Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 27.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Съвет към феновете /по специално към Некъф/.....  
Автор AGLER ()
Публикувано27.05.08 22:15



...защото онова другото и така и така
нищо не би могло да разбере!


Анти фенове има драги само в болната ти кратуна!
Виж, фенове има - а фенството си е чиста проба маниакална психоза!
Ако не знаеш, това е психично отклонение, обикновенно свързано
с небезизвестната шизофрения!Тоест заболяването на Златинка!

А ние, останалите, нефеновете, чисто и просто като всеки средно интелигентен и нормален човек НЕ ХАРЕСВАМЕ Учиндолския селяндур,
и най откровенно се забавляваме с вашата вманяченост!





Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/.....нови [re: AGLER]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано27.05.08 23:40



Ха ха ха ще умра от смях .Вие антифеновете сте били нормални интелегенти същества.
Всички вие антифенове сте ненормални и неинтелигентни същества ,които не умеят въобще да ръзсъждават правилно.





Тема Re: ati39нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.05.08 23:46



На тебе като психодиспансеризирана
ти е простено да пишеш всякакви малоумия!


Ти си отдавна неспасяем психиатричен казус!



Тема Фенството и трайбализъманови [re: AGLER]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано28.05.08 00:33



"Виж, фенове има - а фенството си е чиста проба маниакална психоза!
Ако не знаеш, това е психично отклонение, обикновенно свързано"


В антропологията има специален термин свързан с фенството, трайбализъм (tribalism).

Tribalism: internal social structure of a tribe can vary greatly from case to case, but, due to the small size of tribes, it is always a relatively simple structure, with few (if any) significant social distinctions between individuals. Tribalism has also sometimes been called "primitive communism" . Тribalism is the very first social system that human beings ever lived in, and it has lasted much longer than any other kind of society to date.
The other concept to which the word tribalism frequently refers is the possession of a strong cultural or ethnic identity that separates oneself as a member of one group from the members of another.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/.....нови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано28.05.08 10:54



Батковото, разбирам дълбокоинтимното ти желание да се себеусещаш като средно (и над средното) интелигентен, културен, разумен и - най-важното - нормален човек. Тфа е едно разбираемо човешко поведение присъщо дори на най-глупавите, най-смотаните и най-смахнатите хора. (една скоба - има едно много готино щатско социологическо проучване от преди 5 години, изследващо поведенчески модели (няма да ти давам линк, и без тфа нямаш нужното ниво и кфалификация за да схфанеш за кфо иде реч), чийто резултати определено смайват... един от по-забавните резултати, е че 80% от хората определено се смятат за по-умни и по-готини от 80% от хората - затфарям скобата).

Но... нека фсе пак гледаме реално на нещата. Един НЕфен НЯМА да дойде във форума на феновете. Един НЕфен няма да си губи времето се занимава с идиотщини от сорта да се обяснява на феновете колко са задръстени, заблудени и направо психясали щом са фенове. Един НЕфен никога не би разбрал феновете и техните пристрастия, но - за разлика от АНТИфена - дори не би му хрумнало да контактува с феновете по къфто и да било повод. (между другото - ако си прочел и - по-важното - си разбрал кфо е написал КуроНашибан относно фенстфото ще ти се изясни, че да си нечий фен е нещо абсолютно нормално. Със сигурност да не си нечий фен също е абсолютно нормално).

Ето защо нито един от хората, които влизат и ОСТАВАТ ф нашия форум не са НЕфенове. Хората, които посещават редовно и активно участфат ф нашия форум са или фенове или антифенове.

Не ме разбирай криво, Наглере - антифеновете винаги сте били добре дошли при нас и много се радвам ако не само си прекарвате добре, но дори и се забавлявате.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 28.05.08 11:06.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано28.05.08 16:53



Колко фена има в този форум?



