това се наложи Иво Сиромахов да го замества като водещ за една седмица.Днес Слави си е отново водещ на шоуто.
За нещастие на антифеновете няма никакъв скандал и никакво сваляне от ефир.Имат си договор и всеки си го спазва.

Обичам те Слави.


Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: Danena]  
Автор ati39 (пристрастен)
Публикувано19.01.09 23:06



За съжаление на някой антифенове .Няма никакво сваляне от ефира.Слави е болен от грип .Предполагам ще другата седмица е отново на линия.Пожелавам му да оздравява бързо.
А що се отнася до Иво Сиромахов.Анонсите му са слаби.С гостите се справя отлично.

Обичам те Слави.


Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: House m.d.]  
Автор Danena (непознат)
Публикувано20.01.09 00:30



Doktore, fenovete mu tvurdyat, 4e tova sa zlovredni sluhove..... Stranno e za6to na men mi kazaha, 4eivo Siromahov dal izyavlenie po TV, 4e na Slavo SEM e zabranil da vodi....ne me interesuva Slavi i az ne go haresvam, interesuva me horata, koito mi kazaha tova izmislyat li si, za6toto may ne za pruv put 6te gi hvana v prazni drunkanici





Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: Danena]  
Автор ati39 (пристрастен)
Публикувано20.01.09 12:14



Глупостите на антифеновете нямат край.Явно никога не са боледували от грип.Слави още миналата сряда каза по телефонна в ефир ,че е с вирусна инфекция и температура.Пожелавам му да оздравява бързо.
За това се налага Иво Сиромахов в момента да го замества.

Обичам те Слави.


Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: Danena]  
Автор House m.d. ( Sapiens)
Публикувано20.01.09 19:54




Ами, щом като Чудото на Природата - Съществото с Отрицателен IQ - Ati39 дава пресконференция от името на "болния" Слави...
Нямам думи...

"Неназованите неща не променят смисъла си..."

Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: ati39]  
Автор Drakulka (Drac's Daughter)
Публикувано21.01.09 10:37



А що се отнася до теб, ти така и не се научи да не постваш "дабъл" пост, да не си самоотговаряш и най-вече, къде се намира буквата Ч

[23:23] hddante: "you , you have 2 hands, BAN !!"


Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: Drakulka]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано21.01.09 12:49



Какво му е на Сиромахов?

Определено Слави е по-устат и прави по-лошо впечатление с тази негова превзета агресия.





Тема Re: za6to sa svalili Slavi?нови [re: Drakulka]  
Автор House m.d. ( Sapiens)
Публикувано21.01.09 16:49




За целта трябва да положи титаничен, непосилен труд - да открие къде се е скрила единствената й мозъчна клетка...
А като изобщо я открие, ще има да се чуди за какво ли й е, така че пак няма да има резултати...

"Неназованите неща не променят смисъла си..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.