Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Да помогнем на хамериканците...  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 19:18



Чета си значи днес

матриалче и както си чета нещо изведнъж ме стегна сърцето... Брях (викам си) че то там и нашто мумче - КирчоИкебаната - ама сигурно и то страда горкинкото. Лоша работа (пак така си викам) - човекът избягал значи от Българията за да се натресе... ми пак ф същите... хм... изпражнения - че бива ли тъй? (Викам си) Бива ли тъй?

Та ей тфа ся се чудя - как да помогнем на хамериканците...



Тема Re: Да помогнем на хамериканците...нови [re: Hekф]  
Автор116 (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 21:54



Комплекта за първа помощ съм го стегнал и ще им го пращам.Стефан Данаилов да им оправи/в ОНЯ смисъл/ културата,Масларова да ги обгрижи/отвсякъде/,Тренчев да им защити Ентересите,Сайдеров за афротата,и кат гледам ква е датата- за къде без СЕР-ГЕЙ/както му викат в Китай/.Аз стягам фирмичка-ще ги скъсам от интервюта и визи.
За навлото на товара не се притеснявам.Ще звънна на Богдан Николов и през федерацията ще им ги пратя-евтинийка вози човека.





Тема ханови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 07:01



Не е нужно да тъжиш, душата, понеже на фона на всеобщата кредитната криза аз все повече забогатявам



Така де, в условия на пазарна икономика кризи са възможни, но те автоматично се преодоляват, за разлика от България, която е в постоянна криза вече 60-70 години.

Въсщност ти 30 години си духал супата. Хамерика ще преодолее кризата, а ти ше го духаш още поне 30 години

Кураш, кураш. Ще издържиш!



Тема Re: няма на4ин тва да стане...нови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано04.02.08 13:33



как да им помогнем, като оня Африканец Ики е там...


6том са стигнали дотам, некадърници като него да работят за тях...
то просто няма кво да говорим.Той се едно от пико4 е правен...Така са се прецакали, 4е-няма на къде пове4е.
Ики, мойто дете,
вземи смени професията-не6то 6миргелист или 6офиор на фуражомелка-тва е елементарно и има възможност да се справи6(евентуално),
та 4ак и да бъде6 полезен.И, заек, няма да се опитва6 да мисли6.Знае6, 4е тва не ти се отдава...
Обаждай се

Совите не са т'ва, което са...


Тема Re: ха, денови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 13:51



Радвам се, че си така силно заразен от пословичния хамерикански Хоптимизъм. Ама то така трябва - дори на ръба на пропастта никфо падане духом, никфа паника и никфи тъжни физиономии и току-виж наистина взели, че се оправили нещата. Е... осфен ако не се сговнясат още повече, де

Прочее ако фсе пак се случи най-страшното (т.е. нещата при вас не се развият така както очакфаш) казвай по-навреме та да ви пращаме гореща супа за духане. Ако не друго поне гореща супа наистина имаме ф изобилие





Тема тюфлек, САЩ няма планова икономиканови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 17:51



Това значи, че САЩ няма да фалира поне в следващите 1500 години.

В условия на пазарна икономика, кризите са нещо нормално. Финансови кризи е имало и преди, например Англия преди управлението на Тачър, но нещата се оправят бързо.

Супата остава за теб





Тема поредният лайновоз на диранови [re: babaQga]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 17:55



От вмирисан фекал като теб, мнение не искам.

Продължавай да смърдиш ... Америка е прекалено далеч





Тема Re: тюфлек, САЩ няма планова икономиканови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 10:10



По принцип няма нищо лошо ф планирането... най-малкото е хубаво човек да си планира приходите и разходите... най-вече разходите... и най-най-вече доколко приходите ще покриват разходите. Но щото хамериканците по принцип винаги сте били голееееми хоптимисти и за тфа често се случфа да харчите повече отколкото изкарвате. Но и ф тфа по принцип няма нищо лошо, стига процента на тези хоптимисти, както и техния хоптимизъм да не нахфьрлят някфи разумни граници. Прочее тфа което се случфа ф момента ф Хамерика е че този път май се оказахте прекалено много и прекалено големи тфа хоптимистите. И... абе ти нали си чувал за т.нар. "ефект на доминото"? Мдаа, наистина е ефектно как от една нищо и никфа плочка се срутфа цялото фсичко.