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано28.05.08 20:35



Ако изключим трогателно-жалките ти опити да изглеждаш (дори само в собствените си очи) интелигентен, този опит е по пубертетски смешен и отчайващо тъп. Защо е тъп? Веднага ти обяснявам като на нормален само като те цитирам:

"Не ме разбирай криво, Наглере - антифеновете винаги сте били добре дошли при нас и много се радвам ако не само си прекарвате добре, но дори и се забавлявате."

Само за сведение - този клуб се нарича не "Персоналният клуб на Никф и Златена", а някак си по-простичко: "Шоуто на Слави"За по-тъпичките обяснявам - това означава, че тук може да изкаже мнението си за въпросното шоу ВСЕКИ, който има такова, независимо дали е положително или отрицателно, че даже и неутрално.

Аз се считам за свободен човек и определено не желая някъФ НикФ дришльо великодушно да ми разрешава да влизам или не в който и да е клуб или форум.
Също така, не желая въпросният дришльо да ме причислява към група, определена от него като "Фенове" или "Антифенове".
Съвсем определено ни най-малко не харесвам Арогантното Учиндолско Тъпо Парче по причини, които тук са изказвани и дискутирани хиляди пъти.
Това не ме прави нито фен, нито антифен, дори само защото тези понятия определят някакво отношение към него.
Аз съм дълбоко безразличен към това нескопосано и недодялано човешко творение с безкрайно голямо Его, което, заедно с номерът на обувките му, са единствено големите неща у него.
За по-тъпите, като Златена, обяснявам еще раз : "Дълбоко през к*ра ми е за това неморално говедо, натрупало пари от още по-голямата простотия на един нещастен беден народ. "
Тук влизам, просто за да се изкефя на посредствеността и тъпотията на едно нещастно болно същество, наречено Златена.
Кефи ме до безумие, въпреки, че ми е гузно да се кефя от нещастието на някого.
Обаче тя така сериозно се е възприела, че няма начин да не ти е смешно.
Има една мисъл "Страшното за един човек идва когато изгуби чувството си за хумор и когато започне да се възприема прекалено насериозно"...
Е, голямата бяла птица (Е, не е лебед, патка е!) Златена демонстрира как един абсолютно посредствен и психически увреден човек може да се приема абсолютно насериозно и да отдаде огромна част от жалкия си живот в служба на една напълно загубена кауза.
Колкото смешно, толкова и жалка, но пък и интересно и поучително.
Наслаждавам й се с почти чист научен интерес.
Обаче ти, НикФ-чо, понеже не си толкова тъп и посредствен, просто не ме кефиш, а отвращаваш, затова и те сравнявам с нещо , също така отвратително - рядко, жълтеникаво, вонящо лайно.
Sorry, ама не съм чак толкова перверзен, че да се кефя на такова нещо...
Та така, стой си там, където ти е отредено мястото и не се опитвай да даваш акъл, какъвто определено по рождение нямаш.
Също така, изобщо не се опитвай да си присвояваш някакви права върху някакъв общ форум, наречен "Шоуто на Слави", дори само защото не си Слави.
А може би си? Скрит зад този уникално тъп ник...
Не ме карай да казвам за тебе това, което винаги съм казвал за Слави -
"Най-сигурният начин Слави Трифонов да се самоубие е като падне от Егото си."
Хайде, цункай Златето и си споделете хапченцата, дарагой мой...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Sapiens]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано28.05.08 23:53



За мен киро нашибания ,sapiens са антифенове ,които злобеят и завиждат на Слави
Защото не могат и да стъпят и на малкото пръстче на Слави.
Ако не бяха антифенове нямаше да влизат тук.
Слави е изкарал парите с честен труд и пот.
До загубените антифенове.
Правите си грешни изводи за истинския Слави Трифонов само от телевизиония екран.
Истината е съвсем друга.
Извън екрана.Слави е много мил и добър човек ,които не отказва подписи на своите почитатели.

