Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 13.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Слави не си изпълнява обещаниятанови  
Автор aнoн4e ()
Публикувано24.04.08 16:38



Слави Трифонов ще съди измамени танцьори

Скандала разкри репортаж на "Приятно ми е, Мавриков" в предаването "Господари на ефира" по Нова ТВ
24.04.2008

Трима участници в танцувалното състезание, организирано от Слави Трифонов в неговото шоу по Би Ти Ви, ще бъдат съдени от популярния водещ.

Това беше съобщено в репортаж на "Приятно ми е, Мавриков" в предаването "Господари на ефира" по Нова ТВ.

Репортажът бил готов още преди три месеца, но не го излъчвали, защото искали да представят и другата гледна точка, а от продуцентската фирма на Трифонов отказвали да вземат отношение към претенциите на участниците.

"От "Седем осми" се криха три седмици преди да решат да дадат изявление", казва пред в. "Труд" продуцентът Джуди Халваджиян.

Живко Драгостинов, Кирил Димитров и Павлина Петрова се оплакват, че Слави Трифонов не спазил обещанието си да ги наеме за турне през миналото лято.

В "Господари на ефира" те разказаха, че били ангажирани само четирима от финалистите, а тях ги заплашили със съд, ако с изявления уронят престижа на компанията.

В "Господари на ефира" Росен Петров, главен редактор на "Шоуто на Слави", заяви, че Трифонов винаги спазвал обещавията си, но продуцентите на едно предаване сами избират кого да ангажират.

На въпрос на "Приятно ми, Мавриков" ще бъдат ли младежите компенсирани, Росен Петров каза, че ще ги компенсират "с един танц в съда". Той твърди, че те били нарушили декларация, според която нямат право да говорят публично.

Пред "Труд" Халваджиян пък казва: "Според наши адвокати правото е на страната на младежите. Обещание, което е дадено публично, трябва да бъде изпълнено."


Източник:



Е, Златинче, сега как ще оправдаеш "невероятния" и "страхотен" човек, по който си полудяла? Или просто ще следва поредното "Слави е много добър и страхотен българин, само дето завистливите антифенове не можаха да си го набият в тъпите кратуни... " и т.н. Което, разбира се, няма да е никакво оправдание за тази му постъпка. Искам само разумни, смислени и логически свързани отговори!

Редактирано от aнoн4e на 24.04.08 16:39.



Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: aнoн4e]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано24.04.08 17:09



Слави април 2007 влезе в болницата беше много зле .Видя се от първото интервю на Роско което взе от Слави в болницата.Не се знаеше дали ще продължи кариерата си.
Бих искала да питамат anon4e .Някога бил ли е в болница.И отдам били изпълнил обещанието което е дал преди да влезе в болницата.
Отговорът е не.Защото единственото за което мислиш е собственото си здраве и дали ще можеш да продължиш кариера си.Именно това се е мислил Слави.Разбирам какво е аз съм го преживяла .
Но тези които обиждат Слави не са го преживели и не знаят какво е .
А Живко Драгостинов и компания са неблагодарници.Ако не беше Слави които ги хранеше доста дълго време.Никои нямаше да знае кое Живко ,Павлина и Кирил.Тия тримцата сетиха ли са миналата година април месец да посетят Слави в болницата като толкова много го уважават.Отговорът е не.
Аз на тяхно място щях да посетя Слави в болницата.Мен са ме учили на възпитание и да уважаваш човека които ми е дал поле за изяви.Но тия тримката нямат елементарно човешко възпитание.
Храни куче да те лае.Слави им подаде ръка а те е захапаха

Редактирано от zlati.1978 на 24.04.08 17:13.



Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: zlati.1978]  
Автор aнoн4e ()
Публикувано24.04.08 17:48



Хубаво, бил е в болница. Но после се е оправил и е имал турне. И на него е взел някои от танцьорите, но подчертавам - някои, само четирима, а не всички, както беше обещал. Какво общо има болестта с това? И защо сума време се е крил от Господари на ефира и не е искал да им обясни нищо? Може би си е съчинявал 3 месеца какво да отговори?