Та ф този смисьл сериозно възнамерявам да обмисля дали да не си планирам производстфото на едно сериозно количестфо гореща супа за износ ф посока Хамериката. Както казва бабата - обаждай се, ние ще сме насреща





Тема Re: чупката педерас...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано05.02.08 12:35



като муа на уй си се залепил за Хамериката.
Па и като некоя у4ени4каа си се захилил...
само, 4е мухите не кацаха ли на лайна?
обаждай се, педерассс.....



Совите не са т'ва, което са...


Тема Re: тюфлек, САЩ няма планова икономиканови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано05.02.08 12:42



некф, едно не6то ме притеснява сериозно
как 6те смогне6 на Икита?
Легенди се носят за бездънните и уста и пърделник?
Разбира6 ли с кво се захва6та6?
Това 6те е една неоценима жертва от твоя страна


Един невероятен жест, брат4е....
Трябва да му иска6 не6то в замяна на тая голема услуга, която си ре6ил да му направи6-на него и Хамериката му...

Совите не са т'ва, което са...


Тема Re: тюфлек, САЩ няма планова икономиканови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 13:35



Бабата, не знаеш колко много си праф, че жертфата е неоценима. Ми тъй, де - съдран цървул (па бил той и Адидас фтора употреба) като Ики не може да оцени такиви възвишени жертфи и жестове. Но аз нищо не искам ф замяна - едничката хубава и ободрителна мисъл, че Икито ще е подсигурен с достатъчни количестфа гореща супа е ф състояние да ме топли и радва до дълбоки старини.



Тема хехе, кретен!нови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 17:42



България, която 50 години е развивала планова икономика, все още е най-бедната държава в Европа. Дай поне един пример за англо-саксонска държава, която да е в същото мизерно положение, както България.



Тема Re: тюфлек, САЩ няма планова икономиканови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано05.02.08 17:43



готин-тва е ламя!!!
ПА И НЕБЛАГОДАРНА ПРИ ТВА!!!
Какво ли не правим ние батковците за него....
а дано се насити, деба и ламята, деба...


Но Некф, аз няма да оставя не6тата така.
Засрамен от това, 4е ни6то не правя
и взимайки пример от твоята голяма жертва Некф
6те му пожелая с цялото си сърце
От Уйове да се не отърве.
За какво сме ние приятелите му-ако в такива трудни моменти не се погрижим за него и не му подадем 4а6а топла бяла супа?
В такива моменти ние сме длъжни
да му покажем подкрепата си...

Совите не са т'ва, което са...


Тема Мухахахаха...нови [re: babaQga]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 17:55



Ами ти, кво си се залепил за Европа като муа на уй. Не ти ли е обидно, че навсякъде в Западна Европа те считат за циганин?



Тема Re: ни6то ново под слънцето, моето дете...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано05.02.08 18:26



да ти от 2006 ме плагиатства6 Икита


е свикнал съм...
заек, 6е седи6 пове4е на слънце-приятелски съвет!
и не се 4е6ай където не те сърби-докато 4ете6 постинга...
Обаждай се...

Р.С. Аа, 6том се приема6 за циганин-тва си е твой проблем.6те съм ти благодарен да не ме занимава6 с проблемите си.Предварително благодаря за разбирането.

Совите не са т'ва, което са...