Антифеновете не могат да разсъждават с главния мозък.
Ако можеха нямаше да си правят грешни изводи за Слави само от тв.екрана.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: ati39]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано29.05.08 00:03



А защо гузно-гузно не ми отговори, като те запитах дали се считаш за нормална - защото не искаш да излъжеш или...
Нали уж не беше лъжкиня, отговори...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Sapiens]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано29.05.08 00:06



Не отговорям на глупави и безмислени въпроси на някакви безмозъщни антифенове.





Тема Re: Sapiensнови [re: Sapiens]  
Автор AGLER ()
Публикувано29.05.08 13:34



А защо гузно-гузно не ми отговори, като те запитах дали се считаш за нормална - защото не искаш да излъжеш или...
Нали уж не беше лъжкиня, отговори...


Не е лъжкиня!
Има типично поведение за болен от шизофрения.
Характерно при тях е, че никога не отговарят на
въпроси касаещи психичното им здраве!
Или го отклоняват или го пропускат.

Та има характерни поведенчески блези
за човек с тежка форма.Личат от всеки пост.
Щаблонизиране и натрапчиво повтаряне на
заучени словестни форми.Неадекватни реакции на отговор
дължащи се на неспособност за осмисляне на въпроса.
Понякога игнориране на въпроса и даване на отговор
отключил се от подсъзнанието!

А бе кво да ти разправям повече!

Негативни симптоми или понижение на нормалните функции
при шизофрения:

* бедност на речта
* понижена годност за изразяване на емоции
* неспособност да се започне и поддържа целенасочено поведение
* хипоактивност


Могат да се регистрират няколко типа на протичане на заболяването.
При нея то протича ПРОГРЕДИЕНТНО -
непрекъснато, без пристъпи протичане, с прогресивно обогатяване на симптомите и нарастващ дефицит на личоността. Завършва с изразен дефицит на функциониране в обществото. Този тип на протичане се нарича още злокачествена Шизофрения.




Редактирано от AGLER на 29.05.08 13:44.



Тема Re: Sapiensнови [re: AGLER]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано29.05.08 17:59



Е, Аглер, ти си станал вече спец по психичните заболявания покрай Златинка.

Да вземеш да отвориш един кабинет, че да я полекуваш малко...



Тема Re: Sapiensнови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано29.05.08 18:27



Охо-хо, д-р Наглер Хаус се развихря, а? И кфо, диагнозки некфи поставяш вече и по интернет, а друже? То тфа хубуу, ама само на мен ли ми се струва, че абсолютно същите симтоми, които ти (уж) наблюдаваш у Златинчето със сигурност се проявяват напоследък и при Хамстера (ако не е ясно - за Хапиенса говоря - аз така си му викам: Хамстер, на галено Хамсти). Горкичкия Мерлинчо, горкото ми мишуенце... заразило се е.

Както и да е - дофтуре, а мен няма ли да ме диагностицираш? Ей го вна - питай ме дали се чуфстфам психически здраф. Айде, де - питай ме та да ти отговоря подобаващо



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано29.05.08 18:32



Достатъчно



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано29.05.08 18:51



Мерлинчо, Мерлинчо, суадкото ми мишуенце, глупавичкото ми хамстерче - вярваш ли ми, че толкова слабо ме бОли фара, че дори не смятам за нужно да ти изяснявам ТОЧНО къде и ТОЧНО колко ме бОли фара за тфоите чуфстфа, желания и стремежи (е, на моменти ми става малко жал за фсичката тази дрисня, която си ми изписал така старателно, но после се сещам къф си невероятен идиот и... ами минава ми)

Батковото, нека ти го кажа с думи прости: ако с нещо... лично теб... те дразня или те карам да се чуфстфаш дискомфортно... не, не би трябвало - та ние с теб сме си такива големи дружки, нали? Но... ако фсе пак смяташ, че правя разни неприятни за теб неща... ако според теб казвам неща, които ти причиняват некфи страдания... е, дали имаш някфа поне малко от малко смислена идея как можеш да ме накараш да спра да ти причинявам тези страдания? Не?

