Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Клубната педеруга се опитва...  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано16.07.08 20:07



....да образува нерви на модераторите в клуб Телевизия.
Вият на поразия за умрелия си Слави и както се подразбира посрещат ненавист и тотално безразличие. Да не говорим за тия, които се питат кой го интересува тоя Слави. Има и дето името му бъркат....
Това последното за ужас на убитите му фенове, разбира се... Колко му трабва да един мисловен инвалид? Резултата:
Няколко бързи поста само на първа страница в отчаяна пропаганда за тоя плевенски фес, с което ефекта е повече от естествен - феновете на Слави обират поредната порция освиркване и недоволство.
Тъпите пропаганди, освен по - идиотски, стават и все по безсмислени като изрази и достигат до абсолютен кретенизъм - включително изречения, с които нищо не се казва, въпреки многословието.(толкова си могат)
Модератова бесен, че нормалните хора пак стават жертви на пропадналия манталитет на тия лузъри, започва да заключва темите за Славчо.
Но тъпото си е тъпо и така и не успява да се усети,че постига ефект точно обратен! Ускорява "рекламирането"!
Какво да ги правиш? Слушат Слави! Промитите им пърхутници не могат да разберат, че с такъв идиотски подход, да бучат нахалост по изхабения плешивец, най-малко ще си докарат серия от доживотни банове.
Но за подобен извод се иска мисловен процес и то на нормален човек.
Отделен е въпроса, че абсолютно безпристрастни хора четат и се научават какво било това малоумно животно, да си фен на Слави и вместо да се прехласнат, бягат с двеста. Идеята, да се покефят на Трифонов остава неразбрана и дори мразена. Феновете май постигат тъкмо обратното! Писва им на хората, негативите растат и освен неприязън към тях, вече се освирква и самия Славчо....
Не е истина просто колко са тъпи. Как сами си го зачукват, пък хората дори не искат да ги знаят.



Слави останах ти само аз, копеле. Лягай да те ям!

Слави пак ме разсмива!

Редактирано от 3лaтинa Caвoвa на 16.07.08 20:32.



Тема Re: До червеното копеле Златина Савованови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано16.07.08 20:37



Ти не схвана ли в тъпия си антифенски мозък ще аз въобще не пиша в клуб Телевизия.Някой хора ме имитират с точност и затова става объркване .А аз съм заета и не мога по цял ден да се занимавам с форумите.

Обичам те Слави.


Тема Е ся май вече си еба маматанови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано17.07.08 02:22



Мда, изяснява ми се тфоят случай. Ебаси падението е тфа, друже - да си Сидиус - човекът, който ф един толкова щекотлиф клуб като Цигани-роми аргументирано, интелигентно и с похфално чуфстфо за хумор отстоява мнението си по една толкова спорна тема, кфато са циганите... и ф същото време да се лендзиш като петгодишно лапе с чужд ник при нас. Батка, до последно бях убеден, че си някоя изтрещяла от хормонален дисбаланс нахъсана тийнейджърка, която се пробва да се открехфа на лаф, ама че Златина Савова (куха чалгарка) и Сидиус (запознат) са един и същи човек - ей тфа вече ми идва ф повече.

Човече, кфо да ти кажа осфен - ебал съм ти и интелекта и културата. Златина Савова (не ти, дрисльо - нашата Златина Савова) е направо титан на мисълта пред лигльо като теб. И ся се чудя - а сещаш ли се колко си се оакал?

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Ъъъъъъ,взе да затъшявашнови [re: Hekф]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано17.07.08 12:03



Ооохохохохохо,къде отиде ти бе Ибряме?!?!?!


Аве в сферата на параноята не беше нужно чак да ходиш. Тва да не е от чалмата ве, маймуно славчова? Доста я стягаш напоследък.


Как се наемаш така да си правиш някакви самоизводи наизуст? Вече се чудя кое ти е по-сбъркано - идеята да фъфкаш като сФиркаджия за някакъв театрален ефект или делириумите, в които изпадаш след като се опитваш да измислиш нещо.
Значи съм пишела в цигански клуб с ник Сидиъс?Тва ми хареса.
Аве Боклук, ти какъв точно тип ченге си? Да не си на входа на тая полиция и да късаш билетчетата на гражданите с проблеми?
Що се тормозиш така с тия бездарни разселдвания, дето си поел? Не виждаш ли, че живота ти прави поредния си рейд от подигравки с теб - намерил те е даже и във виртуала. Толкова често ли ти се случва да си глупака в компанията, че вече дори способност нямаш, да стоплиш очевидното?
Да те еба в убитака, честно! Вече навлизаш в абсурда на собствения си егоцентризъм.
Никога няма да разбереш коя съм!Това с тоя пост на безметежната човешка глупост за пореден път показва кво е човек, да си вярва безрезервно, заслепен от прекалена самовлюбеност.
Най се кефя, че всъщност абсолютно не можеш да вденеш къде точно е гаргарата с капут като теб?

