Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 01.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: Sapiens]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано23.07.08 12:44



sapiens явно си мързел и не ти сe работи.Слави не го прави за пари а за своята публика.
Как човек с много пари ,човек постигнал това което иска ,който е на върха и може да се оттегли без никой ,нищо да му каже,...решава да продължи да се бори въпреки здравословното си състояние.За тези който не знаят само искам да вметна ,че в телевизията и киното ,когато те снима камера ,точно срещу теб ,точно в очите блестят няколко прожектора,чиято светлина е равносилна на слънчевата.Това дали е благоприятно за увредените очни нерви ,дали това не е риск за пълна слепота след години системно претоварване на именно този орган,който вече е увреден.
Той можеше да продължи работа си и ,като продуцент и да изкарва не по-малко пари,значи не е за парите.Беше на върха и много хора щяха да го запомнят с добро,значи не е за славата...
Ами за кво тогава, бе!?
Г-Н Трифонов взе решение на продължи напред ,напук на здравето си ,а в името на нещо в което вярва ...Това драги ми завистници ,отговаря на думи ,като сила и достойнство.И вие имате право да завиждате на този човек ,защото парите и славата се постигат ,но с някой неща трябва да се родиш за да ги имаш .Колкото до завистта ,тя си е за ваша сметка ,но да ругаете такъв човек ,като Слави Трифонов.
Хм-м...Това вече е интересно!
Той прави жертва ,а и неговата борба е различна .Това е ясно на всички интелигентни хора ,такива хора много .Ето защо Слави се радва на по-голям процент позитивно мнение.
Слави пали огньове.Някой политици се изпържиха в тези огньове напълно заслужено .
Националното самочувствие е повлияно от неговата работа ,а това дори в малка степен е голямо постижение ,и то не само за един човек или екип от хора , а за целият народ -наречен Българи.
Веднъж Слави беше гост в собственото си шоу и каза едни думи.
Срещу истината приятелю, никой не може д се бори.Някой може да каже сега, лъжеш ,но ти си знаеш че казваш истина и това е никой и нищо не може да ти я отнеме.
Мисля че си струва тези думи да бъдат запомнени.
Защо сме се хванали тогава да го обсъждаме,ще попитате вие?.Защото ,ще кажа аз ,има хора който заслужават да бъдат изслушани,има и хора от който можем да се учим,хора който са достойни за уважение и почит.И ако някой се опитва да попречи на Слави Трифонов ,то в наш интерес е да се присъединим и да му помогнем.Не заради него ,заради нас самите ,защото това,което той прави е за нас и след това за него...
Ако лично питате Слави, той ще каже майната му на тия глупости ,какво сте се хванали тука да ме издигате в култ и да ме обсъждате.."Сигурна съм ,че г-н Трифонов няма да одобри това което пиша ,особено някой от тези редове ,в който казвам неща ,който е по добре да бъдат премълчани.Ами аз не го пиша заради него.Ами заради вас приятели.Вие който знаете и вие който още не знаете ..Дори и за вас ,тези който никога няма да узнаете заради глупавото си невежество да подценявате това което не познавате ,да омоловажавате това с което не сте съгласни и да заклеймявате всичко което е повече от вас!
Пиша това заради вас антифеновете и искам да ви кажа ,че имате право да завиждате ,да злобеете ,и да ненавиждате..Всичко си е за ваша сметка и всичко ви е позволено.Това че не осъзнавате последиците от такъв тип поведение си е само за вас самите..Знам и вярвам ще съществуват хора ,който рано или късно ще ви покажат пътя ,дори това да им струва скъпо..И когато седна на масата ,аз ще искам с мен да седят точно тези достойни хора изпълнени от уважение ,който не се страхуват от истината и отдават нужната почит на другите постигнали повече от нас...
Дългият е един от тези ,който знаят защо живеят ,а в наши дни това означава да си велик..
Всички вие ,който можете с предсмъртна увереност да заявите:
"Аз знам защо живея и ще продължа!"то именно вие сте велики хора и за мен ще бъде чест да седим на една маса ..
"Срещу истината ,приятелю никой не може да се бори.."
С тези думи ще запомня един човек ,който остави ясен белег в моето вдъхновение..
И ако един ден след много много години ,някой ме попита кой беше Слави Трифонов,аз ще му отвърна:
Той беше един ЖИВ ЧОВЕК ,който държеше здраво брадвата с двете си ръце и трошеше телевизори..

Обичам те Слави

Редактирано от ati39 на 23.07.08 13:00.



Тема Слави не го прави за пари а за своята публика.нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано23.07.08 14:13




Шизофренията ти се обостря кукундрело!
Това комплексарче учиндолско и майка си ще продаде за
мангизи, лошото е, че дивата простафела отгледала подобен
урод няма кой да я купи.....................
.................освен някой панаирджийски паноптикум за да
я показват по панаирите срещу билетче от 50 стотинки.



Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: ati39]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано23.07.08 14:13



Бре, бре... какви са тия романи от нашата Злати? Не че имам време и нерви да ги чета, ама един бърз поглед ми стига, за да разбера, че не са в нейния стил и капацитет. И запетайките учудващо са на местата си.

Откъде си го копнала тва?



Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: aнoнимнa]  
Автор AGLER ()
Публикувано23.07.08 14:15



Бре, бре... какви са тия романи от нашата Злати?


Ами копнала го е от някой платен клакьор
на учиндолският цървул!
Някой като НикъФ!




Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: ati39]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано23.07.08 14:56



Първо - какво искаш да кажеш с това:

В отговор на:

Много от моите прители 14 15 ,17 ,18 19 ,20 харесват Слави Трифонов.



Преброила си феновете на Слави Трифонов и те са само 20? Ами супер - най-после и ти да го признаеш.

Второ - тъп мозък... това няма да го коментирам.

Трето - Сапиенс няма как да отиде на концерт на Слави Трифонов поради простата причина, че такива концерти повече няма да има.

Има и още за коментиране по поста ти, ама ще го оставя за друг път, тъй като във всяко изречение има по 20-30 грешки или откровени глупости, за които сега нямам време.



Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано23.07.08 15:15



agler твоето глупаво невежесто ,да подценяваш това което не познаваш ,да омоловажаваш това с което не си съгласен и да заклеймяваш всичко което е повече от теб.Това е признак на слабите хора.Които никога няма да приемат истината ,които не само им се казва по телевизията но и извън нея.
Това доказва, че антифеновете освен комплексирани завистници .Са и слаби нейнтелегентни хора.

Обичам те Слави.


Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано23.07.08 15:23



Родителите на антифеновете .Са ги научили само на невежество ,мързел и омраза към известните личности.
За това антифеновете са станали невежи злобни комплексирани завистливи същества .Които винаги отричат истината която им се казва по телевизията но и извън нея.
За тях важи поговорката.По добр да мързелувам отколкото да се блъскам като вол.И после такива хора обвиняват за своя провал в живота си всеки друг но не и себе си.

Обичам те Слави.


Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: aнoнимнa]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано23.07.08 15:27



http://forum.slavishow.com/viewtopic.php?t=18122

Обичам те Слави.


Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано23.07.08 15:35



Които никога няма да приемат истината ,които не само им се казва по телевизията но и извън нея.


Права си шизи!
Аз не приемам за истина това което ми се казва ПО ТЕЛЕВИЗОРА!

Но каквото и да ти обяснявам е безмислено!
Толкова си проста и тъпа, че просто не знам как ходиш още по тази земя!

Колкото до ЗАВИСТА!
Ами кукундрело, на кво да му завиждам бе?
На интелекта ли, на възпитанието ли, на произхода ли, на
образованието ли или на неземната му красота!

Дори и на парите му не мога да завиждам!

Учиндолското говедо е просто един
нещастен несретник и самотник!

Като всички комплексирани селяндури
видяли се в малко мангизи и придобили фалшива популярност!
Запомни шизи!
Учиндолското говедо вече е медиен труп!
Вони и се разлага като мърша в екарисаж!




Тема Re: Риторичен въпрос? До Никъф?!нови [re: ati39]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано23.07.08 15:46



Е, поне за това - браво. Не претендираш за авторски права.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.