Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 09.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Едни най-обикновенни БОКЛУЦИ санови  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано27.06.08 16:29



Анонимна се мисли какви били с тия никове на златина,ани тоява и тем подобни.
Едни окъсани селяндури с недъгавост в кухите лейки са решили да насилват по най-смешния и кух начин нещата. Преди време в клуб Телевизия се навря един такъв прощляк и се изкара невероятен етнусиаст. Взе да се мятка там нещо див и щастлив и опищя малкото аудитория,че тая златина била новата селбрити стар във форумите. Пуска там разни конекти към други сайтове, сякаш се надяваше до два дена Златина да стане нещо като Пепси. Така ламерясах там,ама толкова бозяно ми стана....да не разправям. Цялата работа е че отбор нещастници явно са успели да се отляпят от стената на лузърите и сега кво да правят....ми да пробват с едно селебрити стар в нета. И го навряха в под носа на шепа хора по най-измисления и просташки начин.
Ето ти и поредната доза свръхпросташка проява.Номера със Златина не мина.Никой така и не откликна на пионерските им радости,че са създали отроче.Просто никой не се вълнува от такива еФтинки и изкуствени емоции.Трабва да си адски окъсал и зле да подхванеш толкова нещастна кампания. Златина е в Коша.какво правим? Ами ето

След като Златина Савова (на снимката) (подвизаваща се из форумите като zlati, zlatina, zlati.1978 и zlatena) стана Първата Българска Интернет Звезда, сега България си има още една известна личност, станала известна чрез писането си по форуми. Това е Ани Тоява. Писала е в десетки фору ....и прочие

Същото малоумно и шизофренично плезене но вече с друг ник. Дано прийване някой!Дано ама надали. Тая гротеска на дребно май служи за душевна чекия само на нещастния й създател. резултата ли
Поздравявам шегаджията-клоун и нека си лъсне късия бастун за награда защото друго няма.Жестоката действителност е изписана ясно:

(0 гласа)

За боклука толкова. Това е нещо като приз за липсата му на оригиналност. Пък и кое ли беше толкова великото и запомнящо се да приказваш като тотален идиот и после под друг ник да се яваваш изтърваната циганка,дето само хвали та хвали та хвали.

И какво постигнахте окъсани боклуци. Кой ти придиря за Златина? Коя я знае всъщност? Никой нали? Десетина човека. Къде е целта на занятието? Аз май се досещам

Винаги трябва да има толкова големи прошляци,за да можеш да си свериш часовника.
Само така разбираш,че на света има тотални нещастници дето си слагат в графа "Социални преживявания" и тия недоносени изживявания,никому непонятни...всъщност са толкова измислени,че удоволствието може да изпита само мижавия "автор",ако може изобщо да му се лепне толкова висок приз.
Абе влачи - селяндурщината не е от вчера,а тя ПРОСТОТИЯТА е винаги бременна.
Златина - звезда! БАси окъсаната логика,баси кухата ситуация,баси изкуствения кеф и тъпа ситуация. Някой лумпен наистина за нищо нестава на тоя свят.
Анонимна не се чуди. Тоя идиот дето ги прави тия ялови напъни за своята откачена идея да си майстори селебрити стар си натъпка прашасалото его с визитки "0 гласа".

Слави пак ме разсмива!



Тема Re: Едни най-обикновенни БОКЛУЦИ санови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор JamesMarsden (рекламен агент)
Публикувано27.06.08 16:44



Музиката на 80-те - всеки има право на лош вкус

Аз приличам на холивудския актьор James Marsden и харесвам жени като Sarah Michelle Gellar.


Тема Re: Едни най-обикновенни БОКЛУЦИ санови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано27.06.08 16:48



Глей!.........

АНИ ТОЯВА - НОВАТА ФОРУМНА ЗВЕЗДА НА БЪЛГАРИЯ

Ама толкова ламерско,толкова сдухано....

АБЕ ПО-ПРОСТО ХРУМВАНЕ НЯМА КАК ДА ИМА!

И пак се плези единствената снимка на оня квадрат в пеньоар(Златина РъбЪ)
За чий кур да попитам са тия простотии. Никой не се интересува,никой ама ИЗОБЩО не му дреме тоя нещастник какво се опитва да направи.

зеро - големата нула!

Ей това нещо с глава на патладжан,дето се хили на собствената си оригиналност вижда се нали?В сигнатурата....

Ей точно такъв ръб трябва да си,че да смяташ тази олигофренска простотия подхваната в няколко форума за нещо оригинално,забавно,супер...и квото там следва в лузърската главица на момченцето - пишманизобретател.

Поне да има някаква оригиналност,нещо да те грабва,да се изкефиш...пък то едНЪ дЪлГЪ брЪдЪ!

Туй ламера не е само състояние в нета.Някой се разждат с тая придобивка и ги спохождат едни такива златини ани тояви.

Баси брЪдЪтЪ,баси тЪпУтУ.

Слави пак ме разсмива!



Тема Re: Едни най-обикновенни БОКЛУЦИ санови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор JamesMarsden (рекламен агент)
Публикувано27.06.08 17:06



80-те е времето, когато всички се държат все едно са педали.
Слушат бози като Саманта Фокс, Сабрина и Модърн Толкинг.
Добре, че гръндж музиката и тийн попът през 90-те променят нещата към по-добро. Е, да не бяха кирливият рап, емо и чалгата, но те вече са демоде и в следващото десетилетие отново гръндж музика и поп ще се върти.

