Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 25.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Слави командва в Нова  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 15:08



По заръка на Дългия довечершното предаване на "Господари на ефира" е паднало, защото в него има нелицеприятни за него факти. Ще бъде излъчено предаване със стари гафове, което е предварително подготвено за такива случаи. Така че продължавайте да му вярвате- докато има хора като вас, свободата на словото ще се случва някъде другаде.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: пpъч]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 15:18



Кфа сфобода на словото,
кфи 5 лева!



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Hekф]  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 15:20



Кви цигулки?





Тема Re: Слави командва в Нованови [re: пpъч]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 15:58



И аз мога да кажа ника пръч взима дрога и се боцка с инжекции.
Ставаш за редакторна жълтите боклуци уйкенд ,сензация и шок стават само за тоалетна хартия.
Господари на ефира е паднала защото вече не е хич интересно.
Ако искат господарите хората да ги гледат да си сменят концепцията и да не повтарят едни и същи гафове.Защото омръзнаха.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
Авторнekoй (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:11



Айде и тук с "копи- пейст"! Абе девойко, напиши нещо различно!



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: нekoй]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:18



Ще ме изкефи Слави да те осъди.Но не да те осъди в софийския районен съд защото дам са малумници.Да те осъди в Пловдивския районен съд.Тогава ти нeкой ще получиш 4 години затвор поради клевета.
Господари на ефира не ги гледам защото ми писнаха техните глупости.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:21



Ще те разочаровам, но това няма да се случи, тъй като Славчо няма да си пъхне главата там, където смърди на неговите лайна.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: пpъч]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:27



По скоро тук смърди на лайна изсрани от тъпата злобна уста на ника пръч.





Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:30



Не знам дали на света ще е позната по- злочеста съдба от твоята!



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:33



Между путките от Нова и теб не виждам никаква разлика- подмокряте се само като му чуете името.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: нekoй]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:33



Филмите по AXN са скучни и безинтереснии предаванията по TV 2 са помия .Господари на ефира ми писнаха с техните глупости.А по тв bTV филмите са безинтересни.
Единственото което е интересно в bTV е шоуто на СЛАВИ.
Аз само това гледам.Няма ли го Слави на екран особено събота неделя и шампионската лига пускам нова.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:37



Както казва Слави, когато си пиша с теб се чувствам като в тъп виц.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: пpъч]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:40



Ще защитавам Слави.
От отрепки като този ник пръч и ника некой и разни подобни екземпляри.Ясна ли съм.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:43



Както моят ник е "пръч", така твоя би трябвало да е "коза".



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: пpъч]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:53



E какво искате да се държим мило.Е няма да се държим мило с хората които обиждат Слави.
Когато престанат да го обиждат тогава ще се държим мило.Иначе не.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
Авторпpъч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 16:56



Ако обичаш, повече не ми отговаряй! Интересуват ме мненията на вменяемите хора от този форум.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 17:43



Недей, повече да защитаваш Слаф, моля те!
Сфетофната общестфеност като гледа теб ще помисли, че фсички фенове на Слафчо са толкоз тъпи.
///
btw
може и да са прави...



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 17:46



ти, златино, така и не се научи на добро отношение към хората, които пишат тук.Мислиш по много елементарен начин. Има една максима-ако искаш да те уважават, уважавай и ти. А ти си лишена от уважение и добро отношение към всички, които пишат в този клуб и то против твоят идол. Ами, как искаш да пишат за него само хубави неща, като аз самият не виждам кои са положителните му черти и въобще има ли той такива. С теб трудно се води разговор, поради причината, че си като кон с капаци, не виждаш по-далече от носа си и най-вече, че си лишена от чувство за хумор. За мен ти си едно ограничено дете, което тропа с крак, когато нещо не е на неговото и иска на всяка цена да го получи.Както има една приказка-" Искам това, ама сега го искам".Ти си толкова заслепена от идола си, че не виждаш всичките му отрицателни черти.Какъв е слави? Един позьор.Еейййй, голям инат си, това ти личи по начина, по който пишеш.А щом пишеш по този начин тук, то не се и съмнявам, че в реала си по-различна. Явно, не ти достига мозъчно вещвство.А колко момичета на твоята възраст са вече зрели, а ти ще си останеш едно малко дете.Научи се поне на едно съвсем елементарно отношение и уважение към хората. Уважавай, за да те уважават!