Редактирано от aнoн4e на 24.04.08 17:50.



Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: aнoн4e]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано24.04.08 18:06



Има много общо с болницата.Първо човека не е знае дали ще оздравее и дали ще продължи кариерата си.Не става въпрос за турне а за клип.Тия тримцата неблагодарници от танцувай с мен 1 искат да участват в клип а не в турне.
Взел е най добрите от танцувай с мен 1 .
Гледам договор се размахват.Аз не видях договор с подписа на Слави ще сте ги взима навсякъде с себе си.
А що се отнася до Господарите на ефира те го правят за личен рейтинг.
И без това рейтинга на господарите е много малък.
господин Халваджиан мрази Слави и си го връща.



Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: aнoн4e]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано24.04.08 18:14



Тия тримцата от танцувай с мен 1 сетиха ли се през април месец когато Слави беше в болницата да го посетят као толкова много го уважават .Отговорът е не .Аз на тяхно място щях да отида да посетя човека в болницата.Мен са ме учели на елементарно човешко възпитание и да уважавам човека които ми е дал поле за изява.
А на тези хора които обвиняват Слави нямат елементарно човешко възпитание.





Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: zlati.1978]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано24.04.08 21:38



Боже, боже, боже, ако от тъпотия се умираше, сега трябваше да ти изнасят поне годишнина...


Нарушавам принципа си да не хвърлям камък в рядко лайно, с риск да се опръскам...
То, аз и да се опръскам, ще се измия, ама ти ще си останеш патологично тъпа, та чак вдлъбната, посмъртно и доживотно.
Да беше отишла да посетиш тъпия учиндолски цървул, който и от заболяването си съвсем цинично направи пари,(баш това Господ няма да му го прости и рано или късно ще си получи наказанието), да видим как щяха да те пуснат шестимата му гавази, които го охраняваха...
А Сивия кардинал - некадърното ченге Росенчо, макар че е твърде отвратителен на външен вид и няма никакво харизматично излъчване, въпреки всичко беше поне 5 пъти по-добър водещ от Цървул №46.
Масово хората коментираха, че са си отдъхнали и предаването започнало да им става малко по-интересно.
Превеждам ти, щото явно нищо не си разбрала дотук:
И с абсолютно некадърен и несимпатичен водещ, шоуто е по-интересно, отколкото с титулярния Цървул.

P.S. Извинявай, че употребявам думи, които са ти непознати, забравих, че си скилийно образование и имаш речников запас от 120 думи...

"Не винаги е най-правилно да постъпиш правилно."

Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: Sapiens]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано24.04.08 23:31



Sapiens ти си много малумен бе.
Слави Трифонов не се е приструвал за болеста си .Никога не би набравил шега със собственото си здраве.Не е в стила на Слави и не е такъв човек.



Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: zlati.1978]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано24.04.08 23:35



Няма оправия, Златинче - ти му обясняваш на говедото Сапиенс като на човек, ама то (нали си е говедо) рупа, ли рупа...

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: aнoн4e]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано24.04.08 23:43



Ах, горките танцьори - прелъстени и изоставени. Льош, Слави, много льош - как не го е срам да си подбира кого да води на турне и кого - не. Ма кфо като си е негово турнето?! Еееее, бахти и наглеца, начи

Ама пък Халваджиян като е такъф пич що не си ги вземе тия иначе толкова талантливи танцьори и да ги води той по турнета?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Слави не си изпълнява обещаниятанови [re: aнoн4e]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано25.04.08 11:52



Гледам договори се размахват тук.Но не видях договор с подписа на Слави Трифонов където да пише тия от танцувай с мен 1 ги взима навсякъде с себе си .
Този договор съществува само в празните глави на противниците на Слави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.