Е, къфто и да ти е случая - или спри да ми цивриш и се дръж като мъж (ако може да се нарече мъж лайното, което се кефи да дразни хора като Златинчето) или... си намери някое по-подходящо за изтънчената ти и нежна душевност място



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 29.05.08 19:13.



Тема Re: Sapiensнови [re: AGLER]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано29.05.08 18:57



Мале, мале...
Ами аз отдавна разправям, че то, горкото си е болничко, ама кой да ме чуе...
Само НикФ, май и влиза в синхрон... Дали пък и той...
Мъчно ми стана за тях, май вече няма да се гавря с тях, срамотно е да биеш паднал...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: aнoнимнaнови [re: aнoнимнa]  
Автор AGLER ()
Публикувано29.05.08 19:00



Няма лечение.
Невролептиците не помагат, те са ефективни към позитивните симптоми на заболяването и неефективни към негативните болестни симптоми.
За съжаление нейните болестни симптоми са НЕГАТИВНИ!~



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано29.05.08 19:05



Не-е-е, н`оо ме кефиш, вЕрвай ми, като не видя някоя твоя простотия през три-четири часа, просто изпадам в абстиненция, започвам да си късам потника, и...
Абе, какво да ти разправям, направо ми липсват финесът и дълбоките ти словесни експромпти, просто ми е дискомфортно без тебе.
Моля те, пиши си тъпотиите колкото се може по-често, ако трябва, ще ти плащам, само не ме лишавай от тях дълго време...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано29.05.08 20:20



Споко, бе Хамсти - вервам ти. Вервам и че душевната криза, която те е тресла, докато си писал предишния си постинг вече те е разминала и пак си си стария смотан, но пък толкова чаровен със задръстеността си Хамстю.

Айде бегай да си тичкаш ся въф въртележката



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано29.05.08 20:27



Ако не сме ние "анти-феновете", този форум щеше да е закрит поради липса на пишещи в него.





Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано30.05.08 00:28



!!! Благодаря ти! Пиша с насълзени от щастие очи и разтреперяни ръце...
Благодаря ти за поредната тъпотия, взех си дозата, сега се чувствам много по-добре...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Sapiensнови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано30.05.08 01:29



"Ей го вна - питай ме дали се чуфстфам психически здраф. Айде, де - питай ме та да ти отговоря подобаващо"

Няма смисъл да те пита. То се вижда, че си чик-чирик.

Аз мисля рязко да намаля писането тук, понеже вече не искам да бъда съпричастен към гаврата, която се сипе върху теб и Златина от месеци насам.

Редактирано от Kirinlchiban на 30.05.08 01:30.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано30.05.08 14:15



Глей ся, Нашибане, да ти обясня как стоят нещата. Начи принципно има полза дори от антифеновете. Но ако обичаш айде да си знаеш мястото: ако не сте вие - текущите антифенове - ще са следващите антифенове, така че и с вас и без вас Земята ще продължава да се върти. Дали ме разбра?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Sapiensнови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано30.05.08 14:22



"Гаврата, която се сипе" - кфо точно имаш предвид? Може би смешните, забавни със сфоята тотална неуспешност опити на хамстера Мерлинчо, на "доктор" Наглер и тфоите да изтъкнете кфи сте ебаси интелигентните и културни пичове? Е, да - ф някф смисъл тфа наистина е гавра и може да се каже, че се сипе... ама реши, че е върху мен и Златинчето?

Иначе да кажа, че ще ми е мъчно и ще ми липсфаш ако спреш да балалайстфаш при нас значи много да излъжа. Бегай, Хамерикан шитмейкър-е, бегай и не се връщай.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано30.05.08 14:25



Хамсти, радвам се за теб, но трябва да знаеш, че подобрението ще е временно. Мен ако питаш я най-добре помоли доктор Наглер да ти предпише нещо по-сериозно като лечение



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано30.05.08 23:42



О-о-о, и ти си ми достатъчен, при това си ми безплатен.
А и ти не можеш да не генерираш велики тъпотии, следователно си имам вечен източник...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Sapiens]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано31.05.08 00:03



Sapiens не си добре с главния мозък.Струвами се ще се нуждаеш от безплатно лечение в някой психиатрична клиника на България.
А бе те всички антифенове са за Карлуково.Айде марш там.