Вземи си задай най-после два въпроса, Ибряме.
"Абе зад тоя ник Златина Савова само един/една ли пише? Възможно ли е да е на щат за общо ползване, в ебвките с теб, в тоя клуб ?!"
Последно се опитвам да ти спомена между редовете:
Списъка, който си измайстори е доста по-малък от твоите 9 човека. Още да чакаме ли или хапцелутно си се сдухал от дългогодишно кибичене на пост в тоя клуб?
Мен скоро няма да ме има, Ибряме. Живота е шарен и разнообразен. Има толкова много места, скоито да си направиш базика, докато ти изтине кафенцето. А и ебавката с боклук като теб омръзва, особенно с тъп боклук като теб. Ти обаче май си намерил половинката в живота си е видно. За осем години как не си намерил с кво да смениш това място, няма и не се опитвам да разбера. Жалка карикатура си ти, до кога да ти обяснявам.
Освен всичко се явяваш и най-обикновен циничен копелдак, който си прикрива комплексите с фъфлене и претрупва до излишна кичозност с махленски жаргони. Искаш да си интересен, нали? Трябва ти публика, да ти напомня, че си нещо. Ама с такава простия да гониш ефект... абе типичния кючекчия, чалгар. Знам, че само толкова си можеш, за това не се хвърляй в кахъри. Кво мислиш очаквам от такъв боклук( и то на щат),оставен на милоста да бъде забелязван ЕДИНСТВЕНО от подигравателите си. А тя - публиката ти, за твое съжаление се изчерпва. На една ръка се броим, не е като преди...Дългогодишната ти къщичка почва да дрънка на кухо. Скоро ще ти се наложи да активираш цялата си способност да разговаряш с въображаемите си прятели - многобройните почитатели на Слави Феса.

А с тоя израз, който красноречиво описва нивото на което си останал, те поздравявам, защото съм сигурна, че последно аз ще се смея:

Е ся май вече си еба мамата

Слави пак ме разсмива!

Редактирано от 3лaтинa Caвoвa на 17.07.08 14:51.



Тема Re: Ъъъъъъ,взе да затъшявашнови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано17.07.08 15:11



Червеното менте Златина Савова от мъжки род е педерас ,които няма какво друго да прави по цял ден.Освен да се заяжда с феновете на Слави.



Обичам те Слави.

Тема ЗатъШявам, викаш?нови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано17.07.08 15:17



Не ми се обяснявай, а директно припалвай към Цигани и роми с двеста - там ти е мястото, а тук така или иначе на никого няма да липсфаш, лигльо



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: ЗатъШявам, викаш?нови [re: Hekф]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано17.07.08 18:07



Падаш под всякакво ниво. Май е по-добре да поджавкаш пак. Поне го докарваше над 5 реда насилие над нормалната мисъл.

ЗатъШявам

Тва кво е?! Най-краткия вариант да опишеш,че всичко над него ти докарва кръвоизлив от носа ли?
Ако си правиш някакъв пореден плосък опит да те забележи "оня",поне не навеждай на мисълта с размера на ташаците си.
Жените си имат лаф за такива затаШачени като теб - яхния с картофи без месо.

Ибряме колко реда тухли нареди днес? Гледам та със Златина сте на обекта и са ви ръгнали лап топ на ибекта за обедната почивка.
Идиот!

Слави пак ме разсмива!



Тема Бали му мамата кфо енови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано17.07.08 19:12



дали е от неграмотност или от бързане да се изплющиш като чекия на мокър пясък - не те знам кфо си искал да напишеш с тая дума "затъшяване", но ей тфа си си сложил като заглавие на поредната доза... ъъъ... как им викаше на тфойте лигочи? правиш си гаргарата?... та ей тфа ти е заглавието на гаргарата: "Ъъъъъъ,взе да затъшяваш".


Написал си ми и друго, гаргарчо:
Мен скоро няма да ме има, Ибряме. Живота е шарен и разнообразен. Има толкова много места, скоито да си направиш базика

Ами айде, де, лигльо, айде - кфо още се подмотфаш и подпичкфаш? Някфо по-специално подканяне ли чакаш или кфо? Дигай двеста и да те няма, пък аз некси ще преживея липсата на непрежалима лигня като теб.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.