Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 30.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Слави е мръсен селянин.нови  
Автор Apиeлa (непознат )
Публикувано08.10.08 02:10



Махнете тази гадина от екран. Не мога да го гледам.
Разбрах, че Иван и Андрей ще почват шоу на гърба на Слави - дано го махнат. Омръзна ми този селендур гнусен.



Тема В България има много селяни...нови [re: Apиeлa]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано08.10.08 16:21



Ариела, като не Ви харесва шоуто и "гнусният селяндур" Слави, защо просто не спрете да го гледате?

Има достатъчно други телевизии и предавания, както впрочем има и достатъчно хора, които да харесват продукта на Слави.
Пък селяните у нас преобладават, повечето от градските жители по произход, култура и поведение са също селяни, така че в това отношение не хранете напразни надежди.



Тема Re: В България има много селяни...нови [re: Лaзapoв]  
Автор uchindolsko_govedo (чалгоф/р/енско)
Публикувано08.10.08 17:29




Който не ме харесва - няма вкус!


Редактирано от uchindolsko_govedo на 08.10.08 17:46.



Тема Re: В България има много селяни...нови [re: Лaзapoв]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано09.10.08 20:11




Уважаеми другарю Лазаров, на каква сума е оценило въпросното Учиндолско Говедо адвокатските ти услуги?
И ако някой беше почнал да го възхвалява като Безумно Тъпото Отрицателно Ай Кю, наричано още и Ати, щеше ли пак да се намесиш по този тъп начин?
За твое сведение, клубовете са точно за това - да могат хората да изказват СВОБОДНО мнението си по всички въпроси, по които имат такова.
А ти, другарю Лазаров, не е ли по-добре да яхнеш Машината на времето и да се отнесеш в епохата на социализма, откъдето идваш и носиш съответния си манталитет.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: В България има много селяни...нови [re: Sapiens]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано10.10.08 19:32



Драги ми Сапиенс, ако псевдонимът ти беше правдободобен, щеше да забележиш, че не защитавам Слави, а само правото на хората да го гледат и да му се радват (без да коментирам ума и културата им). Който иска - нека го гледа, но който не иска - нека да гледа нещо друго, а не да призовава да се премахва шоуто и да лишава почитатели като Ати от радост.



А манталитетът от времето на социализма е присъщ по-скоро на такива като тебе - именно при социализма разни червени "интелектуалци" решаваха какво да се гледа и слуша и строго забраняваха онова, което имало "разлагащо" влияние върху социалистическия гражданин, следяха какво се чете и пише, даже бяха определили с какви гащи да се ходи и колко е допустимата дължина на косата.

Знаеш ли, антифеновете сте като лелките от кварталните ОФ организации навремето, които обикаляха и следяха кой слуша вражески радиостанции и упадъчна западна музика. Да беше онова време, сигурно антифеновете щяхте да се съберете и да инициирате "всенародна" подписка до Комитета за телевизия и радио и Комитета по култура - за изкореняване на вредното влияние на Слави от името на съвестните граждани, събрани да подпишат под строй и по списък с помощта на народната милиция.




Тема да лишава почитатели като Ати от радост.нови [re: Лaзapoв]  
Автор AGLER ()
Публикувано10.10.08 21:43




Май Кукундрелата е в ремисия!
Престанала е да "се радва" на учиндолският цървул!



Тема Re: В България има много селяни...нови [re: Лaзapoв]  
Автор УУУ! ()
Публикувано10.10.08 23:11



Лишаването на Златина от радост е много положително нещо. Такова злобно същество като нея само по такъв начин може да се оправи - с бой, образно казано.

При социализма, в късните години, беше много по-добре от сега. Всеки можеше да си слуша всичко, но по медиите нямаше чалга и простотии, подборът на това какво да се издава от западната музика също беше добър. Твърдя, че подборът на албуми като Purple, Whitesnake, Queen, The Beetles е много добър и на фона на малкото издавани албуми култивираше добра музикална култура, а пък иначе малоумните метъли си слушаха и метъл и всичко останало, което искат, ние пък си намирахме диско и поп. Единственото лошо нещо беше, че имаше нареждане да се пуска задължително бг народна музика по малко. Ако го нямаше това нещо, тя щеше съвсем да е изчезнала.

Я виж MTV сега на какво е заприличала - негърска музика, рап, безвкусица, простотии и много рядко нещо качествено. За българските чалгаджийски медии въобще да не говорим.

Редактирано от УУУ! на 10.10.08 23:15.



Тема Re: В България има много селяни...нови [re: Лaзapoв]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано12.10.08 17:52




Уважаеми другарю - комплексарю, иженарицаем още и Лазаров, отдавна бях обяснил на Тъпото ОхлюФче Никф-чо, че на никого не съм дал правото да лепи етикети "Този е еди си какъв, онзи е някакъв си..."...
А ако никът ми не ти се вижда "правдоподобен", можеш да го отдадеш на това, че си расъл в соцсреда, на радиоточка и всичко умно и интелигентно ти се вижда "неправдоподобно"...
А понеже аз съм расъл на "WEF" с 13-ти метър, отдавна, та и досега мога да си позволя да имам собствено мнение по всички въпроси, респективно, мога свободно да си плюя всичко, което считам за просташко.
Да не изброявам - Учиндолското Говедо, наричано още на галено Слави, почитателката му Ати, неизвестно каквото, наричано още и Никф-чо и т.н. още простаци и дебили.
Като това отразява единствено и изключително моето персонално мнение, уважаеми др. Лазаров.
А аз съм си извоювал съкровеното право да имам такова, за разлика от тебе.
Както и адекватен на личността ми ник.
А който няма личност, просто използва фамилията си като ник, понеже въображението му стига до там...
Всичкото това беше издумано с цел да ти се обясни, че не съм ти дал правото да ме наричаш нито "антифен", нито пък да ми слагаш какъвто и да било друг етикет.
А ако реша, сам ще си сложа такъв, но по собствено усмотрение...
Капиши?...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Редактирано от Sapiens на 12.10.08 18:11.



Тема Re: В България има много селяни...нови [re: УУУ!]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано12.10.08 18:05



Не си прав, приятелю, злобен човек може да бъде само човек, който има поне малко акъл...
При нея това е непостижимо...
Човек с отрицателно АйКю не може да бъде злобен, добър или какъвто и да е, за това все пак се иска поне мъничко акълец...
Както казваше един мъдър човек на твърдението, че съм "много добър човек" -
"Това не е нещо, с което можеш да се гордееш.
Добрият човек е като разляна вода - накъдето е наклонът, натам тече... За да бъде наистина добър един човек, той трябва да бъде достатъчно и контролируемо лош."

А то, горкото не може да бъде истински нито добро, нито лошо...
Защо?
Просто защото е "то", няма акъл, няма и личност. Просто "то", безлично...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: В България има много селяни...нови [re: УУУ!]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано12.10.08 20:55



Да се чуди човек откъде толкова злоба у антифеновете.

Че даже народната музика им е крива.
А като толкова ти харесва социализмът, по света все още се намират тук-таме социалистически държави, можеш да потърсиш убежище там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.