Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 18.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Не искайте от фъфлека кой знае колко  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано04.07.08 17:04



Не се чудете на Ибрям - фъфлека. Проявете разбиране към човека, имал е тежко детство!


Заради него, семейството му е отпадало от неедно състезание за тризнаци, за което се сдобил с нестихващата и дълбока омраза на родителите си.
Всъщност основното отчуждаване на близките му идвало от естествената му грозота. Още като бил бебе, майка му удряла по две ракии за кураж, преди да му даде да кърми.
Но майка му Севджихан Халилова/ на снимката/ била храбра жена и успяла да го порасте и отбие от мляко.


Майката на Ибрям Чалгата.

Фъфлека придобил някакъв чар в доста късна възраст и то само след упоритата намеса на баща му Бейтула Калайджията.

/На снимката Бейтула, силно зашеметен, след първото си посещение в родилното, да види малкия Ибрям.Свидетели казват, че след това се напил буквално от 50 грама ракия.

Бащата на нашио фъфлещ форумен боклук използвал стара но изпитана рецепта за разкрасяване. Връзвал по една агнешка плешка на врата на Ибрямчо и го пускал да си игре с овчарските кучета.

В късен пубертет, киртака Ибрич показал, че не само не се развива правилно, но и не вървял в правия път:

Започнал да показва вкусове към метала и давал ясни сиганли към разстроените си родители,че няма да следва стъпките на Слави и Шериата.

Чашата преляла след като бил забелязан с най-добрия си приятел от детството Крачун,по прякор Лазаров на метъл коцерт:


Разтревожените родители на Ибрям - късния фен на Слави Уруспуоглу:


Бейтула взел незабавно решение. Фъфлека или ще бъде задомен на момента и вързан към някой космат шалвар или ще дойде ред на тоягата.

От каръщина ли от кво, Ибрям не случил на жена, завалията:



Нищо не излязло от първия брак. Булката имала и други предпочитания освен музиката на Слави Трифонов, което било причината за нескончаеми свади посред нощ и ранен развод.

Подобна съдба,обаче го чакала и с другите му жени.Те, до една, отказвали да слушат само Слави и Ибрям често ставал свидетел как неверните му половинки виели на умряло и на Азис, че и на Амет не отказвали. Снимка на неверните антифенки - жени Ибрямови.:



Бейтула Калайджията си казал тежката дума най-накрая. Щом Ибрям и за хуй не ставал, камоли жена да ощастливи, ще обърнел сопата. Казал му ще ставаш или военен на него или полоСай. Отсякал едно "Анадъмму" и му зачервил вратлето.

И наш Ибрям зафъфкал във въздушните, колкото можел човечеца



Незнайно защо обаче,след като се издигнел във висините всяка птица го погвала и осирала с колкото можела да произведе. Имало случай на гълъби и гларуси с показали се черва - с такова желание и напъване преследвали Ибрям. И до ден днешен си остаа неразгадан феномен защо фъфлека е толкова преследван и осиран щом се покаже малко по-нависоко, от колкото на баща му дъртия може да щръкне.

Налага се спешмо преместване в полицията. Там Ибрям веднага се похвалил,че страшно много разбира от Слави, неговото творчесто и магарета. Изпуснал се, че на неедин кючек е палувал в полето с магарицата на селския мюфтия, Шукран. Ибрям установил,че Шукран омеква и спира да рита щом пусне песен на Слави, но бил препратен в конна полиция преди да успее да сподели подробности:

Ибрям /четвъртия от ляво на дясно/ горд полицай. Снимката е на табелата на родното ибрямчово помашкото село Криво кочанци и е местната гордост!

Днес Ибрям е повече тъп чалгарски фен на чалмата Слави, отколкото съвестен службар. Тренира усърдно и се учи как да поделя страста си по анадолската музика, лъскането на чепици в службата и никфото пелтечене по форумите за Слави. Абе колкото си може, мижитурката, да не препиряме:


Слави пак ме разсмива!


Тема Много трогателнонови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано04.07.08 19:12



Е, и доста тъпичко, но пък предполагам е от сърце. Разказ ф картинки, а? Ми, готино, кфо?

А ей тази снимка


даже мисля да си добавя ф сигнатурата. Нещо протиф, ф смисъл - афторски-мафторски права, джиджи-биджи, едно-друго?

А ако не е тайна колко време ти отне да сглобиш цялата история - барабар (поемай един як и по-здраф по случай думата) със събирането на картинките и (което предполагам те е затруднило много) написфането на текста?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Много трогателнонови [re: Hekф]  
Автор AGLER ()
Публикувано04.07.08 22:57



даже мисля да си добавя ф сигнатурата


И още нещо да не забравиш
да добавиш в сигнатурата си.
просто, брат ми, сам си правиш проблем...
+
И кво шъ праим сега?


Защо си икономисал последното жалко недоучило ченгенце?



Тема Re: Много трогателнонови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано05.07.08 01:48



Наклон на сигнатурата ли ми даваш, тъпчо? Я си яхай там дръгливата кранта и не се обаждай



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Сбъркал(а) си клубанови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано05.07.08 13:08



Лъже-Златино, оценяваме старанието ти да произведеш този текст, но не си улучила клуба - тук е фен-клуб на Шоуто на Слави, а не клуб за художествена самодейност. Защо не се пробваш

?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.