Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За Слави, културата и още нещо...нови  
Автордздз (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 12:58



Че въпросният е явление- така е. Но и Тунгуския метеорит е явление- въпросът е какви са последиците. За не знам колко си години активна дейност Слави остави музикално наследство, чиято значимост се измерва с всекидневните сводки за нивото на река Дунав в сантиметри- на другия ден не си спомняш нищо. Като присъствие обаче е силен и е незаменим като водещ. Но да спре да ни пробутва приказки от сорта "в куку бенд" са най- добрите музиканти в България, защото в България има много музиканти на същото, че и на по- високо ниво. Етно- уклоните в музикалното им творчество са в повечето случаи нескопосан опит да пришият към собствената си представа за значимост и тази на многобройните музикални инвалиди, според които Софи Маринова не врещи като приклещена.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: дздз]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 16:42



Куку бенд наистина са най добрите музиканти в България.
Други по добри от тях в България няма.
А Софи Маринова има страхотен глас които те кара да настръхваш.
Трябва да си малумен за да не го разбереш.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: zlatina]  
Автордздз (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 19:10



Мишо Йосифов
Анатоли Вапиров
Иван Лечев
Шибил Бенев
Стоян Янкулов
Антони Дончев
Веселин Веселинов- Еко
Теодоси Спасов
Митко Шанов
Димитър Димитров
Мирослав Иванов
Все имена, които нямат нищо общо със субкултурата на твоя идол и които ти няма как да си чула, при положение че времето ти е запълнено с виртуални оргазми. За малоумен- сигурно съм, но до този момент не съм позволил на нито един слон да ми седне на ушите.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: дздз]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 19:20



За Стоян Янкулов и Теодоси Спасов съм съгласна те са страхотни музиканти.
Но другите дето ги изброй са пълни некъдърници.
Слави си пее страхотно.Ако не пееше страхотно нямаще да събере в Пловдив 50 000 души на стадион Лаута.
Казвам това защото и аз бях на турнето на Слави 2007 в Пловдив.
Които не е бил на турнето на Слави и не е видял колко души имаше там да не се обажда.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: дздз]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 19:22



Е, след тази ти така прочуфстфена тирада май няма да е добре да споменаваме факта, че повечето от тях са сфирили по един или друг повод с Ку-ку бенд и че удоволстфието едни наистина добри музиканти да сфирят заедно с други добри музиканти е било взаимно. Няма да споменаваме и факта, че със сигурност двама от тях (а именно Теодоси Спасоф и Стоян Янкулоф) също сфирят етно (т.е. май ще излезе, че фсе пак имат нещо общо със субкултурата на Слави Трифоноф).

Но няма как да не отбележа огромната ти заблуда. Кой е казал, че ф Ку-ку бенд работят най-добрите музиканти? Който и да го е казал е казал глупост. Истината е, че в Ку-ку бенд сфирят ЕДНИ от най-добрите музиканти. Истина е и, че (поне в България) няма много така добре сработени формации и толкова много майстори събрани на едно място както е Ку-ку бенд. Иначе и аз не харесфам джаз, ама не съм тръгнал да се обяснявам по форумите, че джазмените са олигофрени. Нали, тъпчо?





Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: дздз]  
АвторЯнko (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 19:46



тука требе се каже: Култура ми Слави.





Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: zlatina]  
Автордздз (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 21:04



Слави събра 50000 души в Пловдив, защото го дават по най- гледаната телевизия и защото искат да видят безспорният комедиен гений Красимир Радков наживо. А щом Иван Лечев за теб е некадърник, какво повече да говорим! Плакни си очите и ушите с учиндолския Павароти и медитирай! Той самият иронизира певческите си способности, но явно и това не е достатъчно красноречив факт за теб.



Тема не са ли ти казали, да не си губиш времетонови [re: дздз]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 21:05



Златина няма глава с мозък, а куха чутора





Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: дздз]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 22:14



Ето заповядай да видиш колко сме ние почитателите на Слави.
А вие непочитателите сте само 150.
Едната подписка в поскрепа на Слави е моя .А другата на тъпите антифенове
http://www.bgpetition.com/Da-podkrepim-Slavi-Trifonov/index.html
http://antitrifonov.dolubkp.com
Нашите подписи в подкрепа на Слави са 416
а на вас тъпите антифенове са само 150
Което доказва на тикава хора като теб дздз.
Слави има милиони почитатели .Той има обичта на нас истинските му и верни почитатели.
Такава обич няма да получи нито един политик на България.
Ако Слави се кандидатира за президент или премиер би спечелил от раз.
От Слави би излезнал добър политик защото му пука.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: zlatina]  
Автордздз (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 11:04



Може би си ме разбрала погрешно- аз не съм му антифен. Ако си ми прочела първият пост ще се убедиш, че го адмирирам като водещ- наистина е незаменим. Но музиката му не ми допада, пък и явно и на хората вече им е омръзнала, щом и в пакет с четири бири "Шуменско" не я купуват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.