Тема Re: хехе, кретен!нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 18:32



Само да ти припомня, че ф момента обсъждаме тфоите и на фсички хамериканци хамерикански проблеми, дали и доколко колко сериозни са те и ако са и са много сериозни като как и като с кфо да помогнем ф този тежък за теб и за останалите хамериканци момент. Тфа обсъждаме ся, хъндърстенд ли си?





Тема Re: тюфлек, САЩ няма планова икономиканови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 18:46



Глей ся, бабата - аз го разбирам Икито. Обаче даже тфърде много го разбирам - човекът очевидно доста курове (метафорично казано) е изял за да работи и живее ф Хамериката и накрая кфо излиза? Бяга начи Хикибаната от фалиращата България ф проспериращата Хамерика, пък тя Хамериката да вземе и тя ся да фалира. Ми карък е наш цървуланко Икибан. Карък и кутсузлия.

И точно ф такива тежки моменти се познават хората колко струват. Ето примерно хамерикан-чикиджията Икибан не пропускаше повод да се наизпозлорадстфа по адрес на некои наши проблеми, ама защо ние трябва да падаме до неговото елементарно бай-ганьофско ниво? Не, не трябва! Напротиф - ф този очевидно тежък за Икибаната момент ние фместо да му се присмиваме тьрсим начин да му помогнем.

Бабата, радвам се прочее, че и ти се присъединяваш към тази толкова благородна кауза. Не си човек ти, не си. Ти си злато





Тема ти ли ше помагаш бе, шмогльонови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 21:04



В България няма пари за заплати на даскалите, а ти си тръгнал да помагаш на държава с над 300 милиарда бюджет за наука и научни разработики.



Смяхххххх....

Тфа ли обсъждаме ся



Тема зaври си приятелските съветинови [re: babaQga]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 21:06



в ректума. Ду ю ъдрестент г-н Тупулп!



Тема Re: ти ли ше помагаш бе, шмогльонови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано06.02.08 16:04



Икита,
мила ми прхосмука4ке на бял сос,
виждам, 4е не ти е достатъ4ен сос-а
и ти смята6, 4е ние се подиграваме с теб.Не
е така.Правим вси4ко възможно по силите си....
Затва, зна4и си толко ядосана, ти, но и на6ата помо6т(все пак по разбираеми при4ини;)не можем на ден да ти дарим пове4е от 30литра,)
ако не я оценява6 6те секне.Не бъди неблагодарна Икита.
А, АКО ЦЕЛИ6 ДА ТИ КАЖЕМ, 4Е СИ ЛО6О МОМИ4Е И ДА ТЕ НАПЛЯСКАМЕ ПО ДУПЕТО-Сбъркала си пи4овете.Ние с Некф сме мъжкари, а и сяко не6то си има граници.Не злоупотребявай с на6ата неоценима и по4ти безкрайна добрина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И ти си знае6-от Уйове да се не отърве6...


Дет се вика, 6том, те вле4е кои сме ние да се бъркаме...

Совите не са т'ва, което са...


Тема Re: поредната неблагодарна пундерица нови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано06.02.08 16:17



неблагодарността е едно 4ове6ко явление
и въоб6те не ме у4удва, моето дете.


вместо да се върти6 като сиган4е пред полицай,
моето мом4е-вслу6ай се в думите ми,
за добро те у4а.Няма ни6то обидно в моя съвет,
знае6 само доброто ти мисля...
Казват, 4е зелените тикви на Слънце узрявали
аз като 4овек загрижем за твоето развитие и
силно обезпокоен от педерастката ти природа-се
опитвам да ти повлияя, да те вкарам в правия път.
Не ми е проблем да ти даря бяла супица(вижда6 4е дарявам)-но до къде 6те стигне6 по тоя път...И заек, 6е седи6 пове4е на слънце...

Совите не са т'ва, което са...

Редактирано от babaQga на 06.02.08 16:18.



