Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 20.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !  
Автор AGLER ()
Публикувано27.06.08 14:30



Подписката вече е факт!
Пускам ви текста към нея!
Линк към подписката, ще пусна на лична
към когото преценя от клубарите в този клуб
а ще публикувам тука линка когато подписката набере енерция!






До г-жа Вики Политова,
Генерален директор на бТВ

До г-жа Силва Зурлева,
Председател на Съвета на директорите
на Нова ТВ


Уважаеми дами,


С настоящето писмо изказваме своето обезпокоение от все по-засилващата се бездуховност и простотия, царяща сред младите българи, за която, за съжаление Вие имате основна вина. Тази вина се състои във факта, че позволихте на лицето Станислав Тодоров Трифонов безпрепятствено нахлуване в целия национален частен ефир, което с течение на годините превърна това лице почти в институция и му позволи да налага в обществото норми със съмнителни естетически и етични качества.

Беше време, когато Слави и компания бяха комитите на малкия екран. Когато „Каналето” обединяваше, напътстваше и даваше надежди и мечти, Слави, Камен, Марта, Тончо, Зуека и Въргала бяха медийни икони. Паралелно с интереса на зрителите, те понесоха на плещите си немалка отговорност и задължаващо поведение.
Слави имаше моралната задача да бъде българската звезда. Онази ярко светеща звезда, която да крепи слабите надежди за българщината и все по-крехката вяра в българското.
Но какво направи той? Яхна метлата на славата и се превърна във... вещица. Стотиците хиляди, стекли се на концертите му, за да видят Него, се сблъскаха с концепцията му за творчество, включваща единствено ЕЛЕМЕНТАРНА ЧАЛГА. Тази концепция бавно, но сигурно се вмъкна и в нашите домове.
Слави поиска от българите да забравят досегашните си вкусове. Поиска да започнем да харесваме музиката, която до този момент огласяше единствено циганските махали. Именува тази музика с претенциозното название „балканска”, без дори да може да обясни, кое точно е балканското на циганското маане. Неусетно произведе своя орда от незабрадени ханъми с български имена, вдигнали ръце за щракане, подмятащи срамни части според повелята на гюбека. Слави посочи един път, който не обединява нации, а превръща армията му от последователи в овча пасмина с упадъчни вкусове и култура.
Славчовата естетика деградира от години насам. С Ваша помощ и подкрепа, уважаеми дами, той я наложи безцеремонно, без да попита българите, дали въобще я желаят. С какво основание реши, че трябва да хвърли нацията в свят на кръчмарски манталитет и безвкусни чакарака–партита? Защо хъшът реши, че първо трябва да заплени Айшето Кючекчийката, която не е чувала заглавието дори на един съвременен европейски хит? Откъде Слави намери наглост след това да обяви: „Гледайте, какво прави Айше! Харчи се, вземете пример от нея! Оп сааааааа, оп саааааа! Аз съм и ад, и рай! Анадолската музика, кючекът и чалката, която отправям към вас, са вашата музика и вашето верую. Това е БАЛКАНСКАТА музика! Обещавам ти, ТАКА ЩЕ БЪДЕ!!!”


Защо стана така, питаме Вас, които ръководите авторитетни електронни медии? Защо позволихте вашите медии да се превърнат в амвон на простотията?
Каква е целта на тази идея?
Кой диктува музикалния подбор на Славчовите предавания?
Има ли българинът нужда от пропагандирането на кючека като музикална и естетическа ценност?
Кой се опитва да ни внуши, че циганската музика е балканска или българска?
Защо вече и други предавания, излъчвани по управляваните от Вас телевизии, приемат чалгаджийския модел?
Кой и колко плати на Слави за това дългогодишно мероприятие?
Как хъшът се превърна в еничар?



Оставаме с уважение към Вас и очакваме отговорите Ви в средствата за масова информация!




Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор Oбekтив (на фокус)
Публикувано27.06.08 15:37



С голям интерес очаквам появата на тази толкова българска петиция. Подписвам се с две ръце под нея предварително и лично ще допринеса за засиленото й разпространяване не само в интернет пространството. Негативизмът, който трупа въпросната личност става все по-осезаема с течение на годините и мисля,че е свързана точно с гореописаната ситуация. Слави Трифонов трябваше да бъде съвремения хъш, задължително бе да бъде обединител на нацията. Обиден е леко казано, като чувство към него, защото той на практика се подигра с всички българи, като ги прати в един евтин свят на диви страсти и елементарно поведение чрез тази чалга. Свят на деградация и безвкусни визии,присъщи само на махленски кръчми в малките часове. Инструментът на тази антибългарска телевизия БТВ трябва да бъде спрян или поне да му бъде даден ясен сигнал с нужната тежест, че въпреки платеното му поведение да проповядва непонятна за нас култура, ние ще запазим българските си традиции и ценности.

Редактирано от Oбekтив на 27.06.08 15:39.



Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано27.06.08 16:09



Сложи и линка





Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор JamesMarsden (рекламен агент)
Публикувано27.06.08 17:36



Забравете за този сайт Bgpetition, от доста време не работи както трябва.
Пък и тези онлайн подписки никой не ги взема насериозно.
Например от BTV се изсмяха като им казах за подписката на Златина.

Аз приличам на холивудския актьор James Marsden и харесвам жени като Sarah Michelle Gellar.


Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: JamesMarsden]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.06.08 17:39



Сайта си работи перфектно!





Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано27.06.08 18:04



Всеки има право да слуша каквото си иска.Все пак сме свободна държава.

Обичам те Слави.


Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: ati39]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано27.06.08 18:12



Ами слушай.Поздрав ма пача!



Слави пак ме разсмива!


Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.06.08 18:16




Кошмар...................



Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано27.06.08 19:59



Наглерчо, ако не е тайна кой е афторът на тези колкото заредени с неописуема горест и отчаяние, толкова и лирични редове? Ясно е, че не си ти - ти можеш да напишеш "инерция" с "е", да копи-пейстфаш и да се опитфаш да се гъбаркаш с простодушни същестфа като Златина, но емоциална метафора като "как хъшът стана еничар" просто ти е над нивото. Та кой фсе пак е афтора?

P.S. Между другото защо е тази потайност около линка на подписката. Да не си се притеснил нещо? Мамин сладък, от Златинчето ли те е страх?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 00:13



agler погнусена съм от такива завистливи и злобни Българи
Съжелявам много ще такива хора ,като вас антифенове са мой сънародници.
Набийте си в тъпите си тикви.Всеки човек е с различен вкус .Не сме еднакви.
И има право да слуша и гледа каквото си иска.
Все пак сме свободна държава нали.
Ето това ще бъдат и точните думи и на БТВ.
После вие антифеновете да не ми плачкате.
Трябваше да помислите.Преди да правите тази гнусна и отвратителна подписка.

Обичам те Слави.

Редактирано от ati39 на 28.06.08 00:19.



Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 01:25



Тази подписка трябва да се нарича от комплексари за комплексари.



Обичам те Слави.

Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.06.08 01:33



Тази подписка трябва да се нарича от комплексари за комплексари.


Както и да се нарича, хората я подписват с удоволствие!

Редактирано от AGLER на 28.06.08 01:34.



Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 02:25



Само мързеливи завистливи и неинтелегентни комплексари.Свикнали да обвиняват всеки друг но не и себе си.С удоволствие подписват тази гнусна подписка.
Доказва се моята теория.Ние Българите сме завистлив и злобен народ.
Боли ме да го каза .Но е истина .



Обичам те Слави.

Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 19:10



Всички антифенове се чудят на кого да си изкарят своята негативна енергия.
И Слави е тяхната мишена.

Обичам те Слави.


Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 19:16



Ха ха ха БТВ и Съвета за електронни медии се смеят в лицето на всички антифенове.За тяхната подписка.



Обичам те Слави.

Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: ati39]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано28.06.08 19:20



подписката расте мангалке говедото е обречено и колкото и да не ти се иска т.нар. шоу свършва след броени дни
а ти ще се гръмнеш нали патко заспала





Тема А бе някои бая са се разтревожили!нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.06.08 19:26



Не знам за БТВ и СЕМ,
ама вие в оня бардак наречен сайт на Слави
сте се разтревожили бая бая!

Като имам време ще напиша там, че ти
с твоята налудност и постоянно досаждане из нета си
единствената причина за пускане на тази подписка!



Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: Doc Braun]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 20:06



Мечтай си.БТВ и Съвета за електронни медии.Не приемат подписката на малумните антифенове за сериозна.
Е ако е приемат.Ще раздухаме такъв скандал .Чак в Европейския скандал ще се чуе.
Щом вие антифеновете обявявате война.Ще я имате.



Обичам те Слави.

Редактирано от ati39 на 28.06.08 20:16.



Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: ati39]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано28.06.08 20:21



Чак в Европейския скандал ще се чуе.







Слави обичам те! Ти си тюрлюгювеча в главата ми. В гащите си тая пърхут и за двама ни, любоф моя. Дай да ти цункам празната обръсната кабачка.

Слави пак ме разсмива!


Тема Re: А бе някои бая са се разтревожили!нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано28.06.08 20:26



В официалният форум на Слави.Трият темите на такива завистливи и комплексирани същества ,като AGLER.

Обичам те Слави.


Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: Hekф]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано28.06.08 23:52



В отговор на:

Между другото защо е тази потайност около линка на подписката. Да не си се притеснил нещо?




Tъй като гледам, тя вече е разкрила линка и с удоволствие се е подписала няколко пъти . Какво е писала вътре, няма значение, важното е, че спомага да се увеличи броят на подписите.



Тема Re: А бе някои бая са се разтревожили!нови [re: ati39]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано30.06.08 10:35



Защо? Нали живеем в свободна държава, Златке, така писа по-горе?





Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: aнoнимнa]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано30.06.08 16:59




Това показва само колко уникално тъпа е!
Направо е директен победител за рекордите на Гинес, с гаранция няма по-тъп човек от нея.
Абе, по-бие на вещество, отколкото на същество, ама нейсе...
Аз предлагам всеки ден да пише по 10 злобни "антифенски" послания в петицията.
Съгласен съм всичките да са изцяло срещу мене, защото отдавна се чувствам силно пренебрегнат и нощем плача с горчиви сълзи, изцеждам възглавницата през 10 мин...
Защо ли?
Ами, защото колкото и гадни постинги да пиша по неин адрес, тя скромно не желае да отговори.
Грозно съм обиден и силно скърбя!
Затова - по 10 кофти и обидни изявления дневно срещу мене в петицията, дано измие обидата...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Слави, с теб сме!!!нови [re: ati39]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано01.07.08 05:27



Злати, не се вълнувай от долните подмятания на тези дребни душици и не им обръщай внимание! Това са хорица, които не са постигнали нищо в жалкия си живот и не умеят да ценят красотата на изкуството. Единствената им радост е да плюят по известните и успели българи като Слави.
Но такива антифенове са единици, а повечето истински българи оценяват високо творчеството и изявите на Слави. Затова злостната подписка на антифеновете не е събрала и 100 гласа, а шоуто на Слави - най-стойностното в българския ефир - се гледа всяка вечер от стотици хиляди българи!!!



Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано01.07.08 11:49



последното мнение е от фантом-базата данни показа че няма потребител лазаров-кое значи че някои от шефовете на дира а те са комунистически боклуци ръководят златинка или пишат в нейна подкрепа



Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано01.07.08 14:13



Аве бай Лютфи, теб кой ти каза, че кючеците на Слави са изкуство? Що се засягаш така?Недей го напъва ще стане клизма. Никой не ти иска тоя каункафалия, вземайте си го в анадола ве. Нека там му ценят красотата.Ама и ти след него,дан забраиш!
Виж сега Лютфи, да те светна малко. Пусни сега мистерията и запали един ефтин татун. Съсредоточавай го,един вид! Остай ибекта за малко,вартЪ няма да засъхне толкова бързо. Слушай ся, ще ти споменавам твоя красивия и изкуствения:
Ти, Лютфи, нали си наясно, че тая подписка ,първо,е пусната на майтап, второ, от нямането,трето,от въздуха и четвърто много голямо - само в дира? Нали се сещаш ве, на ешека сикито(забрайх ти името,сфинявай).
Абе, Лютфи(стих са)? Анадъму ли свече или да ти го повтора това на Тайсън кючек? Не знам тряа ли ти кюрдско-анадолско влияние, за да вденеш.
ШЪ съ засещаш ли ко ша стани ако го спускаме това по всичкото форум дето е по голямо от на майка ти пиздеца? Сия ш кажиш,че то само 2-3 форум щом с на майка ти ш сравняваме. Ама ако я позашием ш са качи бройката, реали разбирашлима?
100 000 казваш...Ти броил ли си ги ве? От горе ли ти говорят за точния брой? Пръсти свива ли или вика майка си с голямото сметало? Или шъ си говорим с теб за изкуствени рейтинги. Кое курвенско си избираш за тема? Няма са праиш на по-голяма чалма от мен ей, ща праскам. Само аз мога съм фен на феса Слави. Аз и оня фъфкащ олигофрен Ибрям. Повече няма! Не го давам аз на някакви си 100 000! Кви ше са те?По-голяма стока от мен ли? Малко нарезанкани селяни из кърджалийско и шепа родопски помакини.Аде от мен да мине и малко мангали с български имена и за цвят да сложим разните му там педеруги,путкоблизци и аналоотворковци на анадолците от наша страна.
Само Златина Савова от Пловдив! Даже и фъфляка не фърфи пред нея. Мен поне ма забелязват. Цяла една снимка имам! Аз съм фенЪ. Аз съм единственЪтЪ!

Слави пак ме разсмива!

Редактирано от 3лaтинa Caвoвa на 01.07.08 14:34.



Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано01.07.08 16:21



Смешно е твърдението ще Българската народна музика и нейния фолклор са чалга.
Кой твърди това значи е глупав и смешен каквито са всички антифенове.

Обичам те Слави.


Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: ati39]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано01.07.08 19:52



Златина, не си ли разбрала, че антифеновете питаят ненавист към всичко българско? Затова те обявяват нашият фолклор за чалга и обсипват малцината ни български творци-патриоти с всякакви гнусни епитети!!!



Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано01.07.08 20:21



хм, почвам да си мисля, че ти си нов артист от бандата пъпчиви тийнове. Жалко бързо се издадохте, не ми е забавно





Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Kapakoлю]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано01.07.08 20:31



Не, просто се дразня от групичката отрицатели на всичко красиво в нашата родна страна. И не виждам защо трябва да се подигравате с ентусиазма и преклонението на Златина пред явлението Слави Трифонов. Или може би и вие искате да вкусите от известността, която тя спечели с отдадеността си към своя идол?





Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано01.07.08 20:37



пак се издаде бе гейче смотано,ти си оня james marden ани тоява ,фен на галена ,анонумен и ред други фалшификати,предупредих винаги знаем кой си и и откъде пишеш
айде сега бегай да лъскаш докато точиш лиги на учиндолското говедо



Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Doc Braun]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано01.07.08 20:47



Заблуждаваш се, драги, нямам нищо общо с изброените от теб лица.


Но не се безпокой, разбирам яда и безсилието ти пред многобройността на почитателите на феномена Слави.



Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано01.07.08 21:41



самозаблудата не помага ченгенце тъпо,лазар ли си тъпан ли си,тва хубаво че ти плащат да пишеш в защита на един доказан русофилски агент и комунистическо говедо,дане говорим за анадолските му склонности
ами я ми кажи колко точно са т.нар фенове на говедото-бота златина и ти нали



Редактирано от Doc Braun на 01.07.08 21:42.



Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Doc Braun]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано01.07.08 22:21



Doc Braun личи си ще си злобен и завистлив.
Някой не е гледал ще шоуто на Слави се подиграва с Доган и с БСП
И затова хвърля жлъчна кал по Слави.
Всички си заслужават подигравките от екипа.Да не забравяме не Слави пише сценария.А сценаристите му пишат сценария .С тяхното чувство за хумор.
Всичко ,което говорят в шоуто е самата истина.
Въпросът е антифеновете никога няма да приемат тази истина.
Те си знаят своето и това си е.

Обичам те Слави.


Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Doc Braun]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано01.07.08 22:27



Абсолютно, почвам да мисля дали въпросните хора които стоят зад това не са самите сценаристи?
Много вероятно да не са тийнове а сценаристите.



Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: ati39]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано01.07.08 22:28



Каже бе Светльо Митев, излей си душата, излез от анонимност





Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Doc Braun]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано02.07.08 00:13



ченгенце тъпо...... тъпан.......... говедо........ анадолските му склонности......... говедото.........
=====================

Не знам кой какъв е, но от постинга ти са видни безсилието и възпитанието - т.е. липсата на такова - на антифеновете.





Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано02.07.08 10:39



ок сценаритче нещастно умираш от страх че ще ви изгонят като мръсни говеда ли,недей си мисли че анонимен в нета -веднага личи от кой служебен комп пишеш и предай на трифонов да се гръмне





Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Doc Braun]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано02.07.08 11:38



За твое най-голямо съжаление, драги, нямам нищо общо със сценаристите на Слави (ако тях си имал предвид с неграмотно написаната дума "сценаритче"). Аз съм най-обикновен зрител, който изразява мнението си в този форум.



Между другото пиша от домашния си компютър и със Слави не се познавам.



Тема Re: Лaзapoвнови [re: Лaзapoв]  
Автор AGLER ()
Публикувано02.07.08 11:42



Аз съм най-обикновен зрител, който изразява мнението си в този форум.


А аз съм Султана на Бруней!



Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано02.07.08 11:54



Е много ясно, че така ще кажеш.

Аре бегай на плажовете кво си губиш времето в безмислени каузи да защитаваш фен-фантом?



Тема Re: Лaзapoвнови [re: AGLER]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано02.07.08 12:50



А аз съм Султана на Бруней!

А, така ли? Искаш ли да те улесня и да се обадя вместо близките ти в психодиспансера, за да бъдеш своевременно освидетелстван и въдворен на принудително лечение?





Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Kapakoлю]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано02.07.08 12:52



Бог ми е свидетел, че това, което съм написал по-горе, е абсолютна истина.



Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано02.07.08 13:08



Не споменавай напразно името господне!



Тема Re: Лaзapoв.нови [re: Лaзapoв]  
Автор AGLER ()
Публикувано02.07.08 13:21



А, така ли? Искаш ли да те улесня и да се обадя вместо близките ти в психодиспансера, за да бъдеш своевременно освидетелстван и въдворен на принудително лечение?



Смешно като виц разказан от учиндолското говедо!
За радост по кратко!



Тема Re: Слави, с теб сме и сме много!!!нови [re: Kapakoлю]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано02.07.08 14:05



Надявам се, че не е било напразно.





Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: AGLER]  
Автор УУУ! ()
Публикувано08.07.08 06:38



Защо си правил нова подписка, след като има вече започната? Толкова ли са много антифеновете, че да ги делиш в две подписки? Тези 200 подписа ако бяха добавени към първата, тя вече щеше да има 400 подписа и щеше да излезе в заглавната страница на bgpetition и щеше да събере още повече подписи?



Хайде сега разпространявайте двете подписки по форумите. Феновете имат една подписка, а ние - две! А две е повече от едно.



