Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 10.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Съвет към феновете /по специално към Некъф/.....нови  
Автор AGLER ()
Публикувано27.05.08 22:15



...защото онова другото и така и така
нищо не би могло да разбере!


Анти фенове има драги само в болната ти кратуна!
Виж, фенове има - а фенството си е чиста проба маниакална психоза!
Ако не знаеш, това е психично отклонение, обикновенно свързано
с небезизвестната шизофрения!Тоест заболяването на Златинка!

А ние, останалите, нефеновете, чисто и просто като всеки средно интелигентен и нормален човек НЕ ХАРЕСВАМЕ Учиндолския селяндур,
и най откровенно се забавляваме с вашата вманяченост!





Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/.....нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано27.05.08 23:40



Ха ха ха ще умра от смях .Вие антифеновете сте били нормални интелегенти същества.
Всички вие антифенове сте ненормални и неинтелигентни същества ,които не умеят въобще да ръзсъждават правилно.





Тема Re: ati39нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.05.08 23:46



На тебе като психодиспансеризирана
ти е простено да пишеш всякакви малоумия!


Ти си отдавна неспасяем психиатричен казус!



Тема Фенството и трайбализъманови [re: AGLER]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано28.05.08 00:33



"Виж, фенове има - а фенството си е чиста проба маниакална психоза!
Ако не знаеш, това е психично отклонение, обикновенно свързано"


В антропологията има специален термин свързан с фенството, трайбализъм (tribalism).

Tribalism: internal social structure of a tribe can vary greatly from case to case, but, due to the small size of tribes, it is always a relatively simple structure, with few (if any) significant social distinctions between individuals. Tribalism has also sometimes been called "primitive communism" . Тribalism is the very first social system that human beings ever lived in, and it has lasted much longer than any other kind of society to date.
The other concept to which the word tribalism frequently refers is the possession of a strong cultural or ethnic identity that separates oneself as a member of one group from the members of another.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/.....нови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано28.05.08 10:54



Батковото, разбирам дълбокоинтимното ти желание да се себеусещаш като средно (и над средното) интелигентен, културен, разумен и - най-важното - нормален човек. Тфа е едно разбираемо човешко поведение присъщо дори на най-глупавите, най-смотаните и най-смахнатите хора. (една скоба - има едно много готино щатско социологическо проучване от преди 5 години, изследващо поведенчески модели (няма да ти давам линк, и без тфа нямаш нужното ниво и кфалификация за да схфанеш за кфо иде реч), чийто резултати определено смайват... един от по-забавните резултати, е че 80% от хората определено се смятат за по-умни и по-готини от 80% от хората - затфарям скобата).

Но... нека фсе пак гледаме реално на нещата. Един НЕфен НЯМА да дойде във форума на феновете. Един НЕфен няма да си губи времето се занимава с идиотщини от сорта да се обяснява на феновете колко са задръстени, заблудени и направо психясали щом са фенове. Един НЕфен никога не би разбрал феновете и техните пристрастия, но - за разлика от АНТИфена - дори не би му хрумнало да контактува с феновете по къфто и да било повод. (между другото - ако си прочел и - по-важното - си разбрал кфо е написал КуроНашибан относно фенстфото ще ти се изясни, че да си нечий фен е нещо абсолютно нормално. Със сигурност да не си нечий фен също е абсолютно нормално).

Ето защо нито един от хората, които влизат и ОСТАВАТ ф нашия форум не са НЕфенове. Хората, които посещават редовно и активно участфат ф нашия форум са или фенове или антифенове.

Не ме разбирай криво, Наглере - антифеновете винаги сте били добре дошли при нас и много се радвам ако не само си прекарвате добре, но дори и се забавлявате.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 28.05.08 11:06.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано28.05.08 16:53



Колко фена има в този форум?



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано28.05.08 20:35



Ако изключим трогателно-жалките ти опити да изглеждаш (дори само в собствените си очи) интелигентен, този опит е по пубертетски смешен и отчайващо тъп. Защо е тъп? Веднага ти обяснявам като на нормален само като те цитирам:

"Не ме разбирай криво, Наглере - антифеновете винаги сте били добре дошли при нас и много се радвам ако не само си прекарвате добре, но дори и се забавлявате."

