Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ибряменови  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано08.07.08 14:10



Сикем ниняни!(дойде ми отвътре, кат съ сетя за теб)
Или, чакай, ти нали си фен на Слави. БАси фен на дърти години...аде както и да е . Няма да обиждаме, цигански работи няма да праим. Сега, на въпроса, да схванеш.Тръгвам отдалеко:

- SSSSHHHH, KAPA CENENI SIKIKK, SERSEM!LA IBRQM MISIN CETIKMISIN SIKERIM DALAGINI!

СЛУШАЙ, RAHAT DUR IKI DAKKA, ВЗЕМИ СЕГА И ОПРАВИ МАЛКО НЕЩАТА.

Влизаш под DOS и намери къде е заложена в операционната система това точкуване.

Гледай един от последните постове на много 30 годишната изучена българка от Пловдив с претенции да ходи с един от сценаристите на шоу:

Едно изречение:
Лъже Златина Савова от мъжки род.За твое съжаление аз не съм лъжкиня като теб.И съм наясно с информация.

Веднага следващото,пак едно изречение:
AGLER и ментето лъже Златина Савова от мъжки род.Се самоубиват от мъка.
Виждайки на 1 септември 2008 шоуто на Слави отново на екрана на тв БТВ.


Първото ти обръщение към мен/ на трета страница остана от многото ти лигавения с Джеймс и невада фен/ се закани да не съм се закачал с Магьосница. Така определи Златинчето и не пропусна да го удостоиш с главни букви. Преди това се бе ше самозабравил къде бил базъка и как никой не бил схващал. Ташак работа, само си мислеше, че си открил топлата вода. Стоплили сме отдавна дай виж тая Магьосница, бутни я малко тук там. Пък ако оправи това "че" и "ще"...малеййййййй. Цена нямаш.
Анадъмму бени?

Друг път ше говорим за потребноста да се представяш за няколко и ще нищим разочарованието от липсата на личност в пубертета и отражението му в напреднала възраст. Фен! А се предполага да си улегнал в живота!

Кач ойнама дъшаръ! Ади!

А щях да забравя:

Слави ен бюю! (ръкопляскания и викове "Той е вечен!")

Слави пак ме разсмива!



Тема Re: Ибряменови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано09.07.08 02:34



Опса, за малко да те пропусна и без да искам да нараня фината ти ебльофска душевност, че ти видиш ли цяла тема си ми посфетило, мило ми паленце, пък аз - едва ли не ся се праа, че не съм я прочел. Прочетох я (макар, че - признавам си - частта с турския не я разбрах, дано не си ми писало нещо много същестфено). Пак се трогнах и пак аха-аха да ми потече по бузата неволна сълза.

Първото ми обръщение към теб? Ааа, дааа - спомени, спомени. Виж как съм забравил за тфа ми първо обръщение, пък на теб още ти държи влага. Така, така - хубави неща са тфа.

Друг път ще ти обяснявам за зле прикритата ми гордост, че не ми се налага да се представям за друг за да нашокфам с кеф и дори успех репички и канчета, както и че Магьосница не е Златина (като не бих отрекъл, че Златина е магьосница, щом е успяла да омагьоса дори опитен ебльо като теб и да те накара да й ходиш по сфирката и гайдата - евала), "Магьосница" е песен. Друг път ще ти разяснявам и за връзката между възраст, улегналост и фенстфане (по-скоро за липсата на такава).

Ф заключение и като доказателстфо, че бъзиците ми често остават неразбрани ще ти разкажа една история, която се случила с едно малко пуделче - точно като теб - хем мъничко едно такова, хем много нахъсано да джафка по абсолютно фсичко, което му попадне пред погледа. Та по стечение на обстоятелстфата въпросното пуделче се оказало ф Москфа, на Театралния площад, пред паметника на Карл Маркс. Почесало се, пуделчето, погледало паметника, пак се почесало и накрая отсякло:
- Гьоте, Гьоте, знам те аз! Малка Нощна Музика, а? Та-да-да-даааам! (ся, тук имам известни затруднения как да предам по-точно тфа "та-да-да-даааам", но ако не е ясно да изясня, че с та-да-да-даааам започфа Петата симфония на Бетовен)

И те така. Смучкай бибата, пълни пампата и сънувай как ръфаш Злата Ламя Златина по пеньоара. Лека нощ, бебчо



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Ибряменови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано09.07.08 05:02



"с та-да-да-даааам започфа Петата симфония на Бетовен"

Не е на Бетовен. Това е "Тогата", на Йохан Себастиан Бах. Така е, като висиш по форумите и нямаш време да заведеш гаджето поне на една опера, като кавалер и джентълмен.
Междувременно, твоето гадже явно ти е натиснала CANCEL. Иначе нямаше да висиш като бастун посред нощ да пишеш из форуми. Явно си импотентен, за тва са ти натиснали cancel-a.