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 18:16



Слави има хубави страни.ВЪПРОСЪТ Е ЩЕ ХОРА КАТО КАЛПАЗАН НЕ ВИЖДАТ.
Кой освен Слави е участвал в благотворителни акции и е дал пари за тези деца от град мездра които живеят в мизерия.Отговор само Слави и никой друг.
Питате ли ме откъде знам за благотворителната дейност на Слави е ми то се вижда той е благороден човек.
Вместо да сте благодарни на Слави ще участва в благотворителни дейности помага на тези деца сираци от мездра почвате да го обиждате.
Което още веднъж доказва ще Сллави е благороден човек истински Българин и патриот.
По голям патриот е от хората които го обиждат.
За съжеление се убеждавам ще ние Българите сме неблагодарен народ.Много малко от нас са благодарни на Слави са за това което прави не само за България но и за тези децича от мездра.
Няма нищо по хубаво да видиш в тези малки детски очи малко радост от трудния живот които живеят.
А хора като Калпазан ги интересува само собствените им деца .Децата сираци не ги интересуват.
Когато хора като калпазан дадат пари на децата сираци лишени от родителска обич.
Тогава могат да говорят.
Сега нямат право да говорят срещу Слави.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 18:21



На теб колко пъти трябва да ти се казва ще не съм никакво дете.Родена съм 1978 и съм на 29.Скоро почвам 30.
Не съм страхлива за разлика от теб.
Според някой хора които не е на мнението на Калпазан.Значи е дете.
Егати и глупавата логика дето имат някой хора.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 18:44



Ще се науча да уважавам хора .Когато те започнат да уважават Слави.
За това което той прави не само за България но и за тези деца от мездра.
Хора като Калпазан са неблагодарни същества.
За съжеление се убеждавам ще ние Българите сме неблагодарен народ.
Много малко от нас са благодарни на Слави за това което тои прави за България и за тези деца сираци лишени от родителска обич.
Няма по хубаво нещо да видиш в тези малки детски очи малко радост от трудния живот които живеят.
Личи си ще Слави е жаден за деца.От него би станал страхотен баща.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 19:53



глупаво момиченце, идея си нямаш колко си зле.Ставаш все по-зле всеки път, когато изръсиш тук някоя простотия.И ставаш всели път от смешна, по-смешна.Ако можеше да се погледнеш отстрани, сигурно щеше да те хване срам от самата тебе.Но ти нямаш очи, ти имаш зъркели

. слави бил жаден за деца .Като е бил жаден за деца, защо ли до сега не е създал семейство с няколко циганчета да щъкат около него? Защото той освен себе си, никого не обича и е самовлюбен, също както и ти.По това сте си лика прилика.Ми кЪ да се ожени оня дангалак, като после жената ще му изяде парите, пък и за деца треа да мисли-Тате, дай някава стинка, татеееее.Абе, мани, манииии.Е, аз може да не съм богат колкото дългия, ама по 1.20 не ми се свидят да изпратя за СМС-си за нуждаещите се деца. Ми, кво, беден съм, мога само толкова. Ама......и тва е нещо, де.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 19:56



за пореден път доказваш, че си кон с капаци

И колко пъти съм ти казвал да си оправиш граматиката, че си много зле. Ако ти треа учител, на среща съм



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 19:59



ами........все забравям на колко години си, защото поведението ти и начина на писане, показват съвсем друго Абе, нещо не мога да ти схвана логиката, дето я имаш



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 20:47



Kaлпазан доказваш ще си много тъпо и неблагодарно същество.
От такива неблагодарни и злобни като теб ми е писнало.

Пита те ме от къде знам за благотворителноста на Слави .Е ми то се вижда Слави е благороден човек .Той е дарил пари на децата сираци от мездра които живеят в мизерия.
Това доказва ще Слави е благороден човек.
Единственото нещо което упреквам Слави е ще пази свойте благотворителни дейности в тайна.Трябва да направи предаване за своята благотворителна дейност за да запуши устите на хора като Калпазан и разни подобни екземпляри.



Тема Еееее, АМА КАК НЕ ГО НАУЧИХТЕ тфа "Ф"нови [re: Hekф]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 20:56



деба и "адашите", деееба. Кога се пише "в" и кога "ф", а? Я ся да видя кой не е внимавал ф час за затъмнените звучни съгласни...





Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 21:00



Само едно ще ти каза калпазан защото ми писна да се занимвам с такива като теб.
Ти си неблагодарно и завистливо същество което не цени това което Слави прави за тези децича лишени от родителска обич.Той се грижи за тях и им вдъхва увереност.Парите на Слави за тези децича отиват дам където трябва.
Няма нищо по хубаво да видиш в тези малки детски очи малко радост от трудния живот които живеят.