Тема Re: УУУ!! ! ! -подписката на кукундрелата!!!нови [re: УУУ!]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 11:12




Подписката на Кукундрелата Златина е
съсипана тотално.
Онова малоумното я е опорочило като е натряскало
около 150 подписа - за 2 дни - един след друг само с малко име
/при това почти по азбучен ред/ без никакъв коментар!
Представям си каква бясна регистрация на мейлове е кипяла!
По този начин я е опорочила и превърнала в ачик
фалшификат, като всичко свързано със словославенето
на учиндолското говедо!

Така ,че не я брой тяхната подписка,
все едно, че я няма!

Редактирано от AGLER на 08.07.08 11:15.



Тема Re: УУУ!! ! ! -подписката на кукундрелата!!!нови [re: AGLER]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано08.07.08 11:21



Драги Аглер, ние нямаме нужда от подписка. Нашата истинска подписка - това са тригодишният договор на Слави с БТВ, както и милионната аудитория на шоуто на Слави!





Тема Бъркаш!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 11:27



Нашата истинска подписка - това са тригодишният договор на Слави с БТВ, както и милионната аудитория на шоуто на Слави!


Договора му е за 300 /триста/ години,
а аудиторията му е милиардна, не милионна!


Върхът на сладоледа в шоуто на учивдолското говедо:





Редактирано от AGLER на 08.07.08 11:29.



Тема Аглер, защо се правиш на ударен?нови [re: AGLER]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано08.07.08 11:32



Тригодишният договор на Слави с БТВ е факт - за ужас на антифеновете.

За рейтинга и броя зрители на шоуто (над 1 000 000!) Ати ти даде линк, така че не се прави, че не си го видял.





Тема Re:Подписката ми е съвсем истинска.Не е фалшификатнови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 11:34



AGLER малумника.Мен ме нямаше една седмица.Бях при братовчед ми ,които няма компютър.
И следователно подписката в подкрепа на Слави не съм я подписвала аз.
Подписва ли са я другите почитателки и почитателки на Слави Трифонов.

Обичам те Слави.


Тема Re: Аглер, защо се правиш на ударен?нови [re: Лaзapoв]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 11:35



Ати ти даде линк, така че не се прави, че не си го видял.


Разбира се,
че не съм го видял!
Малоумната /като всички фенове апропо/
не може да поства линкове!

Между другото, защо по аналогията на
"скрийншотовете" които наричаш - картинки изгледи от екрана,
не въведеш и подобен термин за "линк"?

Баси българомразеца си, да използваш чуждоезична дума като линк!



Тема Re: Аглер, защо се правиш на ударен?нови [re: AGLER]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано08.07.08 11:39



златино-мангалски бот такъв ,всички имена са писани от един терминал така че обърши лайняната уста от анадолския манаф трофоноглу
а на тебе лазаре,или марсдене или педераст както искаш тепърва ще ти се стъжнява живота,оглеждай се като вървиш
хахахахха





Тема Re: Аглер, защо се правиш на ударен?нови [re: AGLER]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано08.07.08 11:44



Драги Аглер, употребих "линк", а не "връзка", защото знам, че недолюбваш българския език. Ето ти активен линк:



Освен това се научи да четеш (може би страдаш от дислексия?): използваният от мен израз е "изгледи от екрана", а не "картинки изгледи от екрана", както ти смяташ. Аз писах, че Лъже-Златина "запазва като картинки изгледи от екрана", т.е. запазва скрийншотовете под формата на картинки (images, ако ти харесва повече).



Тема Не стига, че си кукундрела ами и лъжкинянови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 11:47



Тема Re: ОЩЕ ТРИ ГОДИНИ РАДОСТ ЗА ФЕНОВЕТЕ [re: AGLER]
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано 05.07.08 16:55



AGLER как ми се ще.Да ти видя бясната ти физономия ,като видиш на 1 септември 2008 пада се понеделник. От 22:30 шоуто на Слави отново на екрана тв.БТВ.
Говоря истината не плюя фъстъци ,като антифеновете.

Обичам те Слави.

Редактирано от ati39 на 05.07.08 17:12.



Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано 05.07.08 16:55



Кукундрело,
това горното да не си го пускала в нета с пощенски
гълъби, или го е писало ВТОРОТО ТИ АЗ характерно за диагнозата ти!

Целият форум е оцвъкан от малоумните ти ежедневни
постинги за периода в който твърдиш, че си нямала комп!

Баси малоумната......................



Тема Re: Не стига, че си кукундрела ами и лъжкинянови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 11:51



AGLER за разлика от теб аз не лъжа.И говоря самата истина и нищо друго.Които не иска да ми повярва да си гледа работата.

Обичам те Слави.


Тема Re: Не стига, че си кукундрела ами и лъжкинянови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 11:53



А това кой го е писал???
На коя дата???
Форума е пълен с твои простотии от тези дати
тъпоумна кукундрело!


Тема Re: ОЩЕ ТРИ ГОДИНИ РАДОСТ ЗА ФЕНОВЕТЕ [re: AGLER]
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано 05.07.08 16:55



AGLER как ми се ще.Да ти видя бясната ти физономия ,като видиш на 1 септември 2008 пада се понеделник. От 22:30 шоуто на Слави отново на екрана тв.БТВ.
Говоря истината не плюя фъстъци ,като антифеновете.

Обичам те Слави.

Редактирано от ati39 на 05.07.08 17:12.



Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано 05.07.08 16:55





Тема Re: Аглер, защо се правиш на ударен?нови [re: Лaзapoв]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано08.07.08 11:56



Лидер в класацията е мюзик айдъл.

Тва свърши преди повече от месец, дайте нещо актуално!



Тема Re: Не стига, че си кукундрела ами и лъжкинянови [re: ati39]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано08.07.08 11:59



Хахахахах за пореден път се издънихте скапани малоумници стоящи зад фантомният ник.



Баш си лъжеш като Слави Трифонов, Светльо Христов лъжеш.



Тема АКТУАЛНО няма, няма и да има!нови [re: Kapakoлю]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 11:59



Лидер в класацията е мюзик айдъл.

Тва свърши преди повече от месец, дайте нещо актуално!




Актуално няма да има,
защото шоуто на учиндолският цървул е
вече в историята!

На есен ще открива радиоточка
в село Учиндол, ако го изтърпят съселяните де...............



Тема Re: АКТУАЛНО няма, няма и да има!нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 12:19



AGLER този път не можеш да ме хванеш.Защото вчера анонимна те издаде ще се бъзикаш с мен.Относно договора на шоуто на Слави.
Шоуто на Слави подписа с тв.БТВ още 3 години договор.
От 1 септември 2008 понеделник шоуто започва да изпълнява новия договор с телевизията.

Обичам те Слави.


Тема Re: АКТУАЛНО няма, няма и да има!нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 12:24



От 1 септември 2008 пада се понеделник 22:30 .Шоуто на Слави започва да изпълнява новия подписан договор с тв.БТВ.
Тогава AGLER ще се самоубие от мъка.Мечтата му не се е сбъднала.



Обичам те Слави.

Тема Re: АКТУАЛНО няма, няма и да има!нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 12:24




Явно си си пила хапчетата
най много преди половин час
и въздействието им още е активно.

ДОГОВОРА Е АНУЛИРАН!!!
УЧИНДОЛСКОТО ГОВЕДО ПОДГОТВЯ РАДИОТОЧКА В СЕЛО УЧИНДОЛ!
СТЯГАЙ СЕ ДА СЕ МЕСТИШ ТАМ АКО ИСКАШ ДА
МУ СЛУШАШ ЕЖЕДНЕВНИТЕ ПРОСТОТИИ!
ТАМАН ЩЕ МОЖЕШ И НА ЖИВО ДА ГО ГЛЕДАШ ПРЕЗ
ПРОЗОРЦИТЕ НА ЧИТАЛИЩЕТО ОТКЪДЕТО ЩЕ ИЗЛЪЧВА!





Тема Re: АКТУАЛНО има , иманови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 12:29



Договорът е анулиран само в психично болната глава на AGLER.
Договорът не е анулиран за ужас на антифеновете.