Самотен бастун, или както му викат янките, фъфлещо-импотентен single. Поне като висиш у мрежата, вземи забии някоя 50 годишна траши по чата бе фъфлек.



Тема Смех голем стана тоя пътнови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано09.07.08 05:30



Не е на Бетовен. Това е "Тогата", на Йохан Себастиан Бах

Серьозно? Да не бъркаш нещо симфониите? Или и ти май си "Гьоте, Гьоте, знам те аз", а? Излагаш се, Нашибане. Ама тоя път наистина много се изложи. Та-да-да-дааааам, та-да-да-дааам -

, грухчо неграмотен, и друг път не се обаждай (да не говорим, че не е ТоГата, а е ТоКата, сфирчо)


Междувременно, твоето гадже явно ти е натиснала CANCEL. Иначе нямаше да висиш като бастун посред нощ да пишеш из форуми. Явно си импотентен, за тва са ти натиснали cancel-a.

Хм, много интересна теория. Тфа прочее само за мен ли се отнася или по принцип фсички, които пишат по тфа време са импотентни? Не, то ясно, че хора, които си губят времето по клубове и форуми нещо не им е наред, ама чак пък импотентни?!

Но... ако си говорим честно доста ме изненада с тия меко казано сдухани разсъждения - нещо не си на кеф или кфо? Да не са те съкратили от сладката ти работа и ся се налага да се прибираш в България? Е, кофти е, разбирам. Ама ти споко, Нашибане - и в България има клозети за миене. Е, няма да ти плащат колкото са ти плащали хамериканците, но и от глад няма да умреш. Аре, гледай по-ведро на живота - кфи импотенти са те подгонили ся по никое време?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Тъпчо,нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано09.07.08 05:41



за

ли си мислеше? Е, съгласи се, че не е точно та-да-да-даааам, нали? Между другото специално съм ти подбрал нещо по-така свежо и сочно - и като изпълнение и като изпълнител, че нещо ме притесняваш с тия импотентности ни ф клин, ни ф ръкаф



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 09.07.08 05:44.



Тема Re: Ибряменови [re: Hekф]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано09.07.08 10:11



Ибряме бива ли толкова време д стоиш на течение на ибекта. От кво се продуха така ве киртак? Слуша Слави и забрави, че ще настинеш ли?

Бива ли да си такова самовлюбено копеле, бе? Като ще си изтискваш от пръсти заслуги, поне го направи оригинално ве, скуко световна. Какви обръщения имаш ти към МЕН ве фъфлек непрокопсал?

Кой ти мисли какво си ми написал точно КЪМ МЕН? Мислиш, че достигаш до ефекта да ти прегледам бездарното лигавене с внимание от моя страна ли ве???? Да не таиш някакви тайни надежди,че си пазя твои мостри и ги чета и препрочитам? Тъй ли е, ве мамин недоклатен?Кой те наказа тебе така жестоко ве? Аве малоумна куха лейко , аз ти пиша , че ми е направило впечатление как наричаш Златенка галено,пък уж случайна позната, ти ми фъфкаш за първото си обръщение за теб! Ами оня,второто ти "аз" - Лазаров. Нали тъкмо беше влезнал във форума и се възмущаваше. Нали само бил чул по- оня ден, че викаме "антифенове" и от там бил почнал и той. Нов бил, съдеше и двете страни. Вчера как така придоби познания по историческото минало на Златина и ни разказа подробно, за мотивите на изпращялото да направи петицията.Как било,що било...сякаш й е бил в гащите с години...Айде да допуснем най-много да сте двама. Айде от мен да мине.Нищо не обещавам. Хаха! Що сте толкова елементарни и така идиотски се дъните ве? Ако си решил, че тук ти е попрището и фъфкането ще ти е билета към главната роля, кой от вас отговаряше за тоя убит сценарии. Кой ве селебритко във форум от 5 човека? Или казваш,аз къде ли не се издъних, че тук ли?...Аве второ място, както си свикнал! Хах!...

И спомени искаш, да оставяш...Хах!
Ибрямееееее, да ти го сложа във дефектната изгнила уста и да ти го наматракуля там, докато не ти мине изтръпването на забърнатата устна, дето така безжалосто не е разфъфлила!!! Разбра ли ме ,кое ще ти направя спомен, ве кирко ? Като за тебе-толкова, ти си знаеш! Помнел съм му бил на мижитурката личното му обръщение към мен. Не се самозалъгвай така лаишки и предварително! Първо трябва да си постигнал някаква тежест, за да бъдеш забелязан.

Ибряме ти до кога ще го въриш тоя андолски задник все посока Слави те питам. На колко години ти е косматата буца отзад, дето / видно от нищонеказването във фъфлещ вид/ като си попръдва, изглежда дваж по-мъдър от онова на раменете ти?
Ти какво ми фъ-фъ-фъ-фъкаш ве? Виж какво ти пиша, какви песни,кави истории,какви пуделчета,какви марксове....аве заспа ли, умря от кръста нагоре ли...поне дръж някакво ниво бе.
ЪфЪфЪфъфъфЪфъъъффъъф....