Тема Re: ти ли ше помагаш бе, шмогльонови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 17:09



То нали знаеш - колкото по-високо си литнал толкова повече боли като се сгромолясаш и се нахлузиш на дедовия. И пак казвам - като опреш до купичката гореща супа (а този момент конкретно ф тфоя случай е неизбежен и само въпрос на време - ако не днес, то утре ще секнат милиардите за наука и разработики и други мотики и познай кой прьф ще издуха пяната на таратора? ми фсе си мисля, че ако трябва да избират духач между хамериканец по рождение и скъсан чепик довлякъл се от Българията няма да изберат хамериканеца) ще ми благодариш, че ся съм се замислил за тфоето добруване.





Тема комплексарченови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 17:45



"ако не днес, то утре ще секнат милиардите..."

Утре може да е и след 1500 години, а може и след 300 милиона години. Все ще е утре :)

Чакай милиардите да секнат, и докато ги чакаш, глей да не заспиш.



Тема Re: комплексарченови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 19:03



Абе не знам дали аз ще дочакам да секнат милиардите, но ти ако продължаваш да висиш при нас вместо да си гледаш работата току-виж дочакаш секфане на заплатката (която - ако си спомням правилно - беше стотици хиляди долари годишно и която - ако си спомням правилно - не ти я дават за да се размотаваш из българското интернет пространстфо)

Та глей ти така както готино се отфаряш така изведнъж да не се докараш до супата





Тема отново комплексинови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:16



Междувременно, като стана въпрос за българското интернет пространство, виж заглавието "Масларова: Ще внасяме кадърни хора" на първа страница от Дир-а.

България навремето имаше кадри, но тези кадри, сред които съм и аз, работим за просперитета на други държави, в които хората знаят, как да ни ценят. А ти си един от примерите, че в България кадърни хора все повече лиспват, и се е възцарила 100% простащина.

Аз няма да духам супата, понеже съм много важен кадър, от който правителството на САЩ изключително много се нуждае, понеже имам такива знания, които са стратегически важни за бъдещата политика на тази държава, и въобще за глобалната политика.

Познай, каква сума пари ще поискам от Масларова, само за да се върна в България? И тези пари, ще трябва да ги платиш ти





Тема Комплекси, викаш?нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 22:51



"Аз няма да духам супата, понеже съм много важен кадър, от който правителството на САЩ изключително много се нуждае, понеже имам такива знания, които са стратегически важни за бъдещата политика на тази държава, и въобще за глобалната политика"

Батко, вервам ти. Ама наистина изключително много ти вервам. А ти дали ще ми поверваш, че ако наистина от сдухан чукундур като теб зависи бъдещето на Хамерика и въобще глобалното бъдеще значи и най-мрачните ми прогнози за бъдещето на хамериканците ще се сбъднат много по-скоро отколкото предполагам. От друга страна не е невъзможно просто тфърде силно да надценяваш ролята си за развитието на глобалното бъдеще и да си единстфения, който смята, че притежава некфи уж много важни знания (тъй, де - познавам един пич, който чисти кенефите на третия етаж ф Министерстфото на отбраната и който съфсем искрено си вярва, че ако дори един ден пропусне да изчисти кенефите ще избухне Третата сфетовна война... бе няма лошо, безобиден е пича, пък и кенефите дефинитли блестят от чистота)

Така или иначе дали си важен или не си важен за правилното развитие на Фселената - и ф двата случая скоро ти предстои да се наредиш на опашката за купичка топла супа. И не - нямам нищо протиф да ти платя супата. Удоволстфието ще е мое.





