Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 14.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към антифеноветенови  
Автор James_Marsden (готин)
Публикувано03.06.08 18:15



Ако не бяхте антифенове нямаше да обиждате Слави.
Като не можете да го харесвате, поне го игнорирайте тотално.
Има и дистанционно. Никой не ви кара да го гледате.
Все още има хора с чувство за хумор в тази държава и затова го гледаме.
Аз лично много харесвам неговите вицове. Е сега феновете му станахме повече във форума. Да видите, ще Слави има много фенове.
Просто ние феновете не сме като вас и си имаме друга работа,
Работим, не седим по цял ден във форума.



Тема Re: Въпрос към антифеноветенови [re: James_Marsden]  
Автор P. - koвaчa (член)
Публикувано04.06.08 01:03



Здравейте:)))
Гледам тук тотална война всички обиждат и "фенове" и "антифенове"
С какво не ме увлича Слави с ужасната си грозотия с превеликото си самочувствие с огромния брой тъпи песни .С какво си го спомням с добро с хубавите си политически скечове някога с приятно прекараният единствен концерт негов на който съм бил.Жените направо откачаха.Още Руслан Мъйнов беше в групата
Защопиша отчасти защото имам време отчасти защото искрено казано съм загрижен за този човек Не разбирам какво става с него все повече не разбирам Хубави са му вицовете но това не е всичко в живота Пожелавам му здраве и дълъг живот и ...малко да дойде на себе си Хората от политически постове се отказват Ами Негова си работа той си решава какво да прави с живота си Голямата известност е бреме с което могат да се справят само големи хора да не му дойде в повечко Имам само добри пожелания за него въпреки че не ми е интересен.
Каквото сам си направиш цяло село не могат ти го стори.Слави може би трябва да си даде отдих ако не е вече твърде късно.



Тема Re: Въпрос към антифеноветенови [re: P. - koвaчa]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано04.06.08 01:19



Уважаеми приятелю, уважавам стилът на всеки пишещ, но би ли се опитал да сложиш тук-таме, ей-така, просто за разнообразие, някоя и друга точка и/или запетайка, че иначе постингът ти звучи като едно безкрайно изречение...
Иначе съм 100% съгласен с тебе.
Уви, единственият, който не се сеща да си отиде когато му е времето, естествено, е самият Слави.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Редактирано от Sapiens на 04.06.08 01:22.



Тема Re: Въпрос към антифеноветенови [re: James_Marsden]  
Автор AGLER ()
Публикувано04.06.08 01:50



Е сега феновете му станахме повече във форума. Да видите, ще Слави има много фенове.


Станахте, станахте Златенче,
шизофренията те раздвои с James_Marsden, утре
ще те разтрои с Наполеон !

Спокойно, всичко с времето си!

Е ние за разнообразие ще се правим, че не забелязваме
кукундрелския шизоиден стил на Златенчето у всеки "новопоявил" се фен..............



Тема Re: Въпрос към антифеноветенови [re: P. - koвaчa]  
Автор AGLER ()
Публикувано04.06.08 01:52



И тук ли цъфна да ръсиш бисери?
За тук ставаш..................



Тема Re: Въпрос към антифеноветенови [re: Sapiens]  
Автор P. - koвaчa (член)
Публикувано04.06.08 03:23



Благодаря.Мъча се да си оправя правописа. Аз наистина не искам Слави да не е добре.Защото здравето и доброто материално състояние са признак за добре изживян живот,стига човек да се бори за тях.



Тема Re: Въпрос към антифеноветенови [re: AGLER]  
Автор P. - koвaчa (член)
Публикувано04.06.08 03:37



Не искам да споря с Вас няма смисъл .Ако Вие сте Слави Трифонов - каквото съм имал да пиша, съм го написал ако не сте - не сте не е мой проблема.
Аз се боря с други неща, да кажем въобразил съм си, че има още какво да се направи в областа на "гаражната" физика и това ми стига.И вие ръсите бисери, всеки ръси бисери дори и Масларова ръси бисери хайде идете и и я спрете или поне я повозете на коня си. Много ще и хареса!!!



Тема Я, ето един интересен екземпляр!нови [re: P. - koвaчa]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано04.06.08 07:04



"какво да се направи в областа на "гаражната" физика и това ми стига."

Да не си решил да построиш LHC 2 у вас, в хола

?



Тема Re: Я, ето един интересен екземпляр!нови [re: Kirinlchiban]  
Автор AGLER ()
Публикувано04.06.08 12:02




Не позна!
Продължава да прави опити да запали водата /Н2О/
но до сега резултатите са само наводнения в гаража!




Тема Re: Въпрос към антифеноветенови [re: James_Marsden]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано04.06.08 13:30



Добре де, темата е озаглавена "Въпрос към антифеновете". Аз не виждам никакъв въпрос. Та, какво си щял да ни питаш или, докато си писал тези глупости, си забравил какъв е бил първоначалният замисъл?



Редактирано от aнoнимнa на 04.06.08 13:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.