От какво нямаш нужда ве недооценен?
Аз ли фъфкам да се правя на оригинален ве?
Аз ли плета от 5 изречения едно, всички от сборни теми, за да докарам нещо като ОРИГИНАЛНОСТ? Нейсе....
Аз ли, ве лузър? Аз ли?
Кой се опитва да бъде различен от останалите ве?
Майка ти ли ти каза, че като фъфкаш ще изпъкнеш от другите?
За ква прикрита гордост ше ми говориш ,ве чалма пущиняшка. На дърти години фен бил. Пише ми със 100 ника да се забелязва. Фъфка като малоумен лумпен само и само да не бъде като другите. Какво имаш да ми казваш ти на мен бе на лайното ми сянката? Кой те пита тебе нещо? А? Да съм те викал за пръв съветник? Че да се запиташ поне ставаш ли? Кой се интересува, такава олекнала курвенска душа какво имала да казва? Виж си "оригиналните" дървении,н а половината няма край дори, кой да си довърши мисълта, то от толкова гевезене не остава време.
Ибрямееееее, ти мислиш ли наистина, че те четем в изреченията до край?
Вярваш ли си в това ве фъфкарник?

Виж! Повтарям се! Свиквам вече покрай тебе.

Гледай един от последните постове на много 30 годишната изучена българка от Пловдив с претенции да ходи с един от сценаристите на шоу:

Едно изречение:
Лъже Златина Савова от мъжки род.За твое съжаление аз не съм лъжкиня като теб.И съм наясно с информация.

Веднага следващото,пак едно изречение:
AGLER и ментето лъже Златина Савова от мъжки род.Се самоубиват от мъка.
Виждайки на 1 септември 2008 шоуто на Слави отново на екрана на тв БТВ.


Кратко и направо.
Явно си решил сам за себе си, че с тоя сФиркаджийски дефект на писане, словоблудство и накъсана мисъл ще спечелиш овации и ще изпъкнеш с нещо от останалите.Не знам, аз не гледам да се правя на фрийкар, не се сънувам с развята от вятър бяла пола.
Ако си си избрал умрелия форум за сцена, показах ти какво да коригираш.
Става тъпо,Ибряме! Лъсват лоши кройки, мебелираовката по сцената се разпада, горят фенери баш(поздрав с тая дума-нали си фен на Слави) на що годе интересни моменти. Изобщо след всичкото ти старание и маймунярщина оставаш с ефект на малък селяндурски цирк без лиценз за представления.

И като вадя нещо на отделен пост, се досещай автономно, че надали ще е в твоя чест. За да не увисваш неподготвен, допускай и възможноста, че може би, е важно нещо по темата. Или викаш, как да се досещам за такива неща?Я ме виж на колко съм и още съм фен на някой. Ибряме Ибрямеееее, последните ми въздишки по някой(при мен беше някоя-аз съм правилно ориентиран) бяха преди 20 години,Ибрич!!! 20!!! Поздрави на Иван,подписал подписката ни базик, във (досети се вече) познатия ни стил на писане и разсъждения! Сега ако ме накараш да потретя с болд-а,че да вденеш, направо те пускам отпуска до понеделник и няма да мажеш нищо по ибекта. Само студени компреси, косматата ти ханъма и златните кючеци на Слави!
Кафе пиеш ли? Моето вече ми го носят. За теб със сламка. Не те обиждам на мъж, заради фъфкането е сламката....

Слави пак ме разсмива!

Редактирано от 3лaтинa Caвoвa на 09.07.08 10:56.



Тема Re:До Златина Савова от мъжки роднови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано09.07.08 11:42



Хлапенце явно никога не си бил влюбен.И не знаш какво значи любов.
Ако беше влюбен щеше да разсъждаваш по друг начин.
Какво ли се разправям и аз с антифеновете.Те никога през живота си не са били влюбени.
Те не знаят дори думата да обичаш.В техният речник тази дума не съществува.

Обичам те Слави.

Редактирано от ati39 на 09.07.08 11:43.



Тема Re:До Златина Савова - кукундрелатанови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано09.07.08 12:03




Добре, че не си влюбена в Принц Хари
или не дай Боже в Осама Бен Ладен!

Тогава наше чудо,
та ничие..............................



Тема Гугуткенови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано09.07.08 12:51



А с две... айде от мен да мине - с три изречения можеш ли да си изкажеш мисълта - къф викаш ти беше проблема?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Ибряменови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано09.07.08 13:05



А споменах ли ти, че много смешно ебеш въздуха? Ако не съм - ся да взема да го спомена ли, що ли?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.