Редактирано от ati39 на 31.05.08 00:04.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано31.05.08 00:07



"да ти обясня как стоят нещата."

Ти ли ще ми обясняваш, как стоят нещата бе идиот ?

"Дали ме разбра?"

Нищо не се разбира от бръщолевенето ти. Ти си ненормален, не ми се занимава с леке като теб.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано31.05.08 00:13



Аз по голямо леке от киро шибания не виждам.
Айде всички антифенове бегом марш в Карлуково психиатричната клиника на България.
Там ви е мястото.




Редактирано от ati39 на 31.05.08 00:14.



Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано31.05.08 00:22



Ми то баш там ти е проблема, бе Хамс - че на моите "велики тъпотии" реагираш противоречиво - ту ми се кефиш на макс, ту неочакфано изперкфаш. Прочее кфо те притеснява? Нямаш пари и търсиш да минеш тънкана? Ма недей се приснява - сигурен съм, че и Наглера няма да ти иска пари и ще ти помогне ей тъй заради едното удоволстфие да изръси компетентни мозъци.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано31.05.08 01:18



Хи-хи-хи, Големотодоброутро Хамерикан шитмейкъре - ти да не би верно да си верваш, че форума ще се срине, ако не си ти да го огряваш с присъстфието си? Смех, смеееех.

Арееее, дигай гълъбите и бъди споко - ще дойде друг идиот на тфойто място да ни развеселява с превземки и хфалипръцкофщини.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Диагноза - Златенанови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано31.05.08 12:19



Sapiens не си добре с главния мозък.Струвами се ще се нуждаеш от безплатно лечение в някой психиатрична клиника на България.
А бе те всички антифенове са за Карлуково.Айде марш там.


Типично за шизофреник!
Невъзможност за самопреценка!
Обвинява всички останали в "лудост"!



И НАЙ ВАЖНОТО - НИКОГА НЕ ОТГОВАРЯ НА ПОСТ В КОЙТО СЕ
СПОМЕНАВА ШИЗОФРЕННОТО Й ЗАБОЛЯВАНЕ!




Тема Re: Диагноза - Златенанови [re: AGLER]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано31.05.08 19:41



Или се прави на тапа, сякаш не става изобщо въпрос за нея...
Обаче пък най-добросъвестно отговаря на постинги, предназначени за НикФ, явно заболяването й я кара непрекъснато да си търси идоли, за които "да се грижи, ухажва, боготвори и неистово защитава".
Изпрати на майка й сметка за правилната диагноза, която и постави.

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re:Sapiensнови [re: Sapiens]  
Автор AGLER ()
Публикувано31.05.08 20:03



явно заболяването й я кара непрекъснато да си търси идоли, за които "да се грижи, ухажва, боготвори и неистово защитава".


Това вече е друго и няма нищо общо с шизофренията.
Причините се дължат на сексуална незадоволеност и
отсъствието на каквито и да е сексуални контакти.

При шизофренията необходимоста от сексуални
контакти си е като при здрави хора.
Отсъствието и при едните и при другите в някои случаи
води до търсене на обект за обгрижване без
самият обект да е предявил готовност за приемане на такива грижи!





Тема Re: Диагноза - Златенанови [re: Sapiens]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано31.05.08 20:15



Може пък Златина и Некф да са един и същ човек, страдащ от раздвоение на личността. Нещо като доктор Джекил и мистър Хайд. За съжаление няма модератор или поне не се е вясвал в скоро време, който да потвърди или отрече това.





Тема Re: Диагноза - Златенанови [re: deadreckoning]  
Автор PsipaL (amare montis)
Публикувано31.05.08 21:50



Еееее, недей така! Къде ги сравняваш, бе човек? Некф е класен писач и доста хора влизат тук, точно заради неговите постинги.