Тема Re: Да помогнем на хамериканците...нови [re: Hekф]  
АвторANTl ROM (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 00:38



Абе стига с тая Америка .Те Хамериканците бази ще правят у нас аз пък ще се тревожа за икономиката им Като дойдат рейнджърите -негри друга песен ще се пее ама айде



Тема Re: Комплекси, викаш?нови [re: Hekф]  
Автор116 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 12:51



Некф,по времето на някое от френските Луита в двора Лувъров е била поулярна фразичката:"Всеки говори за това,което му липсва".
Извън това смятам,че не е лошо,ако всеки си гляда работата тъй,че все едно всичко зависи от неговото усилие-такава подхода на много люде им е чужда.Особено болезнен е усета гат опреш примерно до серсем сервиза.
При янкито, обаче явно е патология някаква





Тема Re: Комплекси, викаш?нови [re: 116]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 15:53



На едно мнение сме що се отнася, че би било чудесно ако фсеки си вършеше работата така съвестно фсе едно от тази съвестност зависи бъдещето на човечестфото.

Не споря и, че що се отнася до хода на историята развитието на човечестфото по един или друг начин се е определяло от дейстфията на един конкретен човек (бил той Президента на Хамерика, или Негово сфетейшестфо Папата, или изобретателя на двигателя с вътрешно горене, или откривателя на формулата Е = ем по це на кфадрат, или пича подпалил Александрийската библиотека, или оня другия пич подпалил ВОСР и т.н. и т.н.). Но... некси точно пък КирякИкибанчоф да е този човек... айде ще запазя минута мълчание и след тфа ще изпадна в бурен смях. Мда-дааам





Тема Re: отново комплексинови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано07.02.08 17:18



бат Серго у4ителите отряза, за 700-800лв,
па теб няма да одреже...


особено 6том става дума за мангизи...
"Надай се Конъо на зелена трева..."
Моето дете, нали ти казах да седи6 на слънце...

Совите не са т'ва, което са...


Тема Re: Комплекси, викаш?нови [re: Hekф]  
Автор116 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 18:04



Що,бе-може да е открил последната страничка на зеления бележник на Дарвин,която се счита за изчезнала-"Еволюция за три дни-всеки го може"





Тема Re: Комплекси, викаш?нови [re: 116]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 18:54



Аз пък си мисля, че нашият приятел ако и да е открил нещо, то тфа нещо е чисто и просто на баницата мекото, но ф хамерикански вариант. Или си мислиш, че само в България в държавните учреждения работят предимно най-големите некадърници? Ми чети Джоузеф Хелър и Вонегът и току-виж ти сфетне, че разликите между Хамерика и България нито са големи, нито фсичките са ф полза на Хамериката.

Но ф края на краищата жив и здраф да е Киката да цоца докато има кфо



Тема Ако се чудитенови [re: Hekф]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 18:42



Ако се чудите кфо става с КирлюИзибан - ето

по въпроса. Горкичкият Кирлю, вече окончателно е изпушил





Тема Re: Ако се чудитенови [re: Hekф]  
Автор116 (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 19:57



Ай са па Лайпциг,па процес





Тема Re: Ако се чудитенови [re: 116]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 20:53



Мани, бегай, остави се - казвах му аз на Кирлю, че ще се докара до супата, ама той - Уааа! Знайш ли ме ти мене аз кой съм, а? Знайш ли ти мене аз кфи знания притежавам, а? И накрая кфо? само дим, пушек и кьорфишеци





Тема Re: Ако се чудитенови [re: Hekф]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 21:21



е, тогаа да те питам аз тебе- ти мене уажаваш ли ме





Тема Re: Ако се чудитенови [re: Kalpazan]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 23:58







Тема Re: Ако се чудитенови [re: Hekф]  
Автор116 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 21:58



Абе ,Некф тоя верно изчезна и го нема никф.Да не се е получило изгори за да светиш,че за такъф кадър наш,по Потомак подводница ше вкарам.Айде де!





Тема проблем ли имашнови [re: 116]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 22:22



Интересни глупости пишеш, ама то е присъщо за повечето като теб в този форум.

Забавлавай се, за теб, като луд умора няма





Тема какво е изпушило ?нови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 22:25



А да, изпушила е една малкото ти мозъчни клетки. Нищо, карай с останалите три.



