Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станциянови  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 09:59



Некъдърно жури ,избрани 12 финалисти не по талант а по красота ,които пеят адски фалшиво.Намаляване на рейтинга на мюзик идол 2.
Ето заповядайте .
При старта Мюзик идол в понеделник шоуто достигна максимален рейтинг (или "пик ", както му викат ) 21 ,6% ,а Мюзик идол 1 -25,1%.Разликата е близо 4%.
Какво става в следващите дни обаче .Вторият епизод на Мюзик идол2 достига максимален рейтинг около 22%,а втория на Мюзик идол 1-27%!
При третото предаване на Мюзик идол 2 нещата са още по зле за bTV и "Междинна станция".
Айдъл 2 стига до 20% ,а Айдъл 1-29%!Близо 9% разлика.
Слави и екипа му доказаха ,че са номер в шоубизнеса.
Жалко ,ще малумници като Калпазан , Човек от народа и разни подобни екземпляри не могат да го проумеят.Защото нямат толкова мозък в тъпите си глави.



Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 13:21



ти, иди там в гугъла, златино и чети, ама хубаво чети и запомни какво се пише за учиндолския селяк.

Там поне не може да е лъжа, има и факти Там също пише, защо слави трифонов не фигурира в тазгодишният мюзик айдъл.Аз няма да ти казвам защо, ти ще си го прочетеш, след като го намериш.



Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: Kalpazan]  
Автор Чoвek oт нapoдa (непознат )
Публикувано03.03.08 14:30



Славчо е селски хитрец, когато в едно нещо няма рейтинг го изостявя дори да го есътворил той. Разбирай като няма кинти в една работа била тя благородна или не, слявчо бяга като дявол от тамян. Кинтите са неговия бог. Слави е измекяр (златинче ако думата е нова и непонятна за тебе можеш да ме помолиш най-учтиво да ти я обясня ) .



Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: Чoвek oт нapoдa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 16:00



Слави доказа ще е номер 1 в шоубизнеса.
Без него предаванията са бози.
Справка провала и помията наречена Мюзик идол 2.
Жалко ще некъдърното ръководство на bTV не го разбраха.Защото са тъпи.Също като хората които са против 7/8.



Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 16:23



Слави постъпи правилно като отказа на bTV.
bTV използват всички свои звезди.
Разликата между нова и bTV e.
Нова уважават своите звезди ,а bTV не умеят да го правят.
Умните хора зная а тъпунгери като калпазан не могат да го схванат ,защото нямат толкова мозък в главите си.



Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 20:21



слави отдавна си е изпял песента!Той вече е прочетен вестник, защото нищо ново не показва.Вече бях казал, че неговото ново....... ми то като старото





Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 20:24



слави не е отказал на бтв, защото бтв изгони учиндолския селяк като мръсно коте.На тях не им трябват конфликтни личности и затова дългия го изметоха.златино, да можеш да се видиш колко си жалка.Порасни, бе, момиченце!





Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 20:32



Мюзик идол 2 е тотален провал и изпята песен.Благодарение на онези двама глупаци Иван и Андрей и некъдърното ръководство на bTV.
Тази година нова на 1 място благодарение на екипа на Слави.
А bTV на 3 място благодарение на некъдърните програмни шефове.
bTV беше телевизия достойна за уважение ,докато я управляваше Светла Василева ,докато разбираше ,че 7/8 разбира от шоубизнес повече от Робин Кафалиев ,Евтим Милошев и Иван и Андрей.
Жалко някой комплексарчета като калпазан не го разбраха.Защото нямат толкова мозък в главите си.



Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 09:26



bTV беше телевизия ,достойна за уважение ,докато я управляваше Светла Василева ,докато разбираше ,че 7/8 разбира от шоубизнес повече от Робин Кафалиев ,Евтим Милошев и Иван и Андрей.
За накажание на bTV .
Нова отива на 1 място благодарение на екипа на Слави.
А bTV отива на 4.Дано тогава някой шефове на bTV да си вземат поука.



Тема Re: БГ Мюзик идол 2 провал на bTV и Междинна станнови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 09:37



Ха ха ха калпазан въобще не си в час.
Eто заповядай
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-01-06&article=216939
Слави е отказал на bTV .
Защото знае ще bTV използват неговите хора и въобще не ги оценяват.
И аз ако бях на мястото на Слави по същия начин щях да постъпя.
Прецакаш ли Слави ,че бъде прецакан от него.
И това ще се оказе с високия рейтинг на Пей с мен.
Ето резултатите през пролетта.
Мюзик идол2 -15%
Пей с мен-99,9%
Тези резултати ти калпазан си ги наврии в кратуната.Защото ще се окажат верни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.