Само за сведение - този клуб се нарича не "Персоналният клуб на Никф и Златена", а някак си по-простичко: "Шоуто на Слави"За по-тъпичките обяснявам - това означава, че тук може да изкаже мнението си за въпросното шоу ВСЕКИ, който има такова, независимо дали е положително или отрицателно, че даже и неутрално.

Аз се считам за свободен човек и определено не желая някъФ НикФ дришльо великодушно да ми разрешава да влизам или не в който и да е клуб или форум.
Също така, не желая въпросният дришльо да ме причислява към група, определена от него като "Фенове" или "Антифенове".
Съвсем определено ни най-малко не харесвам Арогантното Учиндолско Тъпо Парче по причини, които тук са изказвани и дискутирани хиляди пъти.
Това не ме прави нито фен, нито антифен, дори само защото тези понятия определят някакво отношение към него.
Аз съм дълбоко безразличен към това нескопосано и недодялано човешко творение с безкрайно голямо Его, което, заедно с номерът на обувките му, са единствено големите неща у него.
За по-тъпите, като Златена, обяснявам еще раз : "Дълбоко през к*ра ми е за това неморално говедо, натрупало пари от още по-голямата простотия на един нещастен беден народ. "
Тук влизам, просто за да се изкефя на посредствеността и тъпотията на едно нещастно болно същество, наречено Златена.
Кефи ме до безумие, въпреки, че ми е гузно да се кефя от нещастието на някого.
Обаче тя така сериозно се е възприела, че няма начин да не ти е смешно.
Има една мисъл "Страшното за един човек идва когато изгуби чувството си за хумор и когато започне да се възприема прекалено насериозно"...
Е, голямата бяла птица (Е, не е лебед, патка е!) Златена демонстрира как един абсолютно посредствен и психически увреден човек може да се приема абсолютно насериозно и да отдаде огромна част от жалкия си живот в служба на една напълно загубена кауза.
Колкото смешно, толкова и жалка, но пък и интересно и поучително.
Наслаждавам й се с почти чист научен интерес.
Обаче ти, НикФ-чо, понеже не си толкова тъп и посредствен, просто не ме кефиш, а отвращаваш, затова и те сравнявам с нещо , също така отвратително - рядко, жълтеникаво, вонящо лайно.
Sorry, ама не съм чак толкова перверзен, че да се кефя на такова нещо...
Та така, стой си там, където ти е отредено мястото и не се опитвай да даваш акъл, какъвто определено по рождение нямаш.
Също така, изобщо не се опитвай да си присвояваш някакви права върху някакъв общ форум, наречен "Шоуто на Слави", дори само защото не си Слави.
А може би си? Скрит зад този уникално тъп ник...
Не ме карай да казвам за тебе това, което винаги съм казвал за Слави -
"Най-сигурният начин Слави Трифонов да се самоубие е като падне от Егото си."
Хайде, цункай Златето и си споделете хапченцата, дарагой мой...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/... [re: Sapiens]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано28.05.08 23:53



За мен киро нашибания ,sapiens са антифенове ,които злобеят и завиждат на Слави
Защото не могат и да стъпят и на малкото пръстче на Слави.
Ако не бяха антифенове нямаше да влизат тук.
Слави е изкарал парите с честен труд и пот.
До загубените антифенове.
Правите си грешни изводи за истинския Слави Трифонов само от телевизиония екран.
Истината е съвсем друга.
Извън екрана.Слави е много мил и добър човек ,които не отказва подписи на своите почитатели.

Антифеновете не могат да разсъждават с главния мозък.
Ако можеха нямаше да си правят грешни изводи за Слави само от тв.екрана.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: ati39]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано29.05.08 00:03



А защо гузно-гузно не ми отговори, като те запитах дали се считаш за нормална - защото не искаш да излъжеш или...
Нали уж не беше лъжкиня, отговори...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Sapiens]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано29.05.08 00:06



Не отговорям на глупави и безмислени въпроси на някакви безмозъщни антифенове.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.