Тема и да верваш, и да не вервашнови [re: Hekф]  
АвторKirilchiban (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 22:37



все тая.

Интересни басни ни разказваш. Лъскал си кенефите. Кой за каквото е учил, дет се вика.
Добре са те възпитали в казрамата, но уви тамошното ти обучение в лъскане на кенефи не дава ефект. Явно все ти си чистил кенефа, понеже лопаш като мокър задник.



Тема Re: какво е изпушило ?нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 18:10



Ами ф Пентагона пуши, което значи че ще да е била едната от тфоите две мозъчни клетки





Тема Re: и да верваш, и да не вервашнови [re: Kirilchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 18:19



Батко, ти си тоя с басните. И кфо викаш извънредно даже си важен - ако не изкукуригаш сутрин няма да изгрее Слънцето, а? Хехе, ами че то ти си си перманентно изкукуригал - не е ти ли е обидно, че Слънцето въобще залязва, а?





Тема Сто и шеснайстинови [re: 116]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 18:23



тоя Кикибан верно е баси неблагодарното копеленце - ти го защитаваш, той те плюе.

Нещо малко ядосан ми се вижда Кикито обаче - дали пък не са го известили, че най-доброто в духането на супата му предстои?



Тема Re: Сто и шеснайстинови [re: Hekф]  
Автор116 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 22:47



Нека плюе!Не е лошо да оставиш человека да прави барем едното нещо ,което умее.Пък ако случайно се обезводни,пак човеколюбиво ще му ръгна маркуча да го хидратирам





Тема Re: какво е изпушило ?нови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 02:02



Значи, по пушека "разбраш", че "работя" в Пентагон-а, и си решил да се показваш като шмъркан палячо из форума



Всяка нощ се събуждаш потен, заради кошмара свързан с Пентагон-а, но уви все пак разбираш, че Америка е твъъъъърде далеч, а ти си се напууууушил с поредната доза трева. После идваш у форума и си викаш: "Глей ся, кво ша напиша аз тука на тоя, малииии къв съм шмъркан само, е-ало си мааата"

Както виждаме всички здраво-мислещи хора, в главата ти освен пушек от марихуана дурго няма.

Като пишеш за мен следващия път, направо смени Пентагон-а със Стар Трек, и включи някой сюжет от Епизод 3. Ефектът ще е смайващ.

Много се забавлявам с нещата, които пишеш за мен

Обаждай се



Тема 116, 611, 161нови [re: 116]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 02:12



+ всички възможни три-цифрени премутации на цифрите от 0 до 9,

"Пък ако случайно се обезводни,пак човеколюбиво ще му ръгна маркуча да го хидратирам"

Не беше нужно да ни разказваш, чак толкова подробности от CV-то ти.



Тема тебе яко са те лющили майнови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 02:17



Толкова са те лющили, че ченето ти изобщо не спира да вибрира.

п.п. Къде е "РачоКовача", нали той се занимаваше с вечни двигатели?



Тема Незнам за Кикито,нови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 02:32



обаче, явно, когато си шмъркаш, освен мен и пушещия Пентагон, виждаш и полтръгайста "Кики". Явно са пунсали нов хашиш: "Три в едно".



Тема Re: тебе яко са те лющили майнови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 18:58



Кукуригай, кукуригай





Тема Re: Незнам за Кикито,нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 19:10



Ма как бе никфо шмъркане, няма никфи незаконни и забранени субстанции - ти, Кикибане, си толкоз важна личност не само ф Пентагона, не само в двете Хамерики (барабар с Аляска и Хаваите), но и ф цялата околна мултидименсионална Фселена, че само като си помисля за теб и тутакси изпадам ф делириум. Има и хипотеза, че донякъде подозрително приповдигнатото ми настроение се дължи не на нещо друго, а именно на пренасищането на кръфта с кислород докато се превивам от смях когато чета откровенията ти, но ти на тази хипотеза изобщо не обръщай внимание. Ти си знаеш, че си намбър уан, нали? Ей тфа е важното





Тема Re: какво е изпушило ?нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 19:12



Бе кфо да ти кажа - ти ще се обаждаш, батковото. От мен е супата (онази горещата)





Тема Re: Незнам за Кикито,нови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 20:58



Така е. Докато си шмъркаш даже и хипотези твориш. Мисля, че му викат състояние на сайкаделик-транс. Очевидно, в такова състояние всякакви степени на свобода са възможни: делириум, приповдигнатото настроение, пренасищането на кръфта с кислород и всякви други известни за теб странични ефекти.

Ти самия си един страничен ефект (издънка). Дори си го написал на твоя ник, НЕКФ = НЕразбирам Какво Фъфля.

Продължавай да фъфлиш. Важна е идеята!





Тема Re: Незнам за Кикито,нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:38



И как така НЕ разбираш Кфо Фъфля? Не е възможно тфа - аз така ясно и достъпно се изразявам, че дори и най-смотаните олигофренчета измежду антифеновете ми разбират, ти обаче не ми разбираш. Има някфа грешка, но ти препоръчфам да я търсиш ф тфоя телевизор, капиш?





Тема Предполагам, ченови [re: Hekф]  
АвторKirinlchiban (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 18:49



бъг-а с фъфленето ти се дължи на това, че някой ти е избил зъбите, и в момента се налага да духаш супата, понеже здравната ти осигуровка неможе да изплати ченетата.



Тема А защо не предположишнови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 19:18



друго - че примерно съм толкова невероятно отфорен, че първо: единстфеното място, където ще намериш толкова луд човек, на когото би му хрумнала идиотската мисъл да ми избива зъбите е ф Интензивното на Пирогов (пета стая, второ легло - ще го познаеш по тфа, че е в гипсово корито, на системи и ф кома) и второ: мога да си позволя да пиша както си искам (дори и "фъфлещо"). Не за друго, а защото ще звучи доста по-правдоподобно.

Както и да е - отклоняваме се от темата. Щеше ми се да те попитам имаш ли някфи предпочитания за супата? За мен няма разлика дали ще духаш нискокалорично зеленчуково бульонче или богато на мазнини телешко варено с картофи и моркови, по-важното е да се почуфстфаш максимално обгрижен





Тема Re:шшш, изпушилИЯ педераснови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано17.02.08 21:33



ей изклесляк.....,
6то ме плагиатсва6?За6тото си мн тъп?
Е, това ние отдавна го знаеме, заек!!!

,
само дето едно не разбрах-за6то виси6 тук Икита, вместо да си на работа,
4ака6 да ти порасне кура ли?4акай си- не ни пре4и6,
а дотогава Икита, заповядай 4а6а горе6та супа, та да се
подкрепи6.Виждайки, 4е има6 желание да се по4ерпи6,
пук се притеснява6 да си признае6-ние 6те те по4ерпим!
А и на нас ни е неудобно да ти откажем, все пак сме пи4ове, моето дете
Наздраве, и не толкова лакомо-може Некф да е обядвак люти 4у6ки...


Совите не са т'ва, което са...


Тема Re: А защо не предположишнови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано17.02.08 21:42



Некф-мисля 4е супата не и се отразява по най добрия на4ин на Икита.
Явно и е малко, пък нали си я знаем ква е притеснителна....
та се притеснява да си поиска о6те...Не и е достатъ4на-и глей тоя недостиг как и се отразява-непрекъснато дрънка глупости


Трябва да се стегнем с теб и да погледнем по сериозно на не6тата
-6е трябва няква по голяма жертва от на6а страна-
Все пак е за нейно добро,
ни6то, 4е не разбира,
какъв неоценим жест правим за нея....
Оба4е тая жертва дали няма да ни излезе през носа...

Совите не са т'ва, което са...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.