Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 20.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Съвет към антифеноветенови [re: ati39]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано27.05.08 13:54



Ми ходят му на турнетата, защото особено в малките градчета нямат други забавления и чакат да отиде я Слави, я Галена или Преслава (последните две вероятно събират даже повече "фенове"). Между другото що ли си мисля, че възлюбеният ти няма да има повече турнета.
А пък при моите познати е точно обратното на баща ти - преди му хвърляха по едно око, колкото да се приспиват вечер, сега отдавна вече не го гледат, то е все едно и също. Когото и да питам, така казва. Мисля си, че никой човек, който се има за що-годе Ентелигентен, няма да седне да слуша клозетни майтапи и изтъркани вицове от Интернет, при това прочетени за n-ти път.
Аре със здраве, че нямам повече време да споря с ботове.





Тема Re: Съвет към антифеноветенови [re: Hekф]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано27.05.08 13:56



Не съм чела всичките, просто хвърлих един бегъл поглед и мисля, че беше достатъчно.

По-добре вземи ги прочети ти, за да видиш как мислят нормалните хора и да се убедиш колко се заблудени и двамата със Златинка.



Тема Re: Съвет към антифеноветенови [re: aнoнимнa]  
Автор ati39 (новак)
Публикувано27.05.08 14:09



Хората ,които плюят по Слави в dnes. bg са били нормални Българи.
Напротив хората които обиждат Слави са ненормални Българи.



Тема Re: Съвет към антифеноветенови [re: aнoнимнa]  
Автор ati39 (минаващ)
Публикувано27.05.08 14:32



анонимна правиш си грешен извод за Слави Трифонов само от телевизиония екран .
Истината е обаче съвсем друга.
Извън екрана Слави е много мил и добър човек и не отказва подписи на своите почитатели.
Много мразя хора ,които си правя грешни изводи само от тв екрана.



Тема Re: ati39нови [re: ati39]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.05.08 14:47



Явно днес си пропуснала да си изпиеш розовите хапчета!
Внимавай, ще минеш на електрошокова терапия в скоро време.



Тема Re: Съвет към антифеноветенови [re: ati39]  
Автор aнoнимнa ()
Публикувано27.05.08 15:14



Хаха, не отказва подписи!

Това ли е доказателството за невероятната му добродетел??
Не аз, а ти си правиш изводи какъв е човекът само от ТВ екран. Значи трябва да мразиш себе си.



Тема Re: Съвет към антифеноветенови [re: aнoнимнa]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано27.05.08 15:23



О, че то тфа дори е още по-типично за антифеновете - да правят безстрашно смели заключения на база "чух една баба на Женския пазар" и да се изпляскфат със страховити анализи "99% от хората", като под хората са имали предвид "тримата, с които фчера си говорих".

Но като така и така ще ставаш антифен нека тогава ти изясня нещо много важно (не за друго, а за да не се излагаш занапред като кифладжийка без кифли с глупости от сорта "не знаете колко сте заблудени") - няма такова нещо като "заблудени фенове". Фенстфото е въпрос на личен избор и е абсолютно без значение кфо мислели "нормалните хора".

Така... за домашно да напишеш следното изречение сто пъти "Фенстфото е въпрос на личен избор" (оставям на собстфената ти съвест да прецениш дали наистина ще се постараеш или ще използваш копи/пейст)



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 27.05.08 15:25.



Тема Съвет към Златинанови [re: ati39]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано27.05.08 15:46



Златина, слънце - ф кфо точно се опитфаш да убедиш смотаните антифенове? Че феновете на Слави Трифоноф и Шоуто на Слави сме много? Че сред тия фенове има интелигентни, културни и ерудирани хора? Че антифеновете трябва тутакси да се засрамят и да си намерят някое друго, по-смислено занимание?

Нищо такова няма да се случи, слънце. И не защото ти не се стараеш достатъчно, а защото ако антифеновете бяха разумни същестфа, които могат да мислят и да разсъждават просто нямаше да са антифенове.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Съвет към феновете /по специално към Некъф/...нови [re: Hekф]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.05.08 22:12



...защото онова другото и така и така
нищо не би могло да разбере!



Анти фенове има драги само в болната ти кратуна!
Виж, фенове има - а фенството си е чиста проба маниакална психоза!
Ако не знаеш, това е психично отклонение, обикновенно свързано
с небезизвестната шизофрения!Тоест заболяването на Златинка!

А ние, останалите, нефеновете, чисто и просто като всеки средно интелигентен и нормален човек НЕ ХАРЕСВАМЕ Учиндолския селяндур,
и най откровенно се забавляваме с вашата вманяченост!




Тема Re: Съвет към антифеноветенови [re: aнoнимнa]  
Автор James_Marsden (готин)
Публикувано03.06.08 18:23



Ето сега ще ти изразя моята позиция.
Ако не бяхте антифенове нямаше да обиждате Слави.
Като не можете да го харесвате, поне го игнорирайте тотално.
Има и дистанционно. Никой не ви кара да го гледате.
Все още има хора с чувство за хумор в тази държава и затова го гледаме.
Аз лично много харесвам неговите вицове. Е сега феновете му станахме повече във форума. Да видите, ще Слави има много фенове.
Просто ние феновете не сме като вас и си имаме друга работа,
Работим, не седим по цял ден във форума.
Ника анонимна завижда на Слави за успехите.Тя завижда и на Памела Андерсън, защото не е красива като нея.


-----------------






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.