Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 08.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Що така, бе...трифунуф...?  
Автор hi_hi_hi (непознат)
Публикувано23.02.08 02:18



Ето какво пише в така наречените жълти вестници...

..."шумен скандал разтърси Нова Телевизия, след като брой от 18 февруари на предаването "Господари на ефира" беше свален от ефир заради критичен материал за Слави Трифонов.
Причината за наложената цензура е репортаж на Васил Мавриков, в който участници от конкурса "Танцувай с мен" открито оплюват Дългия. Гологлавият водещ обещал на наивните младежи много участия и материални облаги след финала на състезанието, но те останали излъгани и разочаровани. Имало и съмнения, че финалът е манипулиран.
Шефовете на Нова телевизия обаче реагирали моментално и забранили излъчването на компрометиращия материал. На негово място било пуснато старо издание на "Господарите". Такава цензура се наблюдава за първи път в шоуто, изумени са от екипа. Подмяната станала буквално 2 часа преди излъчването на предаването...
...Само преди 3 седмици и друга водеща от Нова телевизия се оплака от цензура заради Слави. Венета Райкова сподели, че в интервюто си при нея писателят Георги Стоев е казал доста компрометиращи неща за Слави. Въпреки че историите били мого любопитни, от медията настояли частта, касаеща Трифонов, да бъде изрязана."

И сега ще наизпълзят от дупките си разни слузести твари, ще ме налазят и ще се опитат да го защитят червея трифунуф. Но все пак се надявам аз, че има и мислещи хора тука...





Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: hi_hi_hi]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 10:19



нямам намерение да те оплювам, защото това, което пише за слави е вярно. Е, виж, някои други хора са готови да те разкъсат за това, но още не са станали може би.Винаги съм казвал, че слави е позьор и ако предприеме нещо, то е за собствена изгода. Че конкурса беше манипулиран, беше и това е тактика пак на слави трифонов, който толкова се е самозабравил, че се изявява като БОГ. Един човек, който не зачита чужди мнения и налага само своето, за мен такъв човек е ДИКТАТОР. Точно такъв е и слави трифонов. Не са малко хората, които напуснаха екипа му. То е защото с него брашно не може да се мели. Който не е с него, е против него и няма място в екипа му. Чувал съм, че на репетиции е педант. Когато беше в комисията на -Muzik idol, се беше самозабравил. Представяше се за всезнаещ, като изземваше функциите на председателката на журито-Йорданка Христова.
Ех, трифунуф, трифунуф големо нещо е манията за величие, колкото две малки!



Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: hi_hi_hi]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 11:01



Хи-хи-хи, тоя Трифоноф бил ебаси всевластният пич - не само в бТВ, но вече и в НоваТВ му треперят и не смеят да му кажат копче.

Хи-хи-хи, между другото ми е жал за горкичкият "писател" Стоеф - да има толкова много кфо да каже по адрес на Трифоноф и да няма на кого





Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: hi_hi_hi]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 12:48



hi_hi_hi ти си много тъп да вярваш на такива жълти вестници.В тях няма нищо вярно.
Ще ти дам един пример за да си затвориш мръсната уста
Моя братовчед бивш волейболист в тези скапани жълти вестници пишаха лъжи и за него.Едната лъжа беше ще по време на тренировниките се е другира .Другата беше ще е отнемал гаджетата на своите съотборници .
Това пишаха за братовчед ми .Всичко това което пишаха жълтите вестници за братовчед ми беше пълна лъжа.
Сапаните жълти вестници които стават само за тоалетна хартия се издържат само от тъпи хорa като hi_hi_hi които им вярват безрезервно.
Пожелавам на hi_hi_hi същите тези жълти вестници да напишат лъжи и за него.Тогава ще си промени мнението за тези жълти боклуци.



Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 12:58



Мързеливи хора като Калпазан не обичат да ги командват .И от тях не става хора .За това са ги гонели от всички работи
Без да те командват от теб не може да стане човек и не можеш да си вършес работата.
Истина е една хора като Калпазан са свикнали да мързелуват и за скапания си живот са свикнали да обвиняват всеки друг но не и себе си.
До като има хора като Калпазан и hi_hi_hi България никога няма да се оправи.
Евала ще в България има хора като Слави Трифонов.
Гордея се с БЪЛГАРИНА Слави Трифонов.
Не се гордея ще има Българи като Калпазан hi_hi_hi и разни подобни завистливи мижитурки.



Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: zlatina]  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 13:13



Златинче, аз ти казах още в понеделник, че дългия е свалил предаване на господарите- ти тогава не ми повярва. Мислех, че след като гледаш предаването няма как да не повярваш, ама ти си тъпа овца и туй то. И във вестниците на първа страница излезе, даже не само в жълтите, ама ти не, та не. Явно дори Слави да ти се изпикае в устата, ти ще викаш, че дъжд вали.



Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 14:00



златино, наистина ставаш от зле по-зле. Слушай, да ти кажа под секрет-имаш нужда от лечение, иди незабавно се прегледай! Колкото по-рано, толкова по-добре, случай какво ти казва батко ти! Освен това, все по-трудно ти се разбира това, което пишеш. Нямаш логично мислене, малката. А каква е истината за мен,ако искаш да разбереш, каня те на стреща .Тогава едва ли ще се гордееш с " БЪЛГАРИНА Слави Тригонов" Освен това, не се оплаквам от живота си, защото си е мой и си го харесвам.Пожелавам ти и на теб живот като моя. За разлика от теб, аз съм станал ЧОВЕК, а ти ще си останеш едно малко, незабелижимо човече, което е готово да лиже задника на слави трифонов .Ще си останеш същият плужек, каквато си в действителност Извини ме, че ти го казвам директно, но не мога да бъда подлизурко. Такъв съм си-директен, винаги казвам това, което мисля. А на теб ти казах много истини, от които те заболя, защото истината-БОЛИ, нали?



Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 15:05



Хи хи хи на мен не ми пука какво говорите за мен.Все ми едно


Няма да позволя да обиждате човека когото обожавам с цялото си сърце
Слави Трифонов.
Обожавам те Слави



Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: пpъч]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 15:08



пръч е от партията на долен сидеров .
Освен тоя ник пръч е ръководител на жълтите вестници и на някой от не жълтите вестници.И от там са го наговорели да говори против Слави Трифонов.



Тема Re: Що така, бе...трифунуф...?нови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 18:27



всичко, което се пише за този тъпунгер, е вярно, ако да не искаш да го приемеш.Твоя си работа.

и как ще ни спреш да говорим за кавала?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.