Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 29.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Поздрав за Златинчетонови  
Авторkoпъp (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 10:51



В днешния си брой вестник Труд изнася следните данни: В деня на старта на "Пей с мен" е било гледано от 854 хиляди души, а "Мюзик Айдъл 2"- от милион и четиристотин хиляди души. Така че, драга ми фенке, примири се с мисълта, че "Седем осми", освен "Шоуто на Слави ", все още не могат да произведат нищо стойностно и трайно.



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: koпъp]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 11:41



Абе, да няма проследяващи у-ва в телевизорите?! Как така разбрахте колко хора го гледат? При това с категорични цифри... Няма спор, на всеки е ясно - "Пей с мен" е в пъти по-добро. Участниците са класи над колегите си от "Music Idol", а журито - няма нужда от коментар... Сравнете дебелия мазен гадник Фънки, неуспял басист, дето никой не го е чувал със звездите от другото жури и си направете сами изводите.



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: aнoнимeн]  
Авторkoпъp (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 12:22



Това са просто цифри, май френд. След седмица може и да надминат рейтинга на Мюзик Айдъл, но засега издишат. И за сведение- наистина има в около хиляда домакинства, ако не се лъжа такива устройства, които отчитат кой какво гледа. Подбират се на случаен принцип, макар да не съм сигурен какъв е процента на достоверност при такава ограничена извадка. Все пак от тези рейтинги рекламодателите преценяват къде да си пробутват шпековете и пастите за зъби.



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: aнoнимeн]  
АвторApxимeд (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 12:48



На онези, които не разбират от Математика вече им стана ясно кое е по-добро и колко класи са по-добри колегите от "Пей с мен".

Пред цифрите и боговете мълчат.

А вие, надрусани фенове?



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: Apxимeд]  
Авторkoпъp (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 13:59



http://lifestyle.ibox.bg/news/id_914290636



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: Apxимeд]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 14:01



Има и трета агенция .Аз работя в една независима агенция която съобщи Тв гледаемост.Няма да казвам как се казва тази агенция защото ще ме уволнят.Но ще кажа само резултатите .
Пей с мен-60%
Мюзик идол 2-12%
Същите тези проценти от тазия агенция дето аз работя и радио дарик го съобщи и след това господин Кеворк Кеворкян каза .Цитирам думите на господин Кеворк Кеворкян .На 10 03 2008 рейтинга на bTV се срина и то заради боклука мюзик идол2.
Нова не са очаквали ще bTV че подкупи ГФК да излъзат за резултатите в полза на мюзик идол 2.
А и вестник Труд се подведе под подкупните лъжливи агенци на ТВ.План /ТНС и ГФК.
Така че май феновете на скапаното ,скучно и безинтересно и пошло предаване мюзик идол 2 да се премирят.Рейтинга им е малък



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: zlatina]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 14:13



Е като са просто цифри и аз може да си пиша всякакви цифри ако ми платят.
Абе, да няма проследяващи у-ва в телевизорите?! Как така разбрахте колко хора го гледат? При това с категорични цифри...



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: aнoнимeн]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 14:15



Е, Злати стана ясно, че вече и ти работиш работа свързана с телевизия, но със рейтинзите.



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: aнoнимeн]  
Автор K9 (минаващ)
Публикувано12.03.08 14:43



Тая златина и тук ли е?В форума на

се пише като zlatena.Тая не я слуша главата.



Тема Re: Поздрав за Златинчетонови [re: K9]  
АвторQ_q (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 19:56



не я слуша, щото не мисли с главата си




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.