Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 16.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Слави закъсал финансовонови  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 02:12



Слави Закъсал финансово. Взел да приема пари не само от политически партии а и от фирми , за психологически тормоз на служителил Да ви запознаем по-подробно с поръчителите
Казвам се Тачо Тачев. Да ви се представя по- подробно. Аз съм много комплексиран от ниския си ръст и невзрачния си вид. За компенсация обичам да карам с висока скорост служебните автомобили / БМВ / и често ги троша, само че ми ги оправят безплатно, за сметка на фирмата. Работя в известна Израелска фирма, вноситер на БМВ. С поредица маневри успях да набутам и любовницата си във фирмата. Често правя доноси пред шефа, за колегите си и той е много доволен. В извънработно време обичам да фабрикувам всякакви компромати срещу неудобни за мен и моята К**ва колеги, понеже имам достъп до сървъра на СОТ-а. Шефът много се забавлява, да ги гледа. Имам доста успешна кариера за пред хората, но само ние двамата с шефа си знаем , че ме е хванал здраво за Т***ките и мърдане няма. Вечер се прибирам вкъщи при жена си и детето си, ни лук ял ни лук мирисал, и заспивам предоволен от последната мръсотия, която съм сътворил , срещу някой в офиса.



Казвам се Вера Колева. Аз съм изключително амбициозна личност, още от малка. Не подбирам никакви средства, преследвайки целта , липсват ми всякакви морални задръжки. Преди 3 години, по креватни заслуги си намерих работа, като финансов мениджър на една в една от най-известните компании за внос на луксозни автомобили БМВ. Възползвах се от едн невзрачния и силно комплексиран мениджър сервиз, на тази компания. Постепенно, с лицемерие и интриги, завъртях на малкия си пръст и мениджъра на фирмата, застарял евреин. Отстраних от пътя си няколко неудобни служители, които се усещаха за какво става въпрос.

Но за нещастие съм некадърна за всякакви други дейности, вече трети път катастрофирам със служебния автомобил БМВ. Не ми е минало и през ум, че причинявам доста щети на Работодателя, а работниците в сервиза ремонтират автомобила през работното си време.

Аз намерих начин да се отблагодаря на Работодателя, като представя фактура за собствени разходи, като фирмени. Добре, че смениха шефа преди тримесеца и най-важно преди да се е размирисало. Служителите, които се усетиха бяха изгонени от фирмата, с няколко добре реализирани интриги от моя страна, не само това, ами си и изпатиха доста , след това. Това го направих за назидание на всички,
за да разберат , че с мен шега не бива.
Аз съм съвършиния интиргант и съм врътнала не един от шефовете ми , в досегашната ми кариера.
И смятам да продължавам все така, до върха. Моля, да ме разберете правилно. Аз нямам друг шанс за оцеляване, след като съм неспособна да върша каквато и да било работа, пък и да работят маймуните, нали така?



Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: нинa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 03:18



Ами той преди 4 години си закри своята музикална компания БМК. Хубаво, все пак, че от 2005 насам излизат добри певици, защото предните добри бяха до 2001 максимум. 2001-2004 една добра певица нямаше. И не само в другите фирми, но и в БМК, а също и в Пайнер. А БМК на Слави имаше много добри изпълнители в края на 90-те.



Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 03:19



Сега, 2008 обаче се вижда завръщане на класическата чалга и разбиване на статуквото. Лошото е, че и Шоуто на Слави вече е статукво и май и то ще бъде разбито.



Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: нинa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 08:51



Някой пак е чел жълтите боклучи Уйкенд ,Шок и Сензация.



Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: zlatina]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 03:09



Информацията е от първа ръка Златинче.
Ти както винаги не си проверила а отговаряш с предрварително заучени клишета, които използваш уневерсално , без значение от темата или достоверността на информацията.



Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: Hинa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 09:07



Ха ха ха смях информацията е от първа ръка.
Първо информацията е от жълтите боклучи уйкенд ,шок и сензация.
Много лесно може да се преписе нещо от тези вестници и да се каже ,че е вярно.



Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: Hинa]  
Авторzlatina* (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 15:49



да да прочетах я достоверната информация.Така пише Слави закъсал финансово.Да да верно пише го в уважаван всекидневник.А аз тапачката умирах за него





Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: zlatina*]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 16:05



Ей педалско проклето мръсно говедо zlatina*. 20 02 2008 от 15:49.По голям тъпак аз от теб не виждам .Ти си най голeмият тъпак.И е признак на слабост да крадеш чужди никове и да пишес с тях.За мен това е признак на слабост.





Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: нинa]  
Авторzlati.1978 (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 18:02



закъсал еами нали виждаш че седи на 2 стола.Бтв и нова.Дам много е закъсал.



Тема Re: Слави закъсал финансовонови [re: zlati.1978]  
Автор zlati.1978 (непознат )
Публикувано22.03.08 20:25



Ехо нерегистрираният zlati.1978 22 03 2008 18:02 от мъжки пол май ти си закъсал с собствената си глава.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.