Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 30.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Тема златина-мангалски бот?нови  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано01.06.08 06:48



след постингите от последните три дни ,тоталните обиди към златина тя си знае само своето -тоест 4-5 изречения- вероятно написани от някой друг за да може само да ги копира нонстоп.Снимката ако е истинска доказва следното това същество(защото определено не е човек)не е живяло нормално вероятно живее в някои от циганските интернати(тоест на наша-на данъкоплатците издръжка)умствено тя отговоря на 9 гиодишно дете с което се обяснява и изключително малоумния и правопис и начин на изразяване,естествено мъж не е виждала и няма и да види.Вероятно е получила първия си оргазъм (мастурбирайки разбира се) докато е гледала учиндолското говедо трифонов и тази й травма вече е непоправима.Що се отнася до другия екземпляр наречен некф тои вероятно е съседче на златина в интерната или психото както си изберете и със сигурност изобщо не е посещавал училище- и разбира се е от чист цигански произход
От всичко това се доказва за пореден път че трифонов отдавна няма рейтинг ,а тези кото го гледат са такива като наште двама познати
Това че изобщо е в ефир се дължи на доган,първанов и мисията възложена му от тях-да създава още изроди като златина и некф

Редактирано от Doc Braun на 01.06.08 06:49.



Тема Re: златина-мангалски бот?нови [re: Doc Braun]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано01.06.08 11:54



В отговор на:

Това че изобщо е в ефир се дължи на доган,първанов и мисията възложена му от тях-да създава още изроди като златина и некф




Логично - нали трябва зомбирано население, което да им гласува по изборите...



Тема Re: златина-мангалски бот?нови [re: Doc Braun]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано01.06.08 13:53



Ха ха ха била съм мангалка.
Да ама не.
За сажеление на безмозъщните антифенове .Аз не съм мангалка аз съм чиста Българка по произход.
А на някой антифенове .Вижте тази подписка.
В тази подписка има само един мои подпис.Нямам време да се подписвам.
Другите подписи са на почитатели и почитателки на Слави от различни възрасти и градове
http://www.bgpetition.com/Da-podkrepim-Slavi-Trifonov/view.html
Следователно със най малкия рейтинг на БТВ СА
Фор Бояр ,Комиците ,Ани Салич ,Гена Трайкова ,Ани Цолова ,Венелин Петков ,Иванчо и Андрейчо от Сблъсък и водещи на глупавия айдъл2.
Тези са с най малкия рейтинг.
Единствения човек ,които е с най високия рейтинг в БТВ и не му е паднал е Слави Трифонов.
А на теб Doc Braun.
Само този форум ли знаеш.
В официалният форум на Слави
http://forum.slavishow.com
Има хиляди почитатели на Слави ,които са се регистрирали.
Следователно ти Doc Braun си един лъжец .Такива сте всички вие антифеновете.
Едни лъжци.

Редактирано от ati39 на 01.06.08 14:01.



Тема Истината лъсна! [re: ati39]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано01.06.08 14:03



Абе ти нали доскоро твърдеше, че в тази подписка имало "само" 3 (три) твои подписа? Не ме карай да търся някое от многобройните ти по-стари мнения, където твърдиш, че си се подписвала три пъти. Сега твърдиш, че бил само един. Ето каква била иситната, фен на слави - лъжец!!!





Тема Re: Истината лъсна!нови [re: deadreckoning]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано01.06.08 14:16



Първо подписвах се 3 тази подписка.
Защото вие антифеновете се навряхте там.Тази подписка лично аз съм я създала .Трябваше да ви кажа .
Вие антифеновете нямате място в тази подписка.
Тази подписка е само за почитатели на Слави , а не за антифенове.
Като ви го казах това.Повече не се навряхте и млъкнахте .
И аз повече не се наложи да се подписвам.
Останалите подписи са на почитатели и почитателки на Слави от различни възрасти и градове.

Редактирано от ati39 на 01.06.08 14:20.



Тема Re: златина-мангалски бот?нови [re: Doc Braun]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано01.06.08 16:15



Моля, моля, Doc, не обиждай 9-годишните деца...
Определено и 3-годишни деца проявяват повече интелигентност от това същество (под въпрос, защото по-бие на вещество...) с неопределен пол, възраст и социален статус. За медицински да не говорим, то е ясно.
А, забравих - не може и да е бот.
Няма бот, който да е програмиран да пише с толкова правописни и стилови грешки, просто няма...
Тя просто не може да сложи поне една запетайка или точка на място, затова и изобщо не ги слага, за по-лесно. Това, че не знае къде се намира буквичката "ч" и вместо нея традиционно пише "щ", това че няма никакви препинателни знаци, тирета и т.н, това че след неколкократни забележки продължава да си пише "сАжЕление", обаче, говори, че може да е много лошо програмиран бот, най- вероятно от Никф...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Редактирано от Sapiens на 01.06.08 17:07.



Тема Куку, добре че ни подсети!нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.06.08 16:29



Първо подписвах се 3 тази подписка.
Защото вие антифеновете се навряхте там.Тази подписка лично аз съм я създала .Трябваше да ви кажа .
Вие антифеновете нямате място в тази подписка.
Тази подписка е само за почитатели на Слави , а не за антифенове.
Като ви го казах това.Повече не се навряхте и млъкнахте .


Хайде дружно да нападнем отново великата подписка на кукуто!




Редактирано от AGLER на 01.06.08 16:31.



Тема Re: златина-мангалски бот?нови [re: Doc Braun]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано01.06.08 18:22



Оки-доки, глупостите, които смело плещиш, доказват единстфено и точно две неща - че си 1. смотан и 2. чекиджия. Прочее не си забравил, че с теб имаме уговорка да се видим като си дойдеш в България, нали? Айде, целия цигански интернат барабар с психодиспансера отсреща сме ф нетърпеливо очакфане да проверим дали носиш на бой така както носиш на майтап.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: златина-мангалски бот?нови [re: Sapiens]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано01.06.08 18:59



Тц, тая идея - че Златина е бот програмиран от Некф и на мен ми беше хрумнала, обаче не мисля че е така. Наскоро се сетих на какво ми напомня стила и на писане - ами точно на един друг известен бот подвизаващ се под никнейм Стефан д-р Чолаков, Tcholi Boli - Sverige и още множество подобни. Някой друг е свършил работата!



Редактирано от deadreckoning на 01.06.08 19:01.



Тема Re: златина-мангалски бот?нови [re: Doc Braun]  
Автор Cтaнka Гepoйkaтa (ТВ критик)
Публикувано13.06.08 20:01



Бот? Обикновено тази дума се оупотребява от хора, които прекарват твърде много време пред компютрите.
Личи си че друга работа си нямате
Освен да киснете цял ден по форумите и да плюете по известните личности.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.