Това е цитат, но е много вярно.



Аз приличам на холивудския актьор James Marsden и харесвам жени като Sarah Michelle Gellar.

Тема Re: Едни най-обикновенни БОКЛУЦИ санови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Stereosonic (разгонен )
Публикувано27.06.08 19:06



И аз това си помислих първия път.Влезнах тук случайно,но първото впечатление никога не ме лъже. То и с повечето е така де. Не знам тоя "умник" за колко оригинален се мисли,но определено си е изградил много смешна предства за света около него. Или са отбор тъпчовци или говорим само за един болен мозък,който ще се спука от скуката идеща от собствената му безлична натура и се чуди с какво да запълни чуждо време,а и свое; или просто си говорим за шегаджия,който сляпо си вярва,че е ужасно забавен и едва ли не става известен със захабените си разбирания за хумор. По-важен е ефекта обаче - забит в земята клуб Шоуто на Слави,посещавано от десетина човека(половината от тях влезли по погрешка и тоя еФтиничък интригант (или интриганти) на дребно, които явно искат да постигнат някакъв ефект за нещо си, но като цяло имаме една супер тъпа и лишена от смисъл безвкусица.
И аз бях свидетел на ония жалки опити да се привлече внимание в няколко клуба върху тази личност Златина,но в крайна сметка хорското внимание си каза последната дума,а в случая просто никой не прояви интерес към този тъп пиар(то друго и не можеше да се очаква). Дори в момента нямам никаква идея какво търся тук.Може би бях привлечен за мняколко минутки от много постове каква била Златина. Спрях се както се спира минувач,когато стане свидетел на някоя улична дребна свада. После пак си хващаш ежедневието.Нищо повече.
Какво искат да направят тия смешковци тука чак ми е тъпо да си помислям.Тия циркове и бучене по това смешно Златинче няма как да вкара някакъв по-голям ефект.Тъпня! И после?....
Видях и тая Ани какво се опитват там да я правят нещо си. Дори намерих някакви бездарни хроникьорски упражнения,уж че Златито е нещо известна и едва ли не беше споменато изречение,извадено от нейно интервю!...



Ако не беше толкова пошло,грозно и неестествено щях да отбележа че е жалко!

Някой окаяник наистина търси някакъв тип ниски страсти и тръпки като си създава разни никове и селебрити-та. Да ама не - Тъпо е!

Редактирано от Stereosonic на 27.06.08 19:07.



Тема Re: Едни най-обикновенни БОКЛУЦИ санови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано27.06.08 20:11



Стига ривал, дечко - Ани Тоява, Златина, Първа Форумна Звезда, дрън-дрън-та-пляс са тфа моето момче

Но я ти ми кажи кой е тъпчото, който реши, че ще е много оригинално и забавно да си направи ник Златина Савова (червен) и кой според теб е идиота, който пише с ник е Джеймс Марсдън (с речник, правопис и начин на изразяване едно към едно копирани от Златина) и мисля, че ще мога да ти разясня кой фсъщност е окъсаняка и кой е лузъра - и двамата с повече свободно време, отколкото е полезно за психическото здраве.

Мдаааам, къде отива тфа младо поколение - мамата си е бало



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 27.06.08 20:23.



Тема Re: Едни най-обикновеннинови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 01:23



Боклуци са всички антифенове!Съжелявам ще вие сте мои сънародници.
Плюя на такива ,като вас .
И запомнете и си наврете в малумната мързелива ,злобна ,завистлива и комплексирана ,неинтелегентна устичка.
Ние сме различни хора.Всеки човек има различен вкус.
И всеки има право да гледа и слуша каквото си поиска.
Все пак сме свободна държава нали.
Тези думи от БТВ и от Нова ще ги казат.И антифеновете пак ще плачкат.

Обичам те Слави.


Тема Re: Едни най-обикновеннинови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.06.08 01:36




Бягай да си купиш плажен чадър и шезлонг,
та да не стоиш права и да се печеш на слънцето
докато протестираш пред БТВ!



Тема Re: Едни най-обикновеннинови [re: ati39]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано28.06.08 14:56



Понеже си уникално и безумно тъпа не ми е възможно непрекъснато да ти обяснявам всичко...
Но сега ще направя едно изключение...


След като, цитирам те : "Ние сме различни хора.Всеки човек има различен вкус.
И всеки има право да гледа и слуша каквото си поиска."
, защо не разрешаваш на хора, с мнение различно от твоето, тъпа селянко, да го изказват свободно и спокойно???
Защо считаш, че само твоето тъпо мнение по въпроса е важно и валидно???
И хич и не се опитвай да отговаряш, колкото и да напъваш единствената си клетчица нещастна, няма да измислиш нищо интересно или оригинално.
Най-много да ми копипейстнеш една от милионите си ткъпотии.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Едни най-обикновеннинови [re: Sapiens]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 15:30



Защото вие антифеновете .Не говорите адекватно .
А само обиждате Слави.
Справка AGLER .



Обичам те Слави.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.