Тема Re: Диагноза - Златенанови [re: deadreckoning]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано01.06.08 01:13



Уви, не са.
Никф е зеленикаво рядко лайно, но не е отчайващо тъп, освен това го познавам от поне 4 години.
А "голямата бяла птица" Златена се появи скоро.
Всъщност, това не е аргумент, колко му е Никф да си е раздвоил личността - едно рядко лайно Никф (д-р Джекил) и тъпото Ати (м-р Хайд).
Може и трета самоличност - бот.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема А на Хапиенса кога ще му направиш една диагнозка?нови [re: AGLER]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано01.06.08 18:28



Наглере, и Хапиенса има нужда от професионален поглед. Погледни го, моля те, че нещо напоследък се влошават при него нещата. Ако трябва аз ще заплатя разходите



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапиенснови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано01.06.08 19:50



Хамстю, ама ти от четири години ли си при нас? Ма много бе! И кфо викаш - от четири години редовно ни посещаваш, но въобще и изобщо не си антифен, дет се вика само заради Златина влизаш при нас, а? Много интересно щото Златина наистина е отскоро при нас, пък ти явно щото четири години просто си я чакал да се появи...

Но най-голямата изненада не е разумът, най-голямата изненада ще е ако се окаже, че Златина фсъщност е тфое алтерего. Тфа ще е верно ебаси вица - Хамсти и Златина да са различни личности на един и същ човек. И да ти кажа - връзва се... нека Наглера да ти каже, че от психиатрична гледна точка е напълно възможно.

Мдааа... трябва да се допитам до доктор Наглер да провери тази изключително интересна хипотеза.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: А на Хапиенса кога ще му направиш една диагнознови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 02:10



Ако ти платя заплатата, Никфчо...
Продължавай да ме развличаш така, казах че ще ти плащам.
Обаче нещо много епизодично започна да се появяваш, кФо, нещо страх ли те е, срам ли те е?
Или си заместФате с Отрицателното IQ?

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 02:18



Хе-хе-хе, тъпчо, ти вече и да четеш ли се отучи?
Казах, че от повече от четири години те познавам, а не че влизам в тъпия клуб от толкова.
Влизам, когато искам да се изкефя на Отрицателното IQ - това чудо на природата, както и на тФоите брилянтни тъпотии.
То и ти си чудо на природата - Черната дупка на човешкия интелект, ама не е възможно дори да се доближиш до Отрицателното IQ то си е направо Антиинтелект.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.06.08 03:25



Антифен си, мойто момче. Да, разбирам те - голем срам е тфа и те разбирам, че не искаш да го признаеш дори пред себе си. Но колкото и да бягаш от истината - нещата са ясни

"Аз" - опитфа се да ни будалка глупачето Хамсти - "казах, че познавам Некф от четири години, а не че още оттогава досаждам, балалайстфам и се правя на мнооо отфорен ф този иначе тоооолкова тъп и тооооолкова скучен форум". А дали ще е възможно да разкажеш откъде точно ме познаваш, щот аз пък преди четири години нещо нямам спомен да съм посещавал други форуми осфен този.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: А на Хапиенса кога ще му направиш една диагнознови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.06.08 03:37



Хи-хи-хи, ти ли ще ми плащаш? Ти? Я по-добре си спести и без тфа оскъдните финанси да си платиш на Наглера за консултацията. Имаш нужда, а психарите не са никак ефтини.

