Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Тема Успял ли си, си обект на омразанови  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано06.10.08 22:36



Защо е така?В България щом някой надигне глава от блатото или излезе от него и всички го намразват.
Кога ние, българите ще се научим да си вършим работата, а не да мързелуваме и злобеем по цял ден.
Ето Слави Трифонов, обожаван от милиони, но и мразен от стотици.
Завистта не е градивност.



Тема Re: Успял ли си, си обект на омраза [re: Илиaнa29]  
Автор УУУ! ()
Публикувано06.10.08 23:12



Не е вярно. Има доста успели хора, които не мразим.
Но ти питай защо Трифонов мразеше Костов. Дали точно поради същата причина, която си написала. Оправи ви държавата, но вие продължавате да го мразите.
Антифенклуба е тук:





Тема Re: Успял ли си, си обект на омразанови [re: УУУ!]  
Автор oнья (непознат )
Публикувано12.12.08 11:57



Илияна,в какво е успял славчо,кажи ми и кой го обожава,що за хора са тези обожатели?
Успял човек съм аз-семеен съм,две деца,имам си дом който много често е посещаван от Приятели,ходиме на гости на наши Приятели,нищо не ми липсва и съм уважаван от съседите си,нищо много важно.
Ти кво си мислиш,че като го дават по би ти ви-то,голем раз и ,че е уважаван,но от кого - от селски дебили които се кефят на просташкото му държание ,защото и те така се държат



Тема Re: Успял ли си, си обект на омразанови [re: oнья]  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано13.12.08 02:30



Онья, виж ся. Ами не го гледай, сърфирай си в нета, цъкай с мишката и така. Тук не говорим за телевизии. А конкретно за предаването. Ама ние българите сме странно племе и неблагодарно. 100 човека екип си скъсват задниците да направят едно шоу , а ние като консуматори си гледаме на диванчето с дистанционно в ръка и само критикуваме. Ама виж, че пазара е пренаситен с предавания. Пусни си друг канал. Казваш че си успял. Съгласна съм! Имаш семейство, деца, дом и работа и приятели и т.н., да но това го има всеки 3-ти българин. Колко българи правят шоу програми!?! Не се потиш пред камерите, и дали няма да направиш някой издънка в ефир... Говорите, че Слави бил изрод, та той ако не е, знаеш ли кога ще се задържи на екран 7 години, а? Всеки от екипа ще си ходи на работа когато си иска, и ще си прави базик с него. Ако не стяга редиците, Слави ще бъде свален, просто е. Така че едва ли ще го съборите като се пънете тука с коментари. АКо ще и 5 антифорума да направите за него, само ще си избиете комплексарщината и Слави пак ще е на екрана, за ваша участ. Държа тука някой да ми напише аналог на Слави Трифонов - демек някой от БГ шоу бизнеса, който се е задържал толкова време без прекъсване? Ще чакам с нетърпение да чуя, може да съм изпуснала някой звезда! Не виждате ли , че повечето предавания падат като презрели круши. Даже и 1 сезон не се задържат. БТВ ли са най-смотаните, че ще държат някакъв продукт без никакъв рейтинг? Апропо и мен много предавания не ме кефят, но не ходя по форумите да плюя. Като видя едно предаване и казвам колко време ще го има и винаги познавам. Интуиция ;-)


Ай чао Ви и мислете преди да пишете



Тема Re: Успял ли си, си обект на омразанови [re: loramia]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано13.12.08 21:23



Слави е успял, и какво от това.

"Държа тука някой да ми напише аналог на Слави Трифонов - демек някой от БГ шоу бизнеса, който се е задържал толкова време без прекъсване?"

Именно,шоу бизнес.

Държи се като шут и това вбесява хората.



Тема Re: Успял ли си, си обект на омразанови [re: blood2]  
Автор Sapiens (д-р Хаус)
Публикувано16.12.08 18:46




Ако под "успял" се разбира, че е успял (с много положени от него лично труд, наглост, простотия и алчност) да накара хората да го намразят, да, наистина е успял...
Само че с цената на почти пълната обществена изолация, омраза и ненавист на голяма част от хората, имам предвид от нормалните интелигентни български хора, а не от сеяндурите и простаците, които наводниха градовете и наложиха селската си простотия като еталон за поведение. И чалгата като еталон за "хубава музика"...
И понеже простаците във всяка страна са около 85% от населението, значи 85% от населението правят милионите на Учиндолския чукундур, а останалите 15% пък го даряват от сърце с презрението и отвращението си.
И в друго си прав напълно - ти си нормалният български чове, а не алчният мизантроп, който като Чичо Скрудж си къта милиончетата и остарява без да създаде семейство и поколение за България, нали все "голям го вади", (че го и размахва...), че е суперпатриот и морален човек...
А всъщност е едно нещастно същество, необичано дори и от т.н. му "приятели", които един след друг го напускат заради просташкото и арогантното му държание.
Така ще живее и така ще си отиде - самотен, нещастен и богат...
Не му завиждайте на парите...

"Неназованите неща не променят смисъла си..."

Тема Re: Успял ли си, си обект на омразанови [re: blood2]  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано17.12.08 00:33



Слави е успял, и какво от това.
Е нищо , той е един от нас, и се държи като такъв поне на екран. А в личният си живот - с хората си как се държи не ме интересува.

Държи се като шут и това вбесява хората.
Е ти как искаш да се държи?! Това да не е публицистично предаване?! Това е шоу и затова се държи като шут, както и актьорите.
Апропо, когато се наложи Слави е доста сериозен, да не кажа прекалено. Ама се иска дупе за това, нали се сещаш. Отиди ти си прави гаргара с политиците, да те видя колко време ще оцелееш...
По ТВ скат са много сериозни, бегай там


Ай чао



Тема Re: Успял ли си, си обект на омразанови [re: loramia]  
Автор Sapiens (д-р Хаус)
Публикувано17.12.08 19:24




"Някои хора носят радост където и да идат. Други - само когато си отидат..."Шофьорски фолклор.
Очевидно, вие двамата с любимия ти Слави, сте от втория вид...

"Неназованите неща не променят смисъла си..."


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.