Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Шоуто продължава ...2010нови  
Автор Kirinlchiban (N3LO)
Публикувано12.09.08 19:00



Представям си го така:

Някъде 2010 година, светът не използва петрол и е преминал в нова технологична ера на нанотехнологии и квантови компютри.
Някъде там, в изостанала България, старият и самотен ерген излиза за пореден път пред прашасалите камери, да разкаже поредната си сказка. Залата е полупразна, а оператора зад камерата няма търпение да си ходи. Дори малкото зрители са отегчени. Предпочитат да гледат и слушат нещо друго през мобилните си телефони.

"Забравеното шоу на стария ерген"



Тема Re: Шоуто продължава ...2010нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано12.09.08 19:21



Батката, той сфетът (барабар с "изостанала" България и Слави Трифоноф) ще се оправи някси, но аз лично искрено ти желая през 2010 да имаш поне веднъж на ден някфо топло ядене, че кфато криза се е заочертавала по иначе тези толкова напредничави хамерикански земи...



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Шоуто продължава ...2010нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (N3LO)
Публикувано12.09.08 23:49



Хехе, криза има в главата ти. Ей го на, България си купи хамерикански суперкомпютър, щот няма руски, или германски. Така спонсорирате "кризата" в САЩ





Тема Re: Шоуто продължава ...2010нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано15.09.08 13:02



Днес ф главата ми е ураганът Айк, който помита нефтени платформи и вдига само за една нощ с 25% цената на бензина на хамериканците. Утре... ами утре ще е нещо друго. Но ти бъди мъж и въобще не се поддавай на паниката - щом вашият чичко президент казва, че повод за притеснение няма, значи наистина е така



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема За шоуто не знам, ама кризата продължава...нови [re: Hekф]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано15.09.08 14:02



Дет се вика - Айк е вече във вчерашните новини, утрето става днес и кфо се случфа:



...Така, че драмата тепърва предстои.... Аз бих допълнил написаното с един колкото страничен, толкова и основателен въпрос - Кирка, а ти до кога смяташ да си непукист и оптимист, че световните борси и финансови институции ще понасят мълчаливо и търпеливо негативите заради проблемите на хамериканците? Едва ли си чак такъф непукист и оптимист за да се надяваш, че тфа ще продължава вечно само защото хамериканците сте такива невероятни сладури и въобще много готини пичове

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: За шоуто не знам, ама кризата продължава...нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (N3LO)
Публикувано16.09.08 03:06



"Кирка, а ти до кога смяташ да си непукист и оптимист, че световните борси и финансови институции ще понасят мълчаливо и търпеливо негативите заради проблемите на хамериканците?"

Ето защо.



Защо не го построят в България?

Редактирано от Kirinlchiban на 16.09.08 03:14.



Тема Re: За шоуто не знам, ама кризата продължава...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.09.08 12:01



Кирка, нищо лошо не казвам за оптимизма ти - ф крайна сметка тфа, че цялата хамериканска икономика стремително отива на кино изобщо не означава, че не трябва да се радваш и на добрите новини като тази, че България си е купила суперкомпютър за няколко милиона долара или тази, че Фолксваген преди два месеца е имала някфи планове евентуално да инвестира цял един милиард долара. Просто питам до кога възнамеряваш да се самозалъгваш, че лошите новини не са чак толкова лоши... да не говорим, че май изобщо не осъзнаваш, че най-страшното при вас тепърва предстои, батка

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: За шоуто не знам, ама кризата продължава...нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (N3LO)
Публикувано16.09.08 18:18



Незнам, за какъв

става дума. Защо в Ню Йорк цената петрола спада, а у нас Лукойл вдига цената на бензина.
В България не е имало торипически ураган, и въпреки това Лукойл ти ебава майката с поредното увеличение. Да ти е честито

Скоро ще се наложи да ходиш на работа с колело. Green transportation, хем здравословно за теб, хем няма да изпускаш вредни газове

Редактирано от Kirinlchiban на 16.09.08 18:22.



Тема Re: За шоуто не знам, ама кризата продължава...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.09.08 22:20



Мдаааа, ние в бегето поне ще караме колела, а хамериканците решавате направо да си останете вкъщи:





-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: За шоуто не знам, ама кризата продължава...нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (N3LO)
Публикувано17.09.08 00:09



Не си познал. Ние тук в САЩ вече караме коли с етанол и хибриди. Американците са доста изобретателни пичове и могат да преодоляват всякакви кризи.
Понеже в България сте изостанали в технологично отношение, ще ти се наложи да караш колело доста дълго време.

Докато чакаш САЩ да потъне, билетчето за автобуса в София ще стане 2 лева

В САЩ има градове, където градския транспорт е по 30 цента.
Защо е толкова евтино? Американският градски транспорт не изпозлва бензин, а биодизел

Айде, отиваи и тренирай за колелото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.