Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 28.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ще спе4ели ли Слави..................  
АвторCпpял нa cвeтoфapa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 11:06



...............голямата награда от стани богат-май натам вървят нещата, като гледах как двете кухи лейки засен4иха със знания толкова къдърни хора и достигнаха ниво от 50000лв. Та слу4айно да не се изненадате, ако Слави отговори на вси4ки въпроси и попита за още- типи4но в негов стил .



Тема Re: Ще спе4ели ли Слави..................нови [re: Cпpял нa cвeтoфapa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 15:42



За ваше сведение в стани богат тази седмица и другата е благотворителна.
Тези пари които че бъдат спечелени се дават за благотворителна дейност на хора които се нуждаят от помощ.
Аман от неблагодарни и неблагородни хора като Спрял на Светофара.
Вместо да са благодарни на Слави Трифонов че участва в благотворителни дейности те почват да го обиждат.
За съжеление се доказа моята теория Ние Българите сме неблагодарни същества.И хора като Спрял на светофара го доказват.



Тема Re: Ще спе4ели ли Слави..................нови [re: Cпpял нa cвeтoфapa]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 15:46



Ти що не вземеш да млъкнеш.Като не знаеш че тази и другата седмица в стани богат е благотворителна.Тези пари които че бъдат спечелени че отидат при хората които имат нужда от тях.
А ти Спрял на светофара като не си наясно с това не говори лъжи.
Слави е благороден човек.Хора като Спрял на светофара са неблагодарни ,неблагородни и завистливи същества.



Тема Re: Ще спе4ели ли Слави..................нови [re: zlatina]  
АвторCпpял нa cвeтoфapa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 18:33



Завиден ти е патоса, ама не си ме разбрала-като 4етеш си отваряй о4ите , а не едно друго нещо. Та не става въпрос колко е благороден и колко си му одупена, къде отиват парите и за кого, адали ще стигне до последния въпрос за 200000лв!?
А знаеш ли колко изобщо не ми е през онази работа, какво мислиш за комплексаркото, а още по-малко за мен!!!
Другия път да не забравиш да си сложиш лигавни4ето!!!



Тема Re: Ще спе4ели ли Слави..................нови [re: zlatina]  
АвторMAKARENKO (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 18:48



Тоя лонгур няма иде в Стани Богат според мен.Спомям си как по едно време Наталия Симеонова от Морето с любов даваше една гръмка нон-стоп реклама как дългия ще гостува в предаването й ,а накрая той не отиде. А ако иде сигурно и на него Ники- Гъзъ ще зададе олигофренско лесни въпросчета.Като иска Ники-Гъзъ да дава пари благотворително хубаво да дава направо само дане ни прави на лапни шарани с тия лесни въпросчета дето задава на извиестните



Тема Re: Ще спе4ели ли Слави..................нови [re: MAKARENKO]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 18:58



Ха ха ха всички противници на Слави че бъдат разочаровани.Като видят 11 02 2008 от 20:00 в стани богат Слави Трифонов и Росен Петров.
Така че някой хора като макаренко като не знаят как стоят нещата да си затварят плювалника .



Тема хора.....нови [re: zlatina]  
АвторPambos (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 19:12



мукнете бе, мукнете. Защо се карате? Ние всичките да видиме колко пари ще спечели господин Станисляви за десата. Сега мукнете и гъзмет.



Тема Re: Ще спе4ели ли Слави..................нови [re: zlatina]  
АвторMakarenko (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 19:31



Ето го МОРАЛИСТА СЛАВИ
http://www.youtube.com/watch?v=TjOIxGOvnd8

ВИЖТЕ КАКВА ПРОСТАЩИНА И СЕЛЯНИЯ Е ИЗМИСЛИЛ



Тема Re: Ще спе4ели ли Слави..................нови [re: Cпpял нa cвeтoфapa]  
АвторMAKARENKO (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 19:42



http://www.youtube.com/watch?v=TjOIxGOvnd8

ВИЖТЕ КАКВА ПРОСТАЩИНА И СЕЛЯНИЯ Е ИЗМИСЛИЛ СЛАВИ



Тема Re: Ще спе4ели ли Слави..................нови [re: Makarenko]  
Авторzlatins (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:02



Клипа и песента е страхотен.Явно ти макаренко и такива нямате никакви проблеми в живота.И затова на такива хора като теб никога няма да харесат песента минах ли те.Тази песен е за хора които имам проблеми в живота си.Хората които нямат никакви проблеми в живота си никога няма да харесат песента минах ли те.И на мен много ми се е искало да каза Еба си мамата какъв живот живея.
А жените сигурно са подминавали комплексарчета като макаренко и разни подобни индивиди.
Песента е супер и жестока
Слави е сладък готин ,секси и адски чаровник.Аз бих го срускала.Неко никоя жена не би го подминала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.