Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 10.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Имало едно време въф Фен-клубанови  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.06.08 20:34



(бел.Н. Познат ли ви е стила? Имате ли си идея коя година е писано тфа? А можете ли да се сетите към кого е адресирано?)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
В отговор на:

АналФабетор и Никф претендират, че са хора горди, възвишени, постигнали всичко в живота професионално и богати - душевно и финансово.
С една дума - преуспели хора...


Претендират комплексари и неудачници като теб. Хора като мен и абетора НЯМАТ нужда да претендират за нещо което СА. Ами да - аз всъщност досега никъде и по никф начин не съм се фукал, че съм един до голяма степен преуспял човек, но ти го усещаш във всяка моя дума, нали душко?


В отговор на:

Ерго, би трябвало да се държат като такива.
Благородно, коректно и толерантно, спокойно и уравновесено.


Ами съвсем просто е, бе пич - тъй като и ние сме хора, хора със своите човешки нужди, хора които по някф начин трябва да разпускат и да освобождават напрежението за да могат да продължат и занапред да са благородни, коректни, толерантни, спокойни и уравновесени хора ние с абетора сме си намерили един наистина добър отдушник - вместо да се наливаме до пълно осфинване с ефтинджьос менте-алкохол и да държим пред кфарталните пияници дълги-предълги скучни и еднообразни речи на тема къф нещастник е Слави Трифонов и кфи сме ние по-по-най, вместо да пребиваме от бой жените си за да им доказваме кфи сме истински мъжкари, вместо да изнасилваме деца и животни за да се доказваме кфи сме могъщи ебачи, вместо да замеряме с развалени яйца и пиратки комшиите и добре скрити зад пердетата тихичко да се подхилкфаме кфи сме смелчаци и веселяци, вместо всички тези и други подобни кретении, които да ни повдигнат самочуфстфието (прочее все неща, които правите ти, малкия и въопще изметта като вас) ние си правим кефа като се бъзикаме с тъпите парчета като теб във виртуалната реалност. И да ти кажа - наистина върши работа. Тегля ти два-три виртуални шамара и вече се чуфстфам един много по-добър и определено по-уравновесен човек. Няма жертфи, няма кръф, няма престъпление или нарушени човешки права - страда само тфойто самочуфстфие, а то и без тфа спешно се нуждае от спускане на въздуха. Тъй де - като споменем и косвените ползи за общестфото като цяло: че малко или повече запълваме пропуските на тфоите родители и учители като те превъзпитаваме - може да се каже, че вършим и общестфенополезен труд, ебати.

---------------------------------------------------------------------------------------------------



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: Hekф]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.06.08 20:50



(бел.Н. А тфа знаете ли кога е писано?)

ф отговор е на един веселяк с ник Маймуна, който се беше обидил, че обиждам един наш мнооого стар познайник на маймуна

Дълбоко и най-искрено съжалявам ако съм засегнал маймуните. Прощавай, братчет, не е било със зла умисъл. Абсолютно си прав - Хапиенс-с-с всъщност и за маймуна не може да се класира. Обаче щот силно подозирам, че и повечето влечуги, земноводни и двойнодишащи риби също биха се засегнали (напълно справедливо) ако обявим, че Хапиенс-с е по-напред от тях в еволюцията... я най-добре занапред да му викаме Амебенс-с-с. Ми тъй де - с тоя неговия едноклетъчния мозък...



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: Hekф]  
Автор AGLER ()
Публикувано02.06.08 21:52



АналФабетор и Никф претендират, че са хора горди, възвишени, постигнали всичко в живота професионално и богати - душевно и финансово.
С една дума - преуспели хора...


Аз на твое място бих се савогръмнал, самообесил
или самогилотинирал след като те слагат в един кюп
с
ЕБАТОРА!




Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано03.06.08 00:55



За съжаление просто няма как нещастен и дребен човечец като теб да е на моето място, но ако имаше някф минимален шанс да видиш как е да си на моето място щеше да разбереш защо аз на моето си място обикновено се заливам от смях



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: Hekф]  
Автор AGLER ()
Публикувано03.06.08 02:01



За съжаление просто няма как нещастен и дребен човечец като теб да е на моето място, но ако имаше някф минимален шанс да видиш как е да си на моето място щеше да разбереш защо аз на моето си място обикновено се заливам от смях



Изглежда ти си единствения човек който може
да се смее на горецитираната Глупост!

Да не забравя да благодаря на Боговете, че
не са ме наказали с изпитанието да съм на "твоето място"!



Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: AGLER]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано03.06.08 02:12



Той отдавна сам си пише глупостите и после сам се смее на тях.

Редактирано от Kirinlchiban на 03.06.08 02:13.



Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано03.06.08 02:59



Тфа казвам и аз - няма да разбереш къф точно е вица.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано03.06.08 03:01



А пък ти уж щеше да си ходиш...



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: Hekф]  
Автор AGLER ()
Публикувано03.06.08 10:16



Тфа казвам и аз - няма да разбереш къф точно е вица.


Не е важно аз да мога да разбера "вица" ти!
Важно е другата Фенка да го е разбрала!



Тема Re: Имало едно време въф Фен-клубанови [re: AGLER]  
Автор Creeping Death (napalmoff )
Публикувано03.06.08 12:40



Абцелутно.







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.