Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 19.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Off: Риторичен въпрос до Никъфнови  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано21.07.08 22:31



Аве, карамфил, я ми открехни защо ЕС се гаври така подло с България?
Аз знам отговора, но да видим какво ще измъти твоя чутура



Редактирано от Kirinlchiban на 22.07.08 00:07.



Тема Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано21.07.08 23:32



Нашибанчо, добре ли си, мойто момче? ЕС се гаври? С България? Подло?! Нашибане, абе я вземи си премери температурата, мой човек, че нещо хич не ми харесфаш кфи ги плещиш. Не че аз съм човека, нито пък тфа е подходящият клуб, но съфсем нежно така да те открехна, че ЕС абсолютно справедливо иска отчет кой й харчи парите и за кфо - няма никфа гавра, нито пък подлост ф тая работа. Ду ю ъндърстендиш? Ммм?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано21.07.08 23:41



Как да не е гавра бе, джанъм. На запад, хората знаят, български бизнесмен = mobster, т.е. престъпник.

Почти във всяко западно списание пише, че България е най-бедната държава в ЕС. Западната преса направо ебава майката на нашата държава.

Айде пак си помисли, каква е причината западния печат, да бълва всичко това към нас? Има една главна причина, и ако си чел оригиналните статии в Таймс и Икономист, ще разбереш каква е?



Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?! [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано21.07.08 23:57



Споменах ли, че тфа не е най-подходящото място да размишлявам над проблемите на западния печат и неговите бълвочи? Не че бягам от разговора, ама ако имаш нещо да казваш - казвай си го, кфо си го заусукфал?

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано22.07.08 00:58



Проблемът не е в западния печат, а у нас и засяга всички и всичко, в тва число и шоубизнеса.
Някак си, в България има хора, които искат да имат имидж на честни хора, въпреки греховете от миналото. И тези хора, искат да бъдат част от ЕС, с новия си имидж. Тези хора изграждат т.нар. "българска олигархия". Всъщност това е старата олигархия от бай Тошово време, т.е. "милиционерската олигархия". Редом до тази олигархия "изградена" през 90-те години, стои името на Слави Трифонов.
ЕС иска тази олгигархия да бъде премахната в кратки срокове. Т.е. елитът на България трябва да бъде сменен на 100%, преди държавата ни да влезне в "Шенген". По ефекта на доминото, същото се отнася и до безвизовия режим със САЩ. САЩ няма да махне визите за българи, докато България не влезне в "Шенген". Така се затваря един порочен кръг.

Лошият имидж води до там, че хората да ти затварят вратите. Западната преса точно това прави. И докато ние не си смиеним олигархията, западното общество ще ни гледа лошо, и ще бъде затворено за нас. Нищо, че сме в ЕС.
ЕС иска България да има нов елит, без старите муцуни от миналото.
Слави Трифонов е един от символите на мутро-прехода на 90-те, и неможе да избяга този си имидж, нито в България, нито на запад. Той има петно на името си, и така ще си го влачи до края.

Сега разбираш, къде е проблема. Проблемът е в нашият роден елит, на който ти предполагам си верен фен.

Предполагам, че ще контрираш с Берлускони. Верно, в Италия също има корумпиран елит, но Италия дава много на Европа и света. Ферари, Фиат, Алфа Ромео, Ламборджини, Мазерати, и т.н. Демек, Италия произвежда нещо, с което Европа много се гордее. Италянският елит е по-умен от българския, и знае как да печели имидж в Европа. Докато България не произвежда нищо, с което ЕС да се гордее. Българският елит само точи пари, но без да произвежда.

За тва ЕС ще ни бият още, и още, и още, ....

Редактирано от Kirinlchiban на 22.07.08 01:06.



Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано22.07.08 01:29



Не съм сигурен, че някой извън България знае кой е Трифоноф и за кфо се бори, но тфа между другото

Не знам ти кфо си очакфал от влизането ни ф ЕС (ако въобще си очакфал нещо, де), аз обаче точно такива неща очакфах да се случат - като например, че на нашите сенчести "бизнесмени" ще им бъдат резнати крилцата и кфитанциите по един или друг начин. А ти за кфа точно подла гавра спомена, че нещо май си говорим за различни неща.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано22.07.08 02:42



"България знае кой е Трифоноф и за кфо се бори, но тфа между другото "

Аааа не е така. Знаят европейцте, знаят. Покрай онзи, как му беше името...Поли Пантев.
Сега има некви "бизнесмени", които твърдят, че ЕС няма доказателства. ЕС има доказтелства, но ще ги покаже тогава, когато българската правосъдна система стане като тази в ЕС, така щото доказателствата да не се "губят", и министъра на вътрешните работи да не издава информация на въпросните "бизнесмени".

Когато това бъде поправено, ЕС ще покаже доказателствата за всеки опетнен български олигарх. Тук стигаме отново до елита на България, понеже вътрешния министър е част от него. ЕС иска този елит да бъде сменен. Но нашият елит не иска това, понеже ще си загуби "кацата с меда", от която е ял 20 години.

"като например, че на нашите сенчести "бизнесмени" ще им бъдат резнати крилцата и кфитанциите по един или друг начин."

Това няма да стане, ако не се "режат глави" от висшя елит, за които ти споменавам. ЕС иска да започнем от "главата" на рибата, а не от опашката. Например, да започнем да "режем глави" от президента Първанов, който вече трябваше да е подал оставака. След това, трябва да се "режат глави" в парламента, като се започне например от Ахмед Доган и се стигне до квесторите. След това, "рязането на глави" ще премине през прокуратурата, съда, и т.н. надолу по пирамидата на властта.

Това е, което иска ЕС от България. ЕС иска ясно и конкретно ликвидиране на сегашния елит, с който е свързан 20 годишния мутро-преход. След като това стане, всеки български сенчест "бизнесмен" го очаква сигурен съдебен процес, сигурна присъда, и сигурен затвор, и в кратки срокове.

"подла гавра спомена"

Лично аз като българин, се срамувам, когато някой напише, че моята държава е последна в Европа. За мен това е гавра. Незнам за теб.



Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано22.07.08 19:07




Ми то в България на 70% от младото поколение му е през...бойлера, кой точно е Слави Трифонов, защо и вътрешно и външно прилича, изглежда и има изражение и постъпки на мутра. А за какво се бори? Много отдавна е ясно за какво - за пари, естествено, за нищо друго. Никак не може да го докара тоя пусти имидж на родолюбец, филантроп и пич. Нещо никак не му се удава..
Та какво остава за ЕС...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано23.07.08 03:14



Лично ти като българин, който не живее в България можеш да се чуфстфаш както си искаш, лично аз - като българин, който има възможност да живее където си поиска, но съзнателно е избрал да живее в България - няма от кфо да се срамувам.

ЕС иска ясно и конкретно ликвидиране на сегашния елит, с който е свързан 20 годишния мутро-преход. След като това стане, всеки български сенчест "бизнесмен" го очаква сигурен съдебен процес, сигурна присъда, и сигурен затвор, и в кратки срокове.

И къде тук е подлата гавра, Нашибане?

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Sapiens]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано23.07.08 11:34



sapiens имаш много тъп мозък.Много от моите прители 14 15 ,17 ,18 19 ,20 харесват Слави Трифонов.
Един съвет иди на концерт на Слави и куку бенд.Да видиш ще там има и млади хора , които също като мен харесват Слави Трифонов.
Слави е пич и родолюбеч.И не е мутра.
Изражения и постъпка на мутра ги правят Азис и Болен Лидеров (Волен Сидеров)
А антифеновете не са пичове нито родолюбци.Нещо не им се получават нещата.

Обичам те Слави.

Редактирано от ati39 на 23.07.08 12:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.