И кфо викаш - много епизодично влизам; на теб ти се иска да е по-начесто, нали? Не че го правя нарочно, но некси ме обзема едно хубаво чуфстфо като знам, че ти е гадно и че мреш ф тежка абстиненция докато ме чакаш пак да се появя. Кофти, а? Нека ти е кофти, жалък наркоман такъф



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 14:17



Яко те дръсти склерозата, рожбе малоумна...
Ама не тъжи, никой не е избягал от нея. Едни по-рано, ние по-късно.
Явно, ти не си от по-късните. За годинките ти твърде рано те е халосала, че май и Гингко Билоба няма да ти помогне...
Като на по-тъпичък ти препоръчвам да си провериш откога са ти първите постинги в ТОЗИ клуб.
Ся да те сФетна по един друг Фъпрос - аз най-категорично не съм "антифен", колкото и да ти се иска.
Обяснявам ти популярно и на най-ниско ниво, че белким нещо вденеш...
За да си "антифен", означава или да мразиш "фенове", или да мразиш това, на което са фенове.
Аз не харесвам, не приемам, не понасям, не "дишам" простотията по принцип, било то твоята или на идола ти - Цървул Учиндолски Първи Самовлюбений.
Но това не значи, че ви мразя. Любовта, както и омразата са много силни чувства. Казал го е и Ботев, ако знаеш кой е...

Така, че не очаквай да падна толкова ниско, че да ставам "Антифен".
Него го презирам, ти ме кефиш.
Засега безплатно и много квалитетно.
Отрицателното IQ е извън всякаква класация. То е природен феномен и трябва да се охранява като такъв.
Но по-силни чувства не сте заслужили, шуте мой...
(Само да не се помислиш за клоун, защото клоун е професия, при това доста тежка...)
Дарбата и призванието ви е да веселите влизащите в този клуб.
И, засега, много успешно се справяте с тази нелека задача, браво!


"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.06.08 20:27



Аз викам да оставим настрана безкрайния и безсмислен спор кой кого забавлява - феновете антифеновете или обратното, по-важното е, че на фсички ни е много весело и забавно.

Обяснявам ти и аз научно-популярно като за хамстер експертно ниво (сиреч хамстер, който вече е научил кои бутони да не натиска за да не го удря тока) - "антифен" е човек, който не е фен, но е достатъчно нахъсан за да отделя от времето си за да посещава фен-клубове. А ти пак бъркаш нещата и не вдяваш, че така както при феновете има степени (умерен фен, надъхан фен, утрафен, Златина), така има степени и при антифеновете (умерен антифен, надъхан антифен, ултраантифен, Оки-Доки Гъзваташки, УУУ!). Та за да ти стане по-ясно ще ти дам и лесен пример: ето ние с теб, друже, сме от умерените - аз фен, ти - съотфетно антифен.

Та откъде казваш ме познаваш? Щото аз с паметта съм си добре, ама ти и на стари години не се научи как да не лъжеш елементарно като първолак.

(лирично отклонение: прочее ей ся се ровя из по-старите теми и постинги... мамка му, чета малоумниците-антифенове влизали някога при нас, чета аз кфо съм им писал и... абе фсе едно фчера е било... Помните ли малкия "режисьор" с голямото самочуфстфие и малката пишка? Помните ли Бастунски? А пък кфи сфестни хора са писали тук - помните ли ТРУПОНАРЕЗЕНинс, КМЕТА НА НЕТА и аббетор? Мдааа... баси кфи готини времена бяха - и феновете бяха баси пичовете, и антифеновете ставаха за ебане... ъъъ... исках да напиша "за ебафка")



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 23:12



...Прононсиран глупако с Его като Джомолунгма...
Е, или като на Слави Трифонов, което е същото...
Омръзна ми да ти вдявам, а ти да не вдяваш, затова ще ти отговоря като използвам мъдрите мисли на мъдри хора:
Аксиома на Сайрус:
Не всеки въпрос заслужава отговор.
Максима на Волтер:
Остроумното изказване абсолютно нищо не доказва.
Закон на Хендерсън:
Колкото по-малко думи сте казали, толкова по-малко ще ви се наложи да си вземете обратно.
И накрая - това, което трябваше да ти напиша най-напред, защото ти е най-необходимо:
Закон на Филон:
За да се учим от грешките си, отначало трябва да разберем, че ги вършим.