А предаването великолепната шесторка е подигравка с децата
Парите от великолепната шесторка не отиват дам където трябва.
Все по вече се убеждавам ще в моята родина България има един благороден Българин и това е Слави Трифонов.
Другите начело с калпазан са неблагодарни Българи



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 21:38



така и не се научи да пишеш граматически правилно

Не мисля, че някой тук е тръгнал да те пита или ще го направи за това откъде знаеш ти за благотворителността. Ти не разбра ли, че на никой не му пука ни за тебе, ни за оня дългуч Какво си тръгнала да ни го навираш все под носа.Ми като толкова не можеш без него, я вземи, че му предложи да се ожени за тебе.Обаче.......много се съмнявам, че ще ти се отвори парашута. Знаеш ли защо? Е, няма да ти кажа, сети се сама, поразчовъркай си малкото мозък, който ти е останал Някои може да сме екземпляри, ама други сте явление



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: пpъч]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 22:33



Е какво по хубаво да видим гафовете и излагацията на нашите политици в господари на ефира.


Няма нищо по хубаво това е най хубавото нещо.
Тое в сряда ще още една излагацията на нашите политици с вот на недоверие.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторmakarenko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 02:33



1. По темата- очевидно е колко бързо Славчо -Главчо забрави какво и как говореше за Нова,спомням си в един вестник ( не жълт) четох едно негово интервю в което с какви ли не обидни думи говореше за тая телевизия. Аз не че симпантизирам на Нова аз дори не съм и фен, но просто се учудих на алчността за пари и болната амбиция на Дългуча с която той обърна мненето си за Нова .Изведнъж всички в Нова според него са много добри и големи професионалисти.Въобще не се изненадвам на това че Слави командва Нова все пак той привлича много хора като Златинка пред екрана ,нормално е да не му казват да си стои в кочинката си и да мълчи защото Славчо за Нова е като стръв за балъци(който е ходил за риба знае какво искам да кажа)

2. Златинка неможе да е безпристрастна и да види негативите в Слави защото за нея Дългия е пътеводна светлина,въздух без който неможе да диша,храна пред която друго не й се струва за ядене.Абе въобще без Слави ,Златинчето нямаше да има смисъл да съществува ,да живее .Така че , хора бъдете мили с нея тя е просто един много специален случай .

3. Калпазан благодаря ,че те има съгласен със всичко което си написал тук добре е че още има здраво мислещи хора като теб. Бъди жив и здрав и всичко най-хубаво ти пожелавам.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: makarenko]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 09:32



10 x





Тема Re: Слави командва в Нованови [re: makarenko]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 11:18



makarenko e от партията на иван костов.И от неговата партия са го наговорели да говори против Слави.





Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
Авторyффф (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 16:40



Златинке, жива мъка е човек да ти чете неграмотните наивни писанийца! Слави да не ти плаща да го защитаваш? Инак, това твоето е просто най-необяснимата любов на земята. Ако Слави ми беше идол, щях да ида незабавно да се гръмна.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: yффф]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 16:55



Никой не ми плаща.Човек когато е на различно мнение значи някой му плаща .Егати и глупава логика дето имат някой хора.
И още нещо ще защитавам идола си Слави .
Щото ми писна отрепки като уффф да го нападат.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 18:41



е, ние пък всяка вечер четем твоите гафове и в това сме по-облагодетелствани, защото при нас е всекидневие.





Тема Каква наглостнови [re: yффф]  
АвторMakarenko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 18:57



Думи на Златина;Човек когато е на различно мнение значи някой му плаща .Егати и глупава логика дето имат някой хора.


А сега кажете кой е лицемер,значи когато Златина си казва мнението и ние не сме съгласни и предполагаме дали не работи тя за Дългия сме глупаци и без логика ,а тя видете ли е права и с блестяща логика .Но аз няма да обръщам внимание, съветвам ВСИЧКИ ДА НАПРЯВАТ КАТО МЕН .ЗАБРАВЕТЕ И НЕ ОТГОВАРЯЙТЕ НА ТОВА СЪЩЕСТВО .



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторMakapeнko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 19:04



АКО ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПУСНЕШ ЛЪЖИ ЗА МЕН ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ И ЩЕ ТЕ ОСЪДЯ ЗА КЛЕВЕТА!!!!!!



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторMAKAPEHKO (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 19:09



ЗЛАТИНИ АКО ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПУСНЕШ ЛЪЖИ ЗА МЕН ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ И ЩЕ ТЕ ОСЪДЯ ЗА КЛЕВЕТА!!!!!!



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторMakapeнko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 19:10



ЗЛАТИНО АКО ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПУСНЕШ ЛЪЖИ ЗА МЕН ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ И ЩЕ ТЕ ОСЪДЯ ЗА КЛЕВЕТА!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.