Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 02.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Тема И кво се оказа ся  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано01.07.08 10:29



Че освен Некф, друг фен на Слави в този клуб няма





Тема Re: И кво се оказа сянови [re: Kapakoлю]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано01.07.08 12:22



Тук може да има само двама фена.Защото ни омръзна да се разправяме с такива идиоти като вас.И се преместихме в ето тези форуми.
http://www.slavifans.com
http://forum.slavishow.com
http://slavibest.hit.bg
Иска се малко ум да се сетиш.Но откаде мозък в антифеновете.
Да се сетят за това.
Те не биха се сетили никога ще Слави Трифонов има официален форум и фен сайтове.

Обичам те Слави.

Редактирано от ati39 на 01.07.08 12:24.



Тема Re: И кво се оказа сянови [re: ati39]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано01.07.08 12:44



Пишльо,

писах в този клуб. Не ми размахвах разни други форуми кат Пешката Стоянов компромат.

И писах само 1 (ЕДИН), а не два, щото т. нар. Златина Савова е фалшификат. Такава личност няма.
Единственият фен тук на Слави е Некф, ати39 е фантомас





Тема Объркал си се нещонови [re: Kapakoлю]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано01.07.08 13:41



Говоря по принцип, но фсички, които влизат и по някф начин активно участфат ф този клуб следва да са ф някфа степен фенове на Шоуто на Слави (иначе защо биха влизали и - което е още по-показателно - защо биха писали теми и мнения?!)

Колкото до феновете на Слави (надявам се правиш разлика между фен на Шоуто и фен на Слави) - имаме си поне една сериозна почитателка на Слави (Слави и почитателката не обичат думата "фен") и тфа със сигурност не съм аз.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Объркал си се нещонови [re: Hekф]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано01.07.08 13:44



Много думи си казал за нищо...



Тема Re: Объркал си се нещонови [re: Kapakoлю]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано01.07.08 14:21



Аве остай го Ибрямчо ве.Виж сия как е изпаднал в творчески унес да иСстисква межди пръсти,каква аджеба тряа да е логиката междО активноста във форума и феновете на Слави. Не го сецвай тъй,че нимуже да са спикае мунчето. Да чуем още за логиката,че който не гледа рибки в тях е педераС. Недей му коментира измисрския стил на расъждения - топло е , чалмата спарва , трудно е, а и идола много кофти простее...изобщо от никъде светлинка,никой пример не му дава.
Завалията освен аз да му дам една ръкопляскаща от вълнение! Ш`са закефи.
Той всеки ден не става. Да намериш на Златинка изгубената в храсталака,че даже и един основен ремонт да й изпраскаш-първа ръка на блажна основа!

Слави пак ме разсмива!



Тема Re: Объркал си се нещонови [re: Kapakoлю]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано01.07.08 17:40



Така си е, батка - ставам фсе по-добър ф тфа да пиша неща, които нищо не казват на тъпчофците. Фък ю вери мач, че и ти си го забелязал.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.