Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 27.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не закачайте Златина  
АвторTeлeмaн (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 14:54



Не закачайте Златина, все пак този клуб е за Шоуто на Слави, не за Златина Савова.



Тема Re: Не закачайте Златинанови [re: Teлeмaн]  
Авторkoпъp (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 15:59



Никой не би я закачал, ако имаше малко от малко преценка за това в кой свят живее.



Тема Re: Не закачайте Златинанови [re: Teлeмaн]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 13:25



В смисъл че съм откачена ли? За това ли да не ме закачат


Те и да ме закачат, аз пак ще откача. Искам да се извиня лично на всички анти-фенове като собствено устно по една свирка.



Тема Re: Не закачайте Златинанови [re: zlatina]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 15:07



Ей гейски простак zlatina от мъжки род 20 12 2008 от 13:25 запомни три неща от мен и си ги наврии в педалската куха кратунена глава.
1.Мразя антифеновете от дъното на душата си и никога ама никога не бих им се извинила.
2.Обожавам Слави Трифонов и никога не бих го предала.
3.Аз не пиша по цял ден за разлика от теб ,а се грижа за баба си която е на легло.



Тема Re: Не закачайте Златинанови [re: zlatina]  
Авторzlatina* (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 15:45



пиша понякогаш неща и аз не знам какво.Знам само ще:
1.Трябва да съм в добри отношения с антифеновете защото само те са искренете ми приятели.Била съм несправедлива с тях понякогаш закоето им се извинявам.
2.Сега разбрах какъв е Слави Трифонов.Вярвах му тои ме предаде.Разочарова ме.Мразя Слави Трифонов
3.Защото си нямам друга работа седа по цял ден на кампютъра.Еми друго какво да правя обичам да се заяждам и с хората.Това го правя наидобре.Ооооофффф тая моита баба имам си проблеми с нея не мога да се разбера с нея.



Тема Re: Не закачайте Златинанови [re: zlatina*]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 15:57



Ей педалски болкук гей zlatina * 20 03 2008.ot 15:45Запомни 4 неща от мен и си ги наври в кухата проста кратунена селска тъпа глава.
1.Антифеновете не са мои приятели
2.Никога няма да бъда с добри отношение с антифеновете.Мразя ги от дъното на душата.Също така мразя и тоя крадлив боклук zlatina* 20 03 2008 от 15:45.
2.Мои истински приятели са само феновете на Слави.
3.Не мразя Слави а го обожавам с цялото си сърце.
4.Първо не седя по цял ден на компютъра за разлика от теб ,защото наистина имам проблем с баба ми която е с нестабилна психика и с счупер крак.



Тема Re: Не закачайте Златинанови [re: zlatina*]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 16:11



Ей глупако педалски zlatina 20 03 2008 от 15:45 ти също като проклетите антифенове си спечели моята омраза.Ясна ли съм бе боклук такъв.
Няма по големи боклучи от антифеновете те са най големите.
И още нещо признак на слабост е да крадеш чужди никове и да пишес с тях.





Тема Re: Не закачайте Златинанови [re: zlatina*]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 16:21



За да ти доказа че съм голяма фенка на Слави Трифонов.Имам всички негови дискове и касети .Вчера си поръчах по интернет книгата на Слави за стърчането.Защото по магазините в Пловдив хората я бяха изкупили като топъл хляб.



Тема Че ние не закачаме Златина,нови [re: Teлeмaн]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 16:53



само си правим ташак с нея.





Тема Re: Не закачайте Златинанови [re: zlatina]  
Авторkoпъp (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 17:06



Нестабилната психика се предава през поколение, така че баба ти може да е горда!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.