Обичам те Слави.

Тема Re: АКТУАЛНО няма, няма и да има!нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 12:42



На 2 септември 2008.Ще се върна пак тука.Само за да се присмея на антифеновете.Как мечтата им отново не им се е сбъднала.



Обичам те Слави.

Тема Re: АКТУАЛНО има , иманови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 13:05








Тема Re: АКТУАЛНО няма, няма и да има!нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано08.07.08 13:07



в СЕЛО уЧИНДОЛ НЯМА ИНТЕРНЕТ.
НЯМА КАК ДА СЕ ВЪРНЕШ ТУК ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ!






Тема Re: АКТУАЛНО има , иманови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 13:14



1 септември 2008 понеделник от 22:30. AGLER се самоубива от мъка.Виждайки отново на екрана тв .БТВ шоуто на Слави.
На другия ден последват още самоубийства на антифеновете.
Така най накрая ще се отървем от тях.



Обичам те Слави.

Тема Re:Подписката ми е съвсем истинска.Не е фалшификатнови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано24.07.08 17:42







Тема Re:Подписката ми е съвсем истинска.Не е фалшификатнови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано24.07.08 18:27



Драги
безмозъчни антифенове!
Шоуто на Слави не спира а е в ваканция от 4 август .А на 1 септември 2008 от 22:30 е отново на екрана на БТВ.
Които иска да види тук

http://forum.slavishow.com/viewtopic.php?t=14367&start=1320

http://www.telemaniac.com/forum/index.php?topic=6761.0
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-07-05&article=238948
И главният сценарист на шоуто Иво Сиромахов потвърди това което вече казах.
Сега какво ще кажеш малумнико AGLER .Ще наречеш Иво лъжец.
Той никога не би излъгал не е в неговия стил .

Обичам те Слави.


Тема Край на шоуто! Вече е в историята!нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано24.07.08 18:39







Тема Re: Край на шоуто! Вече е в историята!нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано24.07.08 18:50



За твое съжеление малумнико AGLER. Главният сценарист г-н Иво Сиромахов. Потвърди шоуто на Слави е във ваканция от 4 август.A на 1 септември 2008 от 22:30 са отново на екрана на БТВ.
Сиромахов пише в официалният форум на шоуто.От там имам тази информация.
Това го пиша за невежи същества като антифеновете.Веднъж и завинаги да спрат с спекулациите .

Обичам те Слави.

Редактирано от ati39 на 24.07.08 18:56.



Тема Re: УУУ!! ! ! -подписката на кукундрелата!!!нови [re: AGLER]  
Автор УУУ! ()
Публикувано27.07.08 07:02



Не ми сменяй темата. Въпросът е, че сега има две подписки и че антифеновете се делят в две подписки. Малоумен ход, бих казал.



Тема Re: УУУ!! ! ! -подписката на кукундрелата!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор УУУ! ()
Публикувано27.07.08 07:04



Като нямате нужда от подписка, защо тогава малоумната златина е пуснала подписка и на всичкото отгоре я фалшифицира като по цял ден я подписва с различни имена? Това, че нямате нужда от подписка, го кажи на нея!



Тема Re: УУУ!! ! ! -подписката на кукундрелата!!!нови [re: УУУ!]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано27.07.08 23:44



Малоумен ход, бих казал.

Браво, веднъж да сте на едно мнение с Ати - и тя смята Аглер за малоумник!





Тема Re: УУУ!! ! ! -подписката на кукундрелата!!!нови [re: УУУ!]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано27.07.08 23:45



Като нямате нужда от подписка, защо тогава златина е пуснала подписка

Ами предполагам, че е била провокирана от вашите антифенски подписки.





Тема Re: УУУ!! ! ! -подписката на кукундрелата!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор УУУ! ()
Публикувано28.07.08 02:48



Тя беше само една подписка - какво пък толкова се е уплашила - нали сте много и сте силни?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.