Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 28.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Конструктивно предложение  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано16.07.08 01:13



Затворете форумът и го изпратете в архив. От този форум няма смисъл.

п.п. Agler, защо не пишете на Киро-админа, да тегли балтията на форума ?



Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.07.08 01:29



Абе Нашибанчо, а кое точно му е конструктивното на тфа предложение?

Но дет се вика ще ударят балтията на форума, а аз така няма да разбера ти фсе пак чий го диреше при нас.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: Hekф]  
Автор AGLER ()
Публикувано16.07.08 07:10



При кои ВАС?


При тебе с 10-те ти ника и кукундрелата
през чийто профил и ти пишеш от време
на време ли?



Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: Kirinlchiban]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано16.07.08 11:49



Нашибане моите съболезнования
Шоуто на Слави е в ваканция от 4 август.А на 1 септември от 22:30 са отново на екрана на тв.БТВ.
И главния сценарист на шоуто Иво Сиромахов също го потвърди.
http://forum.slavishow.com/viewtopic.php?t=14367&start=1320
http://www.telemaniac.com/forum/index.php?topic=6761.0
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-07-05&article=238948

Обичам те Слави.


Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: ati39]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано16.07.08 13:12



Ти разбираш ли той изобщо какво иска да каже, или просто продължаваш упорито с безсмислен копи-пейст?



Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: aнoнимнa]  
Автор Изaypa (робиня)
Публикувано16.07.08 13:56



Според мен проблемът с аti39 е започнал много по-отдавна. Още на първите серии от "Робинята Изаура"! Някъде тогава трябва да е попрекалила с повторенията на изключително вървежния и до днес сериал. Ati39 е фен на най-значимите предавания по телевизията. Тя е разбрала от малка, че едно шоу има силата на няколко бомби от Хирошима, че е най-важното присъствие в живота и е далеч над делата Господни.
Ati39 е от същото тесто, с което са замесени всички, живи и до днес, почитателки на робинята Изаура.
Ако двете супер явления - сериалът "Робинята Изаура" и Шоуто на Слави се съберат, единственото по-значимо събитие за планетата Земя, ще е откритието на втори живот в нашата галактика. За последното, естествено, не се съмнявам нито секунда, защото съм виждала как малки извънземни плачат на "Робинята Изаура" и вярвам Ati39 е виждала същите покъртителни сцени и на Шоуто на Слави.



Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: Изaypa]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано16.07.08 16:25



Според мен пък - не се обиждай, ама - ти си поредният клонинг на nevada_fan, James Marsden, Лазаров, Ани Тоява, Станка Геройката и т.н. и си създаваш постоянно нови акаунти, за да ни гледаш сеира. Или греша?



П.П. Дори имам някакви бегли подозрения, че Некф и Златина пак са твои творения.

Редактирано от aнoнимнa на 16.07.08 16:33.



Тема Ти пък защо се обаждаш?!нови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.07.08 16:56



Шмъ прощаваш за пренебрежителното отношение, сфирчо, ама ф качестфото си на "други никове" ще имаш много здраве да ми задаваш такива идиотски въпроси. Аре у лево, киртак!

Виж, ако любимото форумно говедо (а именно uchindolsko_govedo) ми зададе подобен въпрос ще се постарая възможно най-изчерпателно да му отговоря, че съм имал предвид

. Колкото до 10-те ми ника и писането ми (от време на време, разбиш ли) през профила на кукундрелата - тия неща същестфуват единстфено и само ф разюзданото въображение на дечкото Наглер.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: aнoнимнa]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано16.07.08 16:59



В отговор на:

П.П. Дори имам някакви бегли подозрения, че Некф и Златина пак са твои творения.




За Златина съм сигурен, за Некф и аз почвам да се замислям...



Тема Re: Конструктивно предложениенови [re: Kapakoлю]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано16.07.08 17:04



Ами, понеже няма модератор, да вземем да пишем на Киро - той знае кой от кое IP пише и може да се окаже, че едно 80% от потребителите тук са един и същ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.