Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 22.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема AGLER, прав си батка!  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано17.07.08 18:10



Тия тъпанари тука за хуй не стават!
Кажи му фен на Слави и повече не го обиждай!
Тва да си фен на тоя било много много тежка епикриза.
Няма такива тъпаци като тия! Баси трагедията в мирно време!
Тука ше изпукаме от скука и брадясване...


Ае хора, някой знае ли некаква смешка из тиа форуми, да е една идея напред от
тоя капут тука. Базика си е базик, в Политика един кукундрел се опитва да разсмива, обаче мноо рядко влиза да го налазя отзад. Хъх...
Някой знае ли за някое чучело, дето може да дъвче Хуба-Буба и да се плюем после кат` на пейнтбол? Абе да става за душевна чекия, един вид...

Слави пак ме разсмива!

Редактирано от 3лaтинa Caвoвa на 17.07.08 18:47.



Тема Re: AGLER, прав си батка!нови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано17.07.08 19:29



Пробвай със Сидиус от Цигани-роми. Вервай ми - тоя е нооо високооборотен пич. По принцип Цигани-роми май е доста вървежен клуб и предполагам няма да ти е трудно да си намериш лайна за дъфчене. Но най-вече ти препоръчфам Сидиус - ей с този пич нема начин да не се харесате от пръф поглед. Аз така попрочетох снощи някои неща от него - ма то са врътки, ма то са чупки, ма то са пищни демонстрации на интелектуални мускули... абе същия отфорко като теб.

P.S. Направи си там един ник "Българите на сапун" и... ти почфа филма направо от екшън-сцените.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Попръцквай - по-ентелегентно ще звучишнови [re: Hekф]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано17.07.08 20:21



Не стаа вЪ Ибряме, сян лафтан анлаисинми?
Тряя да е с твойта визия ( справка вечно ухиленото кретеноидно лисе в кошницата с тризначетата) и да е наполовината на твоята тъпа личност.
Ако е колкото теб тъп тоя новия, нищо не се получава, покрай тебе разбрахме.
Тряя да се опитва да се измисли и да има усилие, да търси диалог, не да е измислен кат теб и за няма и седмица пуснахме едни бради да ти слушаме как преливаш от празнословие, когато се иска наистина да кажеш нещо.
Ей на мерна се една Златина Савова от азиатската част на България и само след три зачуквания те докара до речово комоцио - джавкане, неспособност да вденеш,сам се вкарваш в смях от много лаене, оригиналничене на най-долно ниво (вместо да затапиш си играеш на жаргонизми от цветни по цветни пък накрая и ти не знаеш кво каза), представяш се тука за всякакви, веднага наникнат някви фенове с различни цветове почват да правят цирк само и само да се излезе от ъгъла на ринга...абе ставаш една путка недоклатена дето клечка за задника си не можеш да одялкаш с нея.
Ей на - виж си последните постове.Скръб и безсмислено вряскане с лафове, дето си личи, че ще схванеш вратна жила, само и само да изкелиферчиш нещо оригинално.Ентелегентноста ти ф кофите, разклатиха ти маймунското царство. Ама иди, си ама тръгвай си, гледай да е с 200. Намери се една Златина да ти покаже кво е да си циничен и нагъл и веднага ревна да изчезвам.Тия работи не ги решаваш ти, плачко!Първо ще науча те да ми говориш в женски род, после ще ти потърсим обноските( за второто автоматично почвай да се смееш сам). Трябваше с тия претенции да се сетиш, че в края на филма копелето винаги го духа и на ренгена се вижда как сливиците ти правят място на мноо голямата му глава. Ще си тръгна аз когато реша, а до тогава гит ананън йанана кардешин олсун. Викни господин Трифонов да ти преведе последното - ще ти хареса!

Слави пак ме разсмива!

Редактирано от 3лaтинa Caвoвa на 17.07.08 20:33.



Тема Re: Попръцквай - по-ентелегентно ще звучишнови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано17.07.08 21:52



Нали за тфа те пращам при Сидиус - човекът (за разлика от мен) наистина много го бива в затапфането и (пак за разлика от мен) се чуфстфа длъжен да затапфа и най-въшливото псе (т.е. - дори теб ще те огрее да те затапят и да мирясаш).

И въобще не те гоня - стой си колкото искаш и си тъпей колкото си искаш, ама да врещиш, че ти е тъпо и скучно и въпреки тфа да продължаваш да висиш като сопол значи значи или си идиот или си мазохист. И ся кфо - да ти съчуфстфам ли, лигльо? Да не би да очакфаш и едва ли не настояваш аз да ти правя интересен престоя при нас?! Недей, недей - тфа верно си е доста нагло (само нагло, не си дорасъл за циник), ама иначе просто ме разсмиваш, никфи комоции не се случфат (което ако те усещам правилно май те наскърбява и те кара да се чуфстфаш непълноценен)

И да - ф края на филма ще си тръгнеш. Дали ще плачеш горчиво или пък ще се смееш малоумно не държа да зависи от мен, но със сигурност ще си обереш крушите и повече няма да те видим при нас. Гледай си ся филма, скучай и тъпей или пък се забавлявай като ми ядеш лайната, но за да има фсе пак някфа интрига няма да ти разкривам кой ф този форум се смее последен.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.