Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 27.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Слави - рапър  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано29.02.08 20:04



Абе, този некадърния почнал сега пък рап да пее! Е да де, то там се искат по-малко певчески умения отколкото и за чалгата.



Тема Re: Слави - рапърнови [re: Бpyrилдa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 20:14



Бругилда ти си некъдърник.
Слави е умен и има страхотен емоционален глас.
Обичам те Слави.





Тема Re: Слави - рапърнови [re: zlatina]  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано29.02.08 21:06



И от къде пък съдиш за мен колко съв кадърнА и колко не съм? Все тая всъщност. Но е факт, че кумирът ти не само не може да пее, а и на нищо не прилича. По какво ли му се прехласваш толкова?
Умствените му способности пък изобщо няма смисъл да обсъждаме. От началото, до края сценария си го чете, как пък не може поне част от него да запомни или поне да импровизира.





Тема Re: Слави - рапърнови [re: Бpyrилдa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 21:40



По скоро ти си некъдърна и грозна и не можеш да пееш.
Затова завиждаш на Слави Трифонов.
Слави освен ,че пее страхотно и емоционално.Той е чаровник ,сладък е и е адски секси.
Бругилда ти би ли запомнила от това което пишат сценаристите на Слави.
Отговорът е не.
А само знаеш да си отваряш устата и да обиждаш Слави.



Тема Re: Слави - рапърнови [re: zlatina]  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано29.02.08 21:56



Е, аз че не мога да пея, не мога, това е сигурно. Затова и не го правя. А Слави хем не може да пее, хем се пъне, та става за резил. А сценариите са му вече толкова елементарни, та не виждам защо, колкото и странно да звучи, дори ти да не можеш да ги запомниш.





Тема Re: Слави - рапърнови [re: Бpyrилдa]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 22:06



бих казал, че рапа му приляга кат' на свинче-звънче. И той по назад да не остане, демек " Вижте ме, АЗ мога и рап да пея", което ще рече:
Видяла мухата, че подковават коня, та и тя вдигнала петалата.
Освен това, всички видяхме как учиндолския селяк си получи и висшето музикално образование. Той си го получи, защото му го дадоха.Освен за шут, за друго не става.



Тема Re: Слави - рапърнови [re: Kalpazan]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 22:07



както е казано в една реклама :
--- Не става само с ядене, трябва и акъл!



Тема Re: Слави - рапърнови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 22:29



Калпазан ти пък ставаш само да лижеш гъза на УУУ ,Антифен ,hi_hi_hi ,Човек от народа ,Тинти и на Бругилда.
И още нещо ти калпазан си грозен ,некъдърен ,неадекватен .
Слави пее страхотно и емоционално .Той е голям чаровник адски секси и сладък е.
Затова мъже като Калпазан ревнуват от Слави.
А жени като Бругилда ревнуват от Слави.Защото никога няма да имат неговата кариера.



Тема Re: Слави - рапърнови [re: zlatina]  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано29.02.08 22:48



Айде стига к тона копи-пейст бе, отвори някой речник, ще се изненадаш колко е богат българският език.



Тема То не е забраненонови [re: Бpyrилдa]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 00:42



Нека се пробва човека. Те щом чалга-певиците започнаха да "пеят" рап.

Всъщност има разлика между рап, хип-хоп, и R&B, но у нас всичко се разбира като "рап". Който иска да види истински рапъри, да дойде на разходка след полунощ в даунтауна на Мемфис, ако разбира се него хване шубето.





Тема Re: Слави - рапърнови [re: Бpyrилдa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 11:02



Бругилда коя си ти да ми казваш какво да прави.Ти си никоя.
Бругилда ти си грозна неителегентна ,комплесирана и тъпа.Ти никога няма да имаш успехите на Слави.
И затова му завиждаш и злобееш срещу Слави.
Защото никога няма да имаш неговия ум ,интелегентност и чар.
Слави е голям чаровник ,адски секси и сладък е.
Обичам те Слави.



Тема Re: Слави - рапърнови [re: Бpyrилдa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 11:08



Слави си пее страхотно и емоционално.
А ти Бругилда би ли запомнила толкова много неща които пишат сценаристите на Слави.
Не защото е адски трудно да се запомни.
Но ти Бругилда си много тъпа и не можеш да го схванаш.
Само знаеш да си отваряш устата и да обиждаш Слави.
Ей такива неадекватни комплексирани и злобни хора като Бругилда ми лазят по нервите.