Хайде, със здраве...
И по-малко мастурбация, че вече не си от най-младите...
Включително и словесна...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано03.06.08 01:04



Батка, я си признай - правилно ли ми се струва, че май акъл се опитфаш да ми даваш? И ако да - защо ти е да го правиш? Нито аз имам някфа неотложна нужда от тфоя акъл, нито пък ти имаш някф акъл ф излишък.

Както и да е, фсе пак не те чух откъде каза, че се познаваме... ако ти още не си вдянал е време да започнеш да повдяваш: ще продължа да те тормозя докато не изплюеш камъчето

... между другото да имаш нещо общо с един друг форумен дришльо отпреди три-четири години - и той Хапиенс се беше нарекъл, ама с няколко с-с-с накрая?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано03.06.08 21:43



Повечко Гингко Билоба, батка, маай тройни дози, че бая си изпрошнал, чини ми се...
Правилно ти се струФа, опитФам се да ти налея малко акълец, ама пусто, потъва като в черна дупка...Нещо близките ти контакти със Златенка силно ти се отразяват...
То, не че преди това си бил особено умничък, ама сега....Направо си за завиждане...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор James_Marsden (готин)
Публикувано03.06.08 21:47



Хората, които критикуват известните хора са на доста ниско ниво.
Не уронвайте техния престиж.
Слушай какво. Когато направиш ти такова шоу тогава критикувай.
До тогава си мълчи.



Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: James_Marsden]  
Автор AGLER ()
Публикувано03.06.08 22:14



Хората, които критикуват известните хора са на доста ниско ниво.
Не уронвайте техния престиж.
Слушай какво. Когато направиш ти такова шоу тогава критикувай.
До тогава си мълчи.



Ето ги и почитателите на шоуто на Учиндолския цървул!






Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано04.06.08 00:29



Задръж си за сега мозъчното вещестфо и Билобата - и без тфа на теб ф момента повече ти трябват, щот нещо много почна да се разсейваш.

Та откъде каза, че се познаваме?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано04.06.08 01:15



НапъФай се, напъФай се, само гледай да не ти прегрее единствената самотна мозъчна клетка, че какво ще правим после без тебе...
Кой ще ме весели тогава, кой???

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано04.06.08 02:02



Не се разсейвай, Хамсти, а обясни като си ми такъф умничък как така хем не ти си влизал тук преди четири години, хем аз тогава не съм влизал в други клубове, хем пък некси сме успели да се запознаем навремето. Аз с мойта самотна мозъчна клетка съм пас, дай да те чуем теб с мозъчните клетки ф излишък кфо ще измъдриш.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 04.06.08 02:07.



Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано04.06.08 16:28



Какво е написал Джон Ленън на бележката, изпратена до Йоко Оно при първото им запознанство?
Промени думата на "think" и маай по задачите.
Билобата да си я пиеш редовно, че бая си закъсал...
И се постарай днес да ме поразвеселиш, че нещо нямам настроение.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано05.06.08 14:32



Па много си отфорен, бе Хамсти. Аз му викам "Хамстю, спри да ни будалкаш, мъжки", той ми вика "Маай по задачите". Еееееебати пича си да знаеш.

Ся... ясно е, че си влизал при нас преди четири години, интересно обаче защо толкова те е срам да си признаеш



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано05.06.08 19:03



Хич не се опитвай, поне на мене, да ми се правиш на пич, щото много добре те познавам кФа пу*ка си...
Другите можеш да се опитваш да ги заблуждаваш, особено Тъпото/Златена/Марсден/39/78 и т.н. Пред това недоразумение можеш да се правиш на мъж, ТО така или иначе няма да разбере разликата, щото и без това не е виждала мъж...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано05.06.08 20:27



Хамсти, явно те тресе климактериума и малко трудно вдяваш дори най-простичките въпроси, за тфа ще пофторя тфа, което те попитах:

Ся... ясно е, че си влизал при нас преди четири години, интересно обаче защо толкова те е срам да си признаеш?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.