Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: дздз]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 12:08



Грешис ама адски много.Аз една година търсих диска на Слави оркестъра да свири с четири бири шуменско .Нямаше го бяха го изкупили хората.
Така че на нас хора не им е омръзнала музикана на Слави.
По скоро ние омръзнала музиката на тъпото бабе Лили Иванова.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: дздз]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 12:13



Грешис ама адски много.Аз една година търсих диска на Слави оркестъра да свири с четри бири шуменско .Нямаше го бяха го изкупили хората.
Така че на нас хора не ние омръзнала музиката на Слави .
По скоро ние омръзнала музиката на тъпото бабе Лили Иванова



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: Янko]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 14:05



Шоуто е изчерпано до краен предел,забелязвате ли че гостите му вече са световно неизвестни и както каза преждеговорившия,ако не са Виктор Калев и Краси Радков,всичко друго е "гола вода".Наскоро една циганка - поетеса,каза,че циганите били произлезли от Индия.Тази Софка,квичи и си мисли,че е индийка.А Славчо я държи за ръката,като първа любов.Живяла съм в северна България,на 70 км. от Плевен,в гр.Свищов - 26 години и ви казвам,че там органически мразят циганите,защото за разлика от Свищов,където има само турци,освен българите,то в плевенско е пълно с цигани.Та Слави да не ми демагогства със Софка и със Мирослав,защото му личи.Ах,Хитлер е виновен!!!



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: zizu]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 15:42



Аз съм чиста Българка по произход и на мен циганите не ми пречат.
А да могат да пречат на болни мозъци расисти и фашисти като zizi.
Такива като теб zizi не са наред и са за лудницата на България.
Заедно с болния мозък Долен Сидеров.А аз мразя Хитлер също както мразя и гражданските войни.А такива отрепки като zizi са сбособни да направят война в България.Защото не са наред с главата .
Ето zizi заповядай два линка.
Единия линк е мои в подкрепа на Слави.
А другия на вас тъпите антифенове
http://www.bgpetition.com/Da-podkrepim-Slavi-Trifonov/index.html
http://antitrifonof.dolubkp.com
Нашите подпиши с подкрепа на Слави са 417 а на тъпите фенове са 150.
Които доказва Слави не се е изчерпал.
Такъв процент не може да събере нито един политик на България.
Ако Слави се кандидатира за президент би спечелил от раз.От Слави би излезнал добър политик защото му пука.
Изчерпали са се хора като zizi които вместо да проверят там където трябва.
За тях е по лесно да изплоскат тъпи мнения и лъжи.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: zlatina]  
Автордздз (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:29



Явно не си търсила албумът му там, където е трябвало- в бензиностанциите го продаваха. Предполагам, че следващия му албум ще се продава в заведениятя за бързо хранене- поръчаш си пилешки хапки- хоп, бонус новият албум на Слави. Чудя се само защо, въпреки небивалият интерес от страна на феновете му Слави не е записвал албум от години? А на теб ти пожелавам на годините на Лили да изглеждаш по същият начин.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: zlatina]  
АвторДeмaror (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:46



Не е zizi а е zizu. Чула, недочула и бърза да пише, ха ха ха...
Как да имаш нещо против мангалите, като както те гледам не си по-грамотна от тях?!
Мангалите са ни единствено в тежест, егати.
Кой ще им плати сметките, Златино? Тока? Водата?
За т.н. социализация на малцинствените групи щели да се изразходват близо 1 Млрд. Евро. Вместо да ги инвестират в икономиката ще ги дадат на някакви цигански организацийки, които ще ги "усвоят" до изчезване.
И Трифонов си има своята вина, защото прокламира от ефира простотията и циганията. Но той толкова може, човека!
А и не е луд онзи, който яде зелника а онзи, който му го дава





Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: Дeмaror]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:52



Слави и шоуто му са супер.Аз по тв.bTV само шоуто на Слави гледам.
Няма ли го Слави на екран особено събота ,неделя и шампионската лига превключвам на нова.
Простотии са филмите по AXN и тъпите предавания по TV 2 скучни безинтересни и на тях заспивам.



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: Дeмaror]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:52



Зизи, зузи, зази - кфа е шибаната разлика? Ако ще зюзю да е - пак е малоумник и идиот.

А ти кфо си се разхленчил за проблемите на циганите? Ми като е толкова гот да си циганин стани и ти циганин, тееба ф утрепъка смотан. Да не го даваш ти тоя 1 милиард евро та ще мрънкаш за кфо ще се харчи, а?





Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: Дeмaror]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:56



Тази девойка Златина/а може и да е някоя стара мома,като Слави/толкова нахъсено го защитава,че започвам да се съмнявам,че получава заплата от него,нищо чудно да е от неговия екип,ако не е значи е е дна луда фенка,която няма кой да задоволи и вечер го прави сама по време на шоуто,както беше казал съгражданина на Срави,Румен Петков:"Тишината в спалнята ражда безумия"Ха-ха-ха-ха



Тема Re: За Слави, културата и още нещо...нови [re: Дeмaror]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:56



Аз мразя гражданската война.А такива като теб Демагог и твоя идол долен сидеров се опитвате да създадете гражданска война в България.
Предпочитам да си жевея мирно и спокоино а не в България да има гражданска война създадена от някой откачени Българи.
Е да на някой хора като Демагоде е по лесно за своите грешки и провали в живота си да обвиняват всеки друг но не и себи си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.