Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 23.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 02:18



Хе-хе-хе, тъпчо, ти вече и да четеш ли се отучи?
Казах, че от повече от четири години те познавам, а не че влизам в тъпия клуб от толкова.
Влизам, когато искам да се изкефя на Отрицателното IQ - това чудо на природата, както и на тФоите брилянтни тъпотии.
То и ти си чудо на природата - Черната дупка на човешкия интелект, ама не е възможно дори да се доближиш до Отрицателното IQ то си е направо Антиинтелект.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.06.08 03:25



Антифен си, мойто момче. Да, разбирам те - голем срам е тфа и те разбирам, че не искаш да го признаеш дори пред себе си. Но колкото и да бягаш от истината - нещата са ясни

"Аз" - опитфа се да ни будалка глупачето Хамсти - "казах, че познавам Некф от четири години, а не че още оттогава досаждам, балалайстфам и се правя на мнооо отфорен ф този иначе тоооолкова тъп и тооооолкова скучен форум". А дали ще е възможно да разкажеш откъде точно ме познаваш, щот аз пък преди четири години нещо нямам спомен да съм посещавал други форуми осфен този.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: А на Хапиенса кога ще му направиш една диагнознови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.06.08 03:37



Хи-хи-хи, ти ли ще ми плащаш? Ти? Я по-добре си спести и без тфа оскъдните финанси да си платиш на Наглера за консултацията. Имаш нужда, а психарите не са никак ефтини.

И кфо викаш - много епизодично влизам; на теб ти се иска да е по-начесто, нали? Не че го правя нарочно, но некси ме обзема едно хубаво чуфстфо като знам, че ти е гадно и че мреш ф тежка абстиненция докато ме чакаш пак да се появя. Кофти, а? Нека ти е кофти, жалък наркоман такъф



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 14:17



Яко те дръсти склерозата, рожбе малоумна...
Ама не тъжи, никой не е избягал от нея. Едни по-рано, ние по-късно.
Явно, ти не си от по-късните. За годинките ти твърде рано те е халосала, че май и Гингко Билоба няма да ти помогне...
Като на по-тъпичък ти препоръчвам да си провериш откога са ти първите постинги в ТОЗИ клуб.
Ся да те сФетна по един друг Фъпрос - аз най-категорично не съм "антифен", колкото и да ти се иска.
Обяснявам ти популярно и на най-ниско ниво, че белким нещо вденеш...
За да си "антифен", означава или да мразиш "фенове", или да мразиш това, на което са фенове.
Аз не харесвам, не приемам, не понасям, не "дишам" простотията по принцип, било то твоята или на идола ти - Цървул Учиндолски Първи Самовлюбений.
Но това не значи, че ви мразя. Любовта, както и омразата са много силни чувства. Казал го е и Ботев, ако знаеш кой е...

Така, че не очаквай да падна толкова ниско, че да ставам "Антифен".
Него го презирам, ти ме кефиш.
Засега безплатно и много квалитетно.
Отрицателното IQ е извън всякаква класация. То е природен феномен и трябва да се охранява като такъв.
Но по-силни чувства не сте заслужили, шуте мой...
(Само да не се помислиш за клоун, защото клоун е професия, при това доста тежка...)
Дарбата и призванието ви е да веселите влизащите в този клуб.
И, засега, много успешно се справяте с тази нелека задача, браво!


"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.06.08 20:27



Аз викам да оставим настрана безкрайния и безсмислен спор кой кого забавлява - феновете антифеновете или обратното, по-важното е, че на фсички ни е много весело и забавно.

Обяснявам ти и аз научно-популярно като за хамстер експертно ниво (сиреч хамстер, който вече е научил кои бутони да не натиска за да не го удря тока) - "антифен" е човек, който не е фен, но е достатъчно нахъсан за да отделя от времето си за да посещава фен-клубове. А ти пак бъркаш нещата и не вдяваш, че така както при феновете има степени (умерен фен, надъхан фен, утрафен, Златина), така има степени и при антифеновете (умерен антифен, надъхан антифен, ултраантифен, Оки-Доки Гъзваташки, УУУ!). Та за да ти стане по-ясно ще ти дам и лесен пример: ето ние с теб, друже, сме от умерените - аз фен, ти - съотфетно антифен.

Та откъде казваш ме познаваш? Щото аз с паметта съм си добре, ама ти и на стари години не се научи как да не лъжеш елементарно като първолак.

(лирично отклонение: прочее ей ся се ровя из по-старите теми и постинги... мамка му, чета малоумниците-антифенове влизали някога при нас, чета аз кфо съм им писал и... абе фсе едно фчера е било... Помните ли малкия "режисьор" с голямото самочуфстфие и малката пишка? Помните ли Бастунски? А пък кфи сфестни хора са писали тук - помните ли ТРУПОНАРЕЗЕНинс, КМЕТА НА НЕТА и аббетор? Мдааа... баси кфи готини времена бяха - и феновете бяха баси пичовете, и антифеновете ставаха за ебане... ъъъ... исках да напиша "за ебафка")



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 23:12



...Прононсиран глупако с Его като Джомолунгма...
Е, или като на Слави Трифонов, което е същото...
Омръзна ми да ти вдявам, а ти да не вдяваш, затова ще ти отговоря като използвам мъдрите мисли на мъдри хора:
Аксиома на Сайрус:
Не всеки въпрос заслужава отговор.
Максима на Волтер:
Остроумното изказване абсолютно нищо не доказва.
Закон на Хендерсън:
Колкото по-малко думи сте казали, толкова по-малко ще ви се наложи да си вземете обратно.
И накрая - това, което трябваше да ти напиша най-напред, защото ти е най-необходимо:
Закон на Филон:
За да се учим от грешките си, отначало трябва да разберем, че ги вършим.


Хайде, със здраве...
И по-малко мастурбация, че вече не си от най-младите...
Включително и словесна...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано03.06.08 01:04



Батка, я си признай - правилно ли ми се струва, че май акъл се опитфаш да ми даваш? И ако да - защо ти е да го правиш? Нито аз имам някфа неотложна нужда от тфоя акъл, нито пък ти имаш някф акъл ф излишък.

Както и да е, фсе пак не те чух откъде каза, че се познаваме... ако ти още не си вдянал е време да започнеш да повдяваш: ще продължа да те тормозя докато не изплюеш камъчето

... между другото да имаш нещо общо с един друг форумен дришльо отпреди три-четири години - и той Хапиенс се беше нарекъл, ама с няколко с-с-с накрая?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Hekф]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано03.06.08 21:43



Повечко Гингко Билоба, батка, маай тройни дози, че бая си изпрошнал, чини ми се...
Правилно ти се струФа, опитФам се да ти налея малко акълец, ама пусто, потъва като в черна дупка...Нещо близките ти контакти със Златенка силно ти се отразяват...
То, не че преди това си бил особено умничък, ама сега....Направо си за завиждане...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: Sapiens]  
Автор James_Marsden (готин)
Публикувано03.06.08 21:47



Хората, които критикуват известните хора са на доста ниско ниво.
Не уронвайте техния престиж.
Слушай какво. Когато направиш ти такова шоу тогава критикувай.
До тогава си мълчи.



Тема Re: Хипотеза - Хапиенс е Златена, а Златена е Хапинови [re: James_Marsden]  
Автор AGLER ()
Публикувано03.06.08 22:14



Хората, които критикуват известните хора са на доста ниско ниво.
Не уронвайте техния престиж.
Слушай какво. Когато направиш ти такова шоу тогава критикувай.
До тогава си мълчи.



Ето ги и почитателите на шоуто на Учиндолския цървул!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.