Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 22.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: Hekф]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано28.06.08 23:52



В отговор на:

Между другото защо е тази потайност около линка на подписката. Да не си се притеснил нещо?




Tъй като гледам, тя вече е разкрила линка и с удоволствие се е подписала няколко пъти . Какво е писала вътре, няма значение, важното е, че спомага да се увеличи броят на подписите.



Тема Re: А бе някои бая са се разтревожили!нови [re: ati39]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано30.06.08 10:35



Защо? Нали живеем в свободна държава, Златке, така писа по-горе?





Тема Re: ТЕКСТА КЪМ ПОДПИСКАТА ! ! !нови [re: aнoнимнa]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано30.06.08 16:59




Това показва само колко уникално тъпа е!
Направо е директен победител за рекордите на Гинес, с гаранция няма по-тъп човек от нея.
Абе, по-бие на вещество, отколкото на същество, ама нейсе...
Аз предлагам всеки ден да пише по 10 злобни "антифенски" послания в петицията.
Съгласен съм всичките да са изцяло срещу мене, защото отдавна се чувствам силно пренебрегнат и нощем плача с горчиви сълзи, изцеждам възглавницата през 10 мин...
Защо ли?
Ами, защото колкото и гадни постинги да пиша по неин адрес, тя скромно не желае да отговори.
Грозно съм обиден и силно скърбя!
Затова - по 10 кофти и обидни изявления дневно срещу мене в петицията, дано измие обидата...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Слави, с теб сме!!!нови [re: ati39]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано01.07.08 05:27



Злати, не се вълнувай от долните подмятания на тези дребни душици и не им обръщай внимание! Това са хорица, които не са постигнали нищо в жалкия си живот и не умеят да ценят красотата на изкуството. Единствената им радост е да плюят по известните и успели българи като Слави.
Но такива антифенове са единици, а повечето истински българи оценяват високо творчеството и изявите на Слави. Затова злостната подписка на антифеновете не е събрала и 100 гласа, а шоуто на Слави - най-стойностното в българския ефир - се гледа всяка вечер от стотици хиляди българи!!!



Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано01.07.08 11:49



последното мнение е от фантом-базата данни показа че няма потребител лазаров-кое значи че някои от шефовете на дира а те са комунистически боклуци ръководят златинка или пишат в нейна подкрепа



Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор 3лaтинa Caвoвa (куха чалгарка)
Публикувано01.07.08 14:13



Аве бай Лютфи, теб кой ти каза, че кючеците на Слави са изкуство? Що се засягаш така?Недей го напъва ще стане клизма. Никой не ти иска тоя каункафалия, вземайте си го в анадола ве. Нека там му ценят красотата.Ама и ти след него,дан забраиш!
Виж сега Лютфи, да те светна малко. Пусни сега мистерията и запали един ефтин татун. Съсредоточавай го,един вид! Остай ибекта за малко,вартЪ няма да засъхне толкова бързо. Слушай ся, ще ти споменавам твоя красивия и изкуствения:
Ти, Лютфи, нали си наясно, че тая подписка ,първо,е пусната на майтап, второ, от нямането,трето,от въздуха и четвърто много голямо - само в дира? Нали се сещаш ве, на ешека сикито(забрайх ти името,сфинявай).
Абе, Лютфи(стих са)? Анадъму ли свече или да ти го повтора това на Тайсън кючек? Не знам тряа ли ти кюрдско-анадолско влияние, за да вденеш.
ШЪ съ засещаш ли ко ша стани ако го спускаме това по всичкото форум дето е по голямо от на майка ти пиздеца? Сия ш кажиш,че то само 2-3 форум щом с на майка ти ш сравняваме. Ама ако я позашием ш са качи бройката, реали разбирашлима?
100 000 казваш...Ти броил ли си ги ве? От горе ли ти говорят за точния брой? Пръсти свива ли или вика майка си с голямото сметало? Или шъ си говорим с теб за изкуствени рейтинги. Кое курвенско си избираш за тема? Няма са праиш на по-голяма чалма от мен ей, ща праскам. Само аз мога съм фен на феса Слави. Аз и оня фъфкащ олигофрен Ибрям. Повече няма! Не го давам аз на някакви си 100 000! Кви ше са те?По-голяма стока от мен ли? Малко нарезанкани селяни из кърджалийско и шепа родопски помакини.Аде от мен да мине и малко мангали с български имена и за цвят да сложим разните му там педеруги,путкоблизци и аналоотворковци на анадолците от наша страна.
Само Златина Савова от Пловдив! Даже и фъфляка не фърфи пред нея. Мен поне ма забелязват. Цяла една снимка имам! Аз съм фенЪ. Аз съм единственЪтЪ!

Слави пак ме разсмива!

Редактирано от 3лaтинa Caвoвa на 01.07.08 14:34.



Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: 3лaтинa Caвoвa]  
Автор ati39 (ентусиаст)
Публикувано01.07.08 16:21



Смешно е твърдението ще Българската народна музика и нейния фолклор са чалга.
Кой твърди това значи е глупав и смешен каквито са всички антифенове.

Обичам те Слави.


Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: ati39]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано01.07.08 19:52



Златина, не си ли разбрала, че антифеновете питаят ненавист към всичко българско? Затова те обявяват нашият фолклор за чалга и обсипват малцината ни български творци-патриоти с всякакви гнусни епитети!!!



Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Лaзapoв]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано01.07.08 20:21



хм, почвам да си мисля, че ти си нов артист от бандата пъпчиви тийнове. Жалко бързо се издадохте, не ми е забавно





Тема Re: Слави, с теб сме!!!нови [re: Kapakoлю]  
Автор Лaзapoв (поклонник)
Публикувано01.07.08 20:31



Не, просто се дразня от групичката отрицатели на всичко красиво в нашата родна страна. И не виждам защо трябва да се подигравате с ентусиазма и преклонението на Златина пред явлението Слави Трифонов. Или може би и вие искате да вкусите от известността, която тя спечели с отдадеността си към своя идол?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.