Тема Re: Слави - рапърнови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 13:03



ти, златино, оди да правиш свирки на оня дългия. Като " гледам", май за друго не ставаш.С твоите едни и същи недоволни реплики към всички нас, вече втръсна на всинца ни.Абе, момиченце, така ли няма да се обогати речника ти? Мисля, че противно на ника ми, а и за разлика от теб, пиша доста грамотно и разбрано. Единствена ТИ, не виждаш,че учиндолският селяк е един шут, и че за нищо друго не го бива.Мисли си, че може да пее, ама мноооого е далеч горкия от истината.

баси, и що да ревнувам от оня учиндолски селяк? Абе, ти у ред ли си? И кого да ревнувам?Няма да ти дойде акъла в главата, да знаеш. Срамота, за твоите почти 30 г. Вземай пример от децата в детската градина, имат по-трезво мислене от твоето.



Тема Re: Слави - рапърнови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 13:10



калпазан ти си селяк ,шут и кои си ти бе да ми казваш какво да правя.Ти си никой.
Слави си пее страхотно и емоционално.Освен това изглежда страхотно.
Ти калпазан никога няма да притежават страхотното тяло на Слави Трифонов и неговите мадами .Не казвам само балета ,Нели Петкова и Стефка Райкова.
Казвам и ние фенките на Слави които сме луди по него.
Обичам те Слави.



Тема Re: Слави - рапърнови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 13:16



на теб, акъл, златино, не може да ти се даде.Ти си като ония рогати, които вървят само с рогите напред. Че си луда по учиндолския селяк, спор няма, това го знаеш всички, защото не престана да тръбиш колко обичаш слави.
Златино, случайно да си баба Вуна?





Тема Re: Слави - рапърнови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 13:34



Не съм баба Вуна.



Тема Re: Слави - рапърнови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 13:38



аз да попитам, де, за всеки случай, щото тя-баба Вуна е метнала мерака на славчо





Тема Re: Слави - рапърнови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 13:38



Да бе вие тук не обиждате Слави.Вие всички тук обиждате Слави.
Само аз го защитавам.
А вие които го обиждате и критикувате.Не умеете да цените истинските и стойностни хора като Слави Трифонов.
А Слави е един от най истинските и стойностни хора в България.



Тема Re: То не е забраненонови [re: Kirinlchiban]  
Автор Чoвek oт нapoдa (непознат )
Публикувано02.03.08 18:58



Е той слвчо си е чалгар така че той си е потвърждение на правилото а не някакво изключение.



Тема Re: То не е забраненонови [re: Чoвek oт нapoдa]  
Авторzatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 09:44



Ей ник Човек от народа много си малумен тъп , комплексиран ,завистлив и злобен.
Слави не пее чалга и куку бенд не са чалгаджии.



Тема Re: То не е забраненонови [re: zatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 13:23



доколко си фенка на учиндолския селяк, че да не знаеш, че той си е чалгар.Всичките му песни са чалга.Ти....учи имаш ли???





Тема Re: То не е забраненонови [re: Kalpazan]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 13:56



уши*



Тема Re: То не е забраненонови [re: Kalpazan]  
Автор Чoвek oт нapoдa (непознат )
Публикувано03.03.08 14:01



До ника Златина
Златинче мила моя малка платена съфорумнице. За куку -бенд да си ме чула да казвам че са чалгаджии Не. Куку -бенд са доста добри музиканти но колкото и да са добри немогат да скрият липсата на талант на славчо да пее. Може би от тука идва и зависта на слави към примата на Българската Музика вечната номер едно ЛИЛИ ИВАНОВА на която славчо не може да и стъпи на малкия пръст и за това постоянно се заяжда с нея. Това че твоя идол е злобен и комлексиран ми е ясно защото никога няма да е номер едно. Куку бенд може и да станат номер едно като музиканти но при условие че се отърват от деспотичния си опекун.



Тема Re: То не е забраненонови [re: Чoвek oт нapoдa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 16:19



Лили Иванова е хванала дископатията и пее адски фалшиво.
Тая баба Лили на своите концерти събира само 100 души.
Докато Слави събра на турнето Ние продължаваме 15000 в Пловдив
души.
Така че ти ник Човек от народа като не си бил на турнето не си отваряй устата.
Твоята баба Лили Иванова не може да стъпи и на малкия пръст на Слави.
Някой хора забравят защота са с къса памет .Баба Лили искаше пари от Кеворк Кеворкян за даде едно интервю на Всяка Неделя.
Защото се помисли за голяма звезда .
Разликата е между Слави Трифонов и Лили Иванова е.
Баба Лили Иванова мисли ще е звезда и е литнала в небето.
Слави е звезда. Той не се мисли за звезда и е здраво стъпил на земята.



Тема Re: То не е забраненонови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 20:19



хайде пак да взема отношение по това, което си надраскала.Само ако можеш да се погледнеш, да се видиш какво представляваш, ще се засрамиш от самата себе си. Какво да приказваш на човек, който не знае какво е класика.Всеки път повтаряш все едно и също.Така ли няма да смениш малко този репертоар? Ами.....толкова ти акъла, толкова може да роди твоята глава, все изречения, без всякаква логика.

слави трифонов до такава степен се е вживял в ролята си на звезда, че лети в облаците-високо.
Ти, прочете ли в гугъла всичко, написано за идола ти? Или се страхуваш да прочетеш всички не толкова приятни изказвания за него.Прочети ги, бе, момиченце, за да разбереш що за човек е идола, когото боготвориш.Крайно време е да си отвориш очите, време е да прогледнеш. Ако сега не го разбереш, рано или късно ще разбереш, че сме били прави.



Тема Re: То не е забраненонови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 21:11



Явно безмозъчният калпазан не е гледал предаването всяка неделя когато баба Лили Иванова искаше пари от Кеворк Кеворкян.
Слави не се е вживял в ролята си на звезда.Той е здраво стъпил на земята.
За разлика от Лили Иванова която се мисли за звезда и е литнала в небето.
И още нещо хората които обиждат Слави.Не умеят да преценяват истинските и качествени хора като Слави Трифонов.
И ти калпазан си от тия хора които не умеят да оценяват истинските и качествени хора.
Слави е по човечен от хората които го обиждат.
Аз умея да преценявам хората.Докато хора като калпазан това не го умеят.



Тема Re: То не е забраненонови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 21:32



напълно изперкала фенка на един учиндолски селяк, който освен за клоун, за нищо друго не го бива.Ама, какъвто идола, такава му е фенката.златино, лека нощ отдавна мина.Трябваше да си в леглото, а утре когато се субудиш, дано да ти е дошъл акъла в простата тиква





Тема Re: То не е забраненонови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 21:46



По по скоро баба Лили Иванова е селянка която освен за клоун ,за нищо друго не става а калпазан е неин изперкал фен.
Надявам се калпазан утре като се събуди да му е дошъл акъла в простата му тиква.
.1За мен калпазан е едно завистливо комплексарче.2Което обиждат Слави защото никога няма да ишма неговите успехи3.И почитателките на Слави които са луди по него.4.Не може да стъпи на малкото пръсче на Слави Трифонов.
5.Слави е истински Българин и е по човечен от хората които го обиждат.



Тема Re: То не е забраненонови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 21:55



Баба Лили Иванова е селянка ,която освен за клон ,за нищо друго не става.А калпазан е неин изперкал фен.
Надявам се утре като калпазан се събуди.Да му е дошъл акъла в простата му тиква.
1.За мен калпазан е завистливо комплексарче.2.Което обижда Слави защото никога няма да има неговите успехи.3.Почитателките на Слави които са луди по него.4.Не може да стъпи и на малкото пръсче на Слави Трифонов.
Слави е истински Българин и е по човечен от хората ,които го обиждат.



Тема Re: То не е забраненонови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 22:06



драга ми златино, трябва да ти благодаря, че ме развесели, а това от своя страна води и до добър завършек на деня.Ще ти препоръчам да прочетеш всичките ми постинги, и посочи в поне един, в който пиша, че съм фен на Лили Иванова.Няма и да намериш, защото никъде не съм го писал-НЕ СЪМ ФЕН НА ЛИЛИ ИВАНОВА, но харесвам как пее.Не съм фен на който и да било певец или певица.Има разлика от това да си фен и да харесваш.Харесвам много от певците и ги слушам,но.....фен не съм на никого от тях.Не може да не харесаш тези, които са се доказали в годините, такива, които наистина са стойностни. Но м/у тях не е слави. Той не може да се нарече певец, лишен е от певчески данни.На него най-му подхожда да се прави на клоун.Ето, в това е неоспорим. Какво по-хубаво да разсмиваш с шутските си номера хората.Виж, като клоун, би постигнал много повече.
Но с простотията си, която показва, едва ли може да се каже за него, че е истински българин.Според мен, той е прототип на бай Ганьо.златино, ти знаеш ли кой е бай Ганьо?



Тема Re: То не е забраненонови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 22:08



айде, нема нужда от копи и пейст






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.