Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 13.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Тема [Off topic] Абе, Нашибаненови  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано30.09.08 15:35



Гледам нещо напоследък яко са те настъпили в Политика... и глей кфо нещо начи - преценяват те що за човек си по тфа, което пишеш ТАМ, ама пък фсе едно мен са ме питали кфо ми е мнението за теб и - което е най-забавното - единодушно го споделят.

Както и да е... хареса ми кфо е написал един от тамошните участници по тфой адрес... толкова ми хареса, че ще го цитирам тук: Нещо като "аз може да съм зле, ама вие сте по-зле" или по-точно "аз може да съм зле, но малко ми олеква, като казвам, че вие сте по-зле". Елементарна първосигнална реакция на типичен завистив неудачник - комплексар Мдааа... пича е нацелил е десятката.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Великата Хамерика и Жалкия Китай [re: Hekф]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано30.09.08 17:26





...реди десет години бе трудно да се предположи, че спасяването на икономиката на САЩ ще зависи от чуждестранен капитал...

Хех, преди десет години едва ли някой е бил чак такъф песимист, за да предположи, че "чуждия"капитал ще е... Made in China. Та кфо викаш, Нашибане, фсе още не виждаш смисъл да го учиш китайския, а?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: [Off topic] Абе, Нашибаненови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (N3LO)
Публикувано01.10.08 23:24



аз може да съм зле

Там е проблемът. Аз изобщо не съм зле. "Кризата" в САЩ изобщо не я усещам финансово. Чувствам се перфектно в САЩ.

преценяват те що за човек си по тфа, което пишеш

Снощи мислех да напиша една темичка за това, колко "компетентни" са мненията по разните форуми. Има блестящ пример за това, че 90% от пишещите по форумите са тъпи гьонове, но реших да си спестя усилието по клавиетурата.



Тема Re: Великата Хамерика и Жалкия Китайнови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (N3LO)
Публикувано01.10.08 23:38



САЩ са "фалирали" поне 4 пъти от 1929г насам.

Хех, преди десет години едва ли някой е бил чак такъф песимист

В САЩ скоро ще има избори. Обикновенно, преди избори хората говорят най-различни неща, които после се оказват ала бала.



Тема Re: Kirinlchibanнови [re: Kirinlchiban]  
Автор AGLER ()
Публикувано02.10.08 00:51



"Кризата" в САЩ изобщо не я усещам финансово.



За разлика от некъФ дето и кризата
в Сомалия му се отразява зле финансово!



Тема Re: [Off topic] Абе, Нашибаненови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.10.08 14:46



Там е проблемът... чувствам се перфектно в САЩ...
Мда, май наистина ти е проблем - хем ти самият изобщо не го вярваш тфа, хем се опитфаш нас да ни убедиш колко много ти е готино и перфектно ф Хамериката. Ама да ти кажа - хич и даже никак не си убедителен, драги ми Нашибане. Прочее то и да беше по-убедителен некси няма как ф цял сфят да се усеща ефекта от поредната хамериканска рецесия, пък на теб да ти е перфектно



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: [Off topic] Абе, Нашибаненови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (N3LO)
Публикувано02.10.08 17:39



хем ти самият изобщо не го вярваш тфа, хем се опитфаш нас да ни убедиш колко много ти е готино и перфектно ф Хамериката

Аз не искам да убеждавам никого. За последните 2-3 години се чувствам дори по-богат, макар че за мен богатството не е особен критерии, че си постигнал нещо съществено.

цял сфят да се усеща ефекта от поредната хамериканска рецесия, пък на теб да ти е перфектно

Ефектът се усеща, ако си инвестирал много пари на фондовата борса, в рискова банкова корпорация, или в недвижими имоти. Аз не съм свързан нито с едното, нито с другото, и не съм изгубил нито цент от кризата.

поредната хамериканска рецесия

Всяка американска рецесия води до нов още по-голям подем в американската икономика. Това е обяснено на тази картинка:



Както забелязваш, след всяка американска рецесия, следва recovery, а общата посока на развитие на американската икономика има постоянен ръст.
Това което се случва в момента в САЩ ще трае няколко месеца. След това, икономиката тръгва отново нагоре.

От сега да знаеш, да не се изненадаш и радваш предварително.



Тема Re: [Off topic] Абе, Нашибаненови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано03.10.08 20:46



Аз не съм свързан нито с едното, нито с другото, и не съм изгубил нито цент от кризата.
Ооо, ти тепърва ще почнеш да губиш и не просто центове. Нашибанчо, нали не си мислиш, че аз ще ви ги изплащам ония - за момента - 700 милиарда, с които Бушчо ще ви закърпи финансово. И за да не се чудиш кой ще ги плаща ще те сфетна: ти ще ги плащаш, батка

Всяка американска рецесия води до нов още по-голям подем в американската икономика.
ОптимизЪмът по принцип е положително нещо, но не трябва и да се прекалява. Не че искам да ти скърша надеждите за бъдещ още по-голям подем, ама да ти кажа много силно ми се струва, че този път хамериканците непоправимо прекалиха с оптимизъма (подчертай си "непоправимо")



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Нашибане, Нашибане, нищо не става от теб...нови [re: Hekф]  
Автор babaQga (непознат )
Публикувано09.10.08 23:11



Ти, Нашибанчо,
за пореден път ни доказа, че нищо не става от теб.
Спокойно моето дете, ние не сме имали някакви очаквания в интелектуален план от теб.Защото Интелектът и ти Нашибанчо, сте 2 несъвместими неща.
Какво става с теб, Нашибаанчооо?, освен, че затъпяваш в ГЕОМЕТРИЧНА ПРОГРЕСИЯ?Обаждай се моето момче...А СЕГА КАТО ЕДНО ДОБРО ДЕТЕ-Бегай да си изпиеш прясното мляко!!!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.