Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 28.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кучетата си лаят, кервана си вървинови [re: ati39]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано21.07.08 21:24



Макар (или точно поради това...), че си тъповатичка, все пак да ти обясня очевидното.
Отрицателният PR е точно толкова ефективен, колкото и положителният.
Ако не бяха впечатляващите с тъпотията си твои постинги, едва ли някой от тук присъстващите щеше да се сети изобщо за Учиндолското селско ергенче.
Гарантирам ти - 100% никой.
Така, че след като си накарала толкова народ изобщо да мисли за тъпия ти идол, дори и отрицателно, значи нещо си постигнала...
Ако изобщо вденеш за какво ти говоря.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Кучетата си лаят, кервана си вървинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано21.07.08 21:55



Бе ти хубуу гарантираш (интересно ф качестфото на къф точно гарантираш), ама фсе пак дали ще можеш научно-популярно да обясниш кфо по-точно му е отрицателното на един ПиАр, който води до повишаване на рейтинги? Или може би ти от тфойта си гледна точка го преценяваш като отрицателен?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Кучетата си лаят, кервана си вървинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано22.07.08 18:59



"Ако изобщо вденеш за какво ти говоря."
Това се отнасяше за Тъпото, но понеже явно твърде много съм те надценил, ОхлюФче, отнася се и за тебе.
Вече...
И без това мърсиш доста отдавна Интернет-пространството, отвори чичко Гугъл и се поинтересувай що е то положителен и отрицателен смисъл на нещо, по-конкретно, на PR.
В случая, отрицателното е, че изобщо се осмеляваш да контактуваш с мене, след като ти е ясно, че съвсем очевидно си с много нива под мене, а положителното е, че неизвестно защо, но днес съм много добронамерено настроен и по тази , (не изяснена все още за мен...) причина, реших да ти отговоря.



"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Кучетата си лаят, кервана си вървинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано22.07.08 20:03



Не е нужно да отфарям чичко Гугъл, щото тфа го знае фсяко хлапе (е, почти фсяко - ти явно не си много ф час) - положителен PR е този, който води до положителни резултати, а отрицателния PR - съответно води до отрицателни резултати. При така въведените определения и като се има предвид, че PR акцията на нашта Златина доведе до повишаване рейтинга на Шоуто на Слави остава да уточним повишаването на рейтинга положителен или отрицателен резултат е. И тук вече зависи и от гледната точка - от тфойта гледна точка повишаването на рейтинга вероятно е отрицателен резултат, което обяснява защо смяташ, че PR-а на Златинчето е отрицателен.

изобщо се осмеляваш да контактуваш с мене
Аха, пословична и нечувана е моята смелост да си контактувам с нисши тфари като теб. Но пък е много забавно, когато смачкана хлебарка като теб започне да говори за нива...



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Кучетата си лаят, кервана си вървинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано22.07.08 22:37




Забърши лигавата диричка след себе си и бегом в черупчицата...
За сведение, ОхлюФче, и положителният, и отрицателният PR носят положителни резултати, на всеизвестния селски принцип, че е важно да се говори за тебе, пък няма значение какво точно.
А понеже няма кой да говори добро за Тъпия учиндолски селяндур, то и лошото, което прави Тъпото е добро.
Ама това са нива, до които охлюФското ти мозъче още не е дорасло.
...Пък и никога няма да дорасне...
"Какво става като на блондинка правят електрошокове?
Нищо. Вакуумът е изолатор."

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Кучетата си лаят, кервана си вървинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано23.07.08 01:16



Знам, глупчо, знам - чувал си народната поговорка, че лоша реклама няма, но изглежда с тфа се изчерпфат познанията ти по реклама и пиар. Обаче драги ми "експерте", вместо да философстфаш за неща, от които грам не разбираш по-добре вземи посети

и там попитай на кфо пиараджиите викат "черен PR" и те ще ти обяснят, глупчо, дали фсеки пиар носи положителни резултати или не съфсем фсеки. Дали ще ги разбереш е съфсем отделен въпрос, но се надявам мозъчето на което и хлебарка би се изсмяла поне малко от малко да смели идеята.

Между другото нали се сещаш, че тфа че ти си мислиш, че си на някфо ниво си е едно лично тфое мнение



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема В И Ц А - Н А - Г О Д И Н А Т Анови [re: Hekф]  
Автор AGLER ()
Публикувано23.07.08 11:24



В отговор на:

Автор: Hekф
Тема: Re: Кучетата си лаят, кервана си върви

.................. като се има предвид, че PR акцията на нашта Златина доведе до повишаване рейтинга на Шоуто ........................



Добре, че беше тази "PR" акция на кукундрелата, та
зрителите да се присетят, че имало и такова "шоу"!



Редактирано от AGLER на 23.07.08 11:25.



Тема Re: Кучетата си лаят, кервана си вървинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (expert)
Публикувано23.07.08 19:17




ОхлюФче лигаФко, ставаше въпрос не за едно, а за няколко нива над ТЕБЕ...
Което не е твърде много по абсолютна стойност, поради факта, че няколко нива над нулата са си само няколко нива над нулата.
А понеже съм сигурен вече, че изключително трудно вдяваш и трябва къртовски труд, за да ти се обясни нещо, информирам те, че НУЛАТА си ти, да няма разномислие...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: В И Ц А - Н А - Г О Д И Н А Т Анови [re: AGLER]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано23.07.08 20:47



По-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката.





Тема Re: В И Ц А - Н А - Г О Д И Н А Т А [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано24.07.08 01:13



Добре, че беше тази "PR" акция на кукундрелата, та
зрителите да се присетят, че имало и такова "шоу"!


Тфа на Тъпиенса го обясни, че на горкичкият докато се напъва да вдене некои съфсем елементарни неща съфсем ще му се